HTC Cruise Display problem

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Odpovědět
Marchelino
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: čtv črc 23, 2009 19:40
Zařízení: HTC Cruise

HTC Cruise Display problem

Příspěvek od Marchelino »

Ahoj koupil jsem si HTC Cruise a dnes mi display z niceho nic prestal reagovat na dotyk,myslite ze je to softwarova zalezitost?soft ani hard reset nepomohl tak me tedy napada leda zkusit preinstalovat WM ale vubec newim jak se to dela :-( nasel jsem nejaky navod ale podle toho co jsem cetl musim nahrat nejake programy do mobilu a tam je zpustit ale to nepripada v uvahu protoze po hard resetu se nedostanu ani do menu protoze mobil mi rika ze mam kliknout na obrazovku pro zacatek coz je nedatelne :-( newim jak se to mohlo stat mobil mi nespadl ani nic podobneho...mam ho sotva den a uz tohle :-( stalo se nekomu neco podobneho ?nechce se mi to reklamovat :-( diky za odpovedi
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

HTC Cruise Display problem

Příspěvek od ziminix »

No, pokud jsi kupoval nový kus, tak do 14 dní máš nárok na vrácení případně výměnu za nový kus, takže bych tenhle nárok uplatnil na tvém místě.
strojvudce
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 175
Registrován: stř led 30, 2008 0:56
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Cruise Display problem

Příspěvek od strojvudce »

A pokud displej nereaguje animals po HR, take ti stejně jiná ROM nepomůže. Jediná možnost Je skutečně reklamace.
Marchelino
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: čtv črc 23, 2009 19:40
Zařízení: HTC Cruise

HTC Cruise Display problem

Příspěvek od Marchelino »

ano panove bohuzel uz to jdu posilat vcera jsem trosku slidil na zahranicnich forech - xda-developers a byla tam celkem ostra kritika na tyto mobily HTC serie touch a nasel jsem nam mnoho pripadu stejnych jako ja ze borec to nechal na stole sel spat a rano mu to neslo z niceho nic....stalo se to nekomu i zde ??bojim se jestli po oprave me to zas po nejake dobe nepotka
strojvudce
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 175
Registrován: stř led 30, 2008 0:56
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Cruise Display problem

Příspěvek od strojvudce »

Jen čistě ze zvědavosti, mluvíme tu o modelu 2007 nebo 2009?
Marchelino
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: čtv črc 23, 2009 19:40
Zařízení: HTC Cruise

HTC Cruise Display problem

Příspěvek od Marchelino »

o 2007
landov
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 141
Registrován: pát pro 07, 2007 10:25
Zařízení: HTC Cruise I

HTC Cruise Display problem

Příspěvek od landov »

Mam uz 1,5 roka Cruise (Polaris), parkrat mi aj spadol, ale nastastie s nim nemam absolutne ziadne problemy...asi mas proste chybny kus :-(
Marchelino
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: čtv črc 23, 2009 19:40
Zařízení: HTC Cruise

HTC Cruise Display problem

Příspěvek od Marchelino »

No jsem rad ze me aspon nekdo uklidnil :-) co uz budu muset pockat nez to opravy koukal jsem na ebay a da se koupit ta dotykova vrstva za 500-700 kč coz neni takova hruza a dostanete k tomu i naradi k vymene ale proc bych to delal kdyz to muzu poslat zpet a udelaji mi to,jinak totiz je to upe super mobil jsem z nej uplne nadsenej aspon byl ten jeden den co mi sel :-D rozhodoval jsem se mezi nim a tytn II a jsem nakonec rad ze jsem vybral cruise protoze ma mnohem peknejsi design jak tytn II a tu vysouvaci klavesnici nepotrebuji
blund
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte srp 04, 2009 13:32
Zařízení: HTC CRUISER

HTC Cruise Display problem

Příspěvek od blund »

čau, mám ten samej problém, odešla mi ta dotyková vrstva na displeji,taky bez jakýkoliv příčiny... při pohledu ze spravného úhlu na displaj je na něm vidět duhovej obdélník.. nevíte jestli se dá koupit ta dotyková čász i u nás?
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

HTC Cruise Display problem

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Ano .
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch series“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů