Patch pro zobrazení Owner info na WinMobile 6.5

Databáze nejrůznějších návodů, tweaků a nápadů, jak vylepšit funkce vašich komunikátorů
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Patch pro zobrazení Owner info na WinMobile 6.5

Příspěvek od Jiří Hrma »

U oficiálních aktualizací na Windows Mobile 6.5 pro HTC Diamond2 a Touch Pro2 a také ve finální ROM pro HD2, chybí v nastavení položka pro zobrazení Owner Info (Informace o majiteli). Do tohoto nastavení se dá dostat třeba tak, že si na obrazovce Dnes aktivujete klasický "Owner info" plugin, nebo úpravou registrů HKEY_LOCAL_MACHINE\ControlPanel\Owner\Hide (změnit hodnotu z 1 na 0).

Pokud se vám ale ani jedno nechce provádět, udělal sem jednoduchý CAB, který stačí nainstalovat a následně provést softreset. Při dalším startu systému už v nabídce Start/Settings/Personal (Start/Nastavení/Osobní) uvidíte položku Owner info (Informace o majiteli).
Owner_WM65_HTC.cab
Owner info patch pro HTC s WM6.5
(1.01 KiB) Staženo 1405 x
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Patch pro zobrazení Owner info na WinMobile 6.5

Příspěvek od YAMATO »

Toto je hodně těžko pochopitelné, proč to skryli...
alfonsa
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: úte črc 21, 2009 17:56
Zařízení: HTC Touch Pro 2 WM 6.5

Patch pro zobrazení Owner info na WinMobile 6.5

Příspěvek od alfonsa »

Taky nechapu

-- doplnění předchozího příspěvku (ned lis 15, 2009 19:29) --

A kam se to nainstaluje , jako normalni program do STARTu nebo nekam do SETTINGS , prosim popsat kam ?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Patch pro zobrazení Owner info na WinMobile 6.5

Příspěvek od Jiří Hrma »

alfonsa: Ten cab jen povolní zobrazení položky Owner info v nastavení, tzn. po instalaci a softresetu ji tam uvidíš, protože defaultně je od výrobce z nepochopitelných důvodů skryta.
practicus
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv pro 03, 2009 20:45
Zařízení: HTC HD2

Patch pro zobrazení Owner info na WinMobile 6.5

Příspěvek od practicus »

Díky za návod, jen mi chvilku trvalo, než jsem Ownera našel - tedy informace o vlastníkovi jsou tady: Start - Nastavení -
- Nabídka (vpravo dole) - Nastavení - Osobní - Informace o vlastníkovi. :idea:
virusvomit
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát pro 11, 2009 17:52
Zařízení: HTC HD2

Patch pro zobrazení Owner info na WinMobile 6.5

Příspěvek od virusvomit »

moze pls niekto napisat presnu cestu do registrov kde je to meno ulozene?? (teda ak vobec existuje :)) lebo ja to v mobile vobec nvm najst. :( skusal som to aj podla navodu zo zmenou registra. lenze narazil som na ten problem, ze tam vobec NEBOLA zlozka Owner, kde sa mala nachadzat ta hodnota. potom som to skusal aj pomocou toho CAB suboru a tiez bez vysledku. proste vobec nvm ako to mam zistit. poradte pls niekto
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Patch pro zobrazení Owner info na WinMobile 6.5

Příspěvek od Jiří Hrma »

virusvomit: Ta cesta v registrech je napsaná hned v prvním příspěvku, a pokud tam danou hodnotu nemáš, zkus ji vytvořit. Ale ten CAB soubor by to měl hravě vyřešit (po něm udělat softreset a v nastavení bys tu položku pak měl vidět).
virusvomit
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát pro 11, 2009 17:52
Zařízení: HTC HD2

Patch pro zobrazení Owner info na WinMobile 6.5

Příspěvek od virusvomit »

jaaj no uz som na to dosiel :) furt mi neslo do hlavy to Osobné lebo v nastaveniach som stale hladal pod personalizovat :D az potom som si vsimol ze si musim dat zobrazit vsetky nastavenia :) ospravedlnujem sa za zbytocny prispevok :D (lidská blbost je nekonečná)
mta3260
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pon úno 08, 2010 17:23
Zařízení: HTC HD2

profily pre HTCHD2

Příspěvek od mta3260 »

Mán otázku na Vás, alebo na iných prispievateľov. Existuje software pre HTC HD2, ktorý by umožňoval vytvoriť "profily" tak ako napríklad pri mobiloch Nokia?
V praxi to znamená, že si v kontaktoch vytvorím skupinu napr. Rodina a v nastavení telefónu Profily nastavím rodina a po zvolení profilu sa mi môžu dovolať len príslušníci rodiny.Ostatní počujú obsadzovací signál,alebo nedostupnosť volaného, alebo je hovor presmerovaný do schránky.
Prosím odpove'd na [email protected]
Ďakujem
Odpovědět

Zpět na „Tweaky a návody“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti