iPhone 3GS Error 3001 - VYŘEŠENO

Vše, co se točí okolo tabletu iPad a telefonech Apple iPhone 6, 5/5s, 4, 3GS, 3G…
Odpovědět
Uživatelský avatar
webspider
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: pon bře 30, 2009 12:17
Zařízení: HTC Touch HD, Nokia N95, Iphone 3GS 16GB
Bydliště: Praha 4, Kamýk

iPhone 3GS Error 3001 - VYŘEŠENO

Příspěvek od webspider »

Zdravím, dnes jsem připojil svůj Iphone 3GS k PC, provedl spárování s iTunes, který mi nabídl ke stažení novou verzi firmwaru 3,1. V iPhone byla verze 3,0,1. Tudíž jsem potvrdil že chci novou verzi firmwaru. Proběhla záloha dat ze zařízení a následná instalace firmwaru skončila chybou error 3001.

Zkoušel jsem tento návod na chybu
http://support.apple.com/kb/TS1597" onclick="window.open(this.href);return false; - i když se mi netýká

tak tento návod:

http://support.apple.com/kb/TS1275" onclick="window.open(this.href);return false;

Verze iTunes je 9,0. PC je autorizovaný, a v iTunes jsem přihlášený ke svému účtu. Firewall jsem pro jistotu vypl, bohužel bez efektu. Nevíte někdo co s tím dál? Teď z toho mám opravdu jenom těžítko. Na iPhonu svítí ikona iTunes a podtím USB kabel (jako že ho mám připojit k iTunes) Když tak učiním iTunes my nabídne Restore, následně se mi zeptá zda chci opravdu restore and Update (nová verze wirfmu) také potvrdím a vše skončí chybou 3001.

Budu rád za každou radu, děkuji všem.
Chrono Leggionaire
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: pát srp 25, 2006 11:53
Zařízení: Samsung Galaxy Note 10
Bydliště: Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Problém s Iphone 3GS Error 3001

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

Tahle chyba se objevuje při flashování pod XP, takže zkus to u někoho pod Vistami, Windows 7 nebo OSX
Uživatelský avatar
webspider
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: pon bře 30, 2009 12:17
Zařízení: HTC Touch HD, Nokia N95, Iphone 3GS 16GB
Bydliště: Praha 4, Kamýk

Problém s Iphone 3GS Error 3001

Příspěvek od webspider »

Děkuji, jel jsem 100 km pro notebook s Vistama a vše se zdařilo. Díky :-)
Odpovědět

Zpět na „Zařízení (iPad/iPhone)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů