Nefunkční Bluetooth ...

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
-pekr-
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: stř dub 01, 2009 22:00
Zařízení: HTC Sensation

Nefunkční Bluetooth ...

Příspěvek od -pekr- »

Tak zařízení nemám ani týden a už takovéto problémy - dnes se mi začala zobrazovat zpráva - BTTrayCE is not a valid PocketPC application. Takže jsem bez bluetoothu. Hledal jsem na netu nějaké řešení, většinou se týkalo HP iPAQ, strašili tam občas i odesláním výrobci - prý může být poškozen ovladač v ROM. To se mi tedy nezdá. Setkal se s tímto už někdo? Hard reset prý moc nepomáhá.

Defacto není den, aby na těch Windowsech něco nepadlo, nešlo následně sputit, apod. Začínám být z WM mírně rozladěný ...
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Nefunkční Bluetooth ...

Příspěvek od Jiří Hrma »

Tohle je divné, neinstaloval si tam nějakou aplikaci, která by ti nějak ovlivnila BT stack v TP2? Že by to až takhle samo od sebe lehlo, tomu se mi nechce věřit, každopádně ten HR bych zkusil, ale předtím si udělej alespoň rychlou zálohu přes freeware PIM Backup (psal jsem o něm v článcích), případně přes synchronizaci s Outlookem. Já mám teď TP2 třetím týdnem na recenzi a Bluetooth šlape bez problémů. Zkoušel jsem jej s A2DP reproduktorem, sluchátky a několika mobilními telefony a vše ok.
-pekr-
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: stř dub 01, 2009 22:00
Zařízení: HTC Sensation

Nefunkční Bluetooth ...

Příspěvek od -pekr- »

Pár věcí jsem instaloval. Chtěl jsem například ten prográmek na tweakovani - Advanced Configuration Tool 3.3, který mi taky nejel, ten mě předtím odkázal na .NET mobile framework 3.5 redistributable. Tak tyhle 2 ... ach jo, reset :-)
-----
Tak hard reset dle návodu zde na foru naštěstí pomohl. Zkoušel jsem pim-backup a ten defacto dělá přesně to opačné, co potřebuju - zélohoval kontakty, maily, hovory, kalendář, apod. Při opětovné synchronizaci na outlook ale tyto položky nejsou rozpoznány, takže je mobil zdvojil.

Existuje nějaký soft, který umožní naopak zálohovat - certifikáty, nastavení kont, nastavení telefonu jako takového?
MINICOOPER
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: stř pro 17, 2008 23:30
Zařízení: iPhone 6+
Kontaktovat uživatele:

Nefunkční Bluetooth ...

Příspěvek od MINICOOPER »

Proosssííím já vím čím to je..........

stalo se mi to taky a dělá to TomTom 7 pak jsem to po nějaké době našel i na XDA zde: http://forum.xda-developers.com/showthr ... &highlight
Stalo se mi hned první den co jsem TP2 měl a málem mě z toho omylo, BT využívám téměř pořád na BT HF.
Každopádně na 100% pomůže hardreset, jak se dělá nalezneš zde: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=96&t=13445

Dej vědět zda to pomohlo
Andr3Wcz
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: sob kvě 30, 2009 5:32
Zařízení: HTC Touch pro2

Nefunkční Bluetooth ...

Příspěvek od Andr3Wcz »

jee.. zrovna se me to stalo taky.. a opravdu je to par minut co jsem nainstaloval Tom Toma.. sakra.. nechce se me moc delat HR :( jina moznost neni?
MINICOOPER
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: stř pro 17, 2008 23:30
Zařízení: iPhone 6+
Kontaktovat uživatele:

Nefunkční Bluetooth ...

Příspěvek od MINICOOPER »

Ne není jedine HR
Xuphone
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon čer 15, 2009 12:39
Zařízení: HTC Touch PRO 2

Nefunkční Bluetooth ...

Příspěvek od Xuphone »

Ahoj, netušíte jak to obejít, BT nefunguje ani s TT6, ani s TT7, IGO se nepodarilo nainstalovat. Celkem me to stve navigace je fajn, ale BT taky potrebuju. Na Omnii problem nebyl, tak nevim proc to tady blbne.
Satbel
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pon čer 01, 2009 15:04
Zařízení: HTC TP2

Nefunkční Bluetooth ...

Příspěvek od Satbel »

Podle XDA developers, instalace TT přepíše soubory BtCoreIf.dll a BtSdkCE30.dll, navrhují tam dvě řešení, buď rozbalit cab s TT a vyndat z něj BT soubory nebo si je před instalací zálohovat a po ní je tam vrátit. Funguje to jak komu takže to chce zkusit.
MINICOOPER
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: stř pro 17, 2008 23:30
Zařízení: iPhone 6+
Kontaktovat uživatele:

Nefunkční Bluetooth ...

Příspěvek od MINICOOPER »

Proč máš problém s iGo? Mě funguje bez problémů.......
Xuphone
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon čer 15, 2009 12:39
Zařízení: HTC Touch PRO 2

Nefunkční Bluetooth ...

Příspěvek od Xuphone »

Ahoj Kuci, dekuju za tip už všechno beha TT7 i BT. Hledal jsem na netu a zkousel, soubory BTCOREIF.dll a BTSDK30.dll jsem prejmenoval na BTCOREIF.dly a BTSDK30.dly a hup vsechno maka.
-pekr-
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: stř dub 01, 2009 22:00
Zařízení: HTC Sensation

Nefunkční Bluetooth ...

Příspěvek od -pekr- »

Zdar,

ano, TomTom jsem vlastně zkoušel, to je pravda, takže to bylo asi tím. Pomohl hard reset. Rád bych nějakou navigaci, a kdysi jsem se klonil k TomTomu, řada lidí ale používá iGo. iGo jsem si sehnal "pod rukou", neumí to všechna čísla domu, ale jinak to vypadá celkem OK. TomTom se mi s tím renoncem s BlueTooth moc zkoušet nechce. Rád bych předeslal, že jakmile se rozhodnu, tak si jednu z těch navigací určitě koupím. Může někdo srovnat tyto dva systémy, co se kvality map týče, řekněme pro ČR, pak také není u TomTom výhoda například ten MapShare? Nebo informace o dopravních zácpách, apod.? Nebo to jsou jen marketingové záležitosti, které v praxi moc k užitku nejsou?
Andr3Wcz
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: sob kvě 30, 2009 5:32
Zařízení: HTC Touch pro2

Nefunkční Bluetooth ...

Příspěvek od Andr3Wcz »

Od HR me zachránili až tyto soubory.. BT i TT funguji..
Přílohy
BTfiles.zip
(309.79 KiB) Staženo 271 x
-pekr-
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: stř dub 01, 2009 22:00
Zařízení: HTC Sensation

Nefunkční Bluetooth ...

Příspěvek od -pekr- »

Docela by mě zajímalo, jestli se toto projevuje pouze s nelegální verzi, nebo i s verzí oficiální. Nerad bych se dožil toho, že zaplatím oficiální verzi, a udělá to to samé :-(
Satbel
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pon čer 01, 2009 15:04
Zařízení: HTC TP2

Nefunkční Bluetooth ...

Příspěvek od Satbel »

Originál neoriginál je to jedno, blbne to u všeho, tuším že na XDA kdosi psal že jedna verze TT mu šlape bez problémů, ale to byl snad jedinej. Pokud si ale stačí zálohovat před instalací ty dva BT soubory a po instalaci je tam zase hodit tak to snad není takový problém.
Andr3Wcz
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: sob kvě 30, 2009 5:32
Zařízení: HTC Touch pro2

Nefunkční Bluetooth ...

Příspěvek od Andr3Wcz »

2 Satbel - to jsem si taky myslel, ale (nechapu proc) to nefungovalo.. sice to prestalo hazet tu chybu, ale BT stejne zapnout neslo..
1echeck
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: čtv bře 13, 2008 20:04
Zařízení: Touch Pro 2
Bydliště: near ml
Kontaktovat uživatele:

Nefunkční Bluetooth ...

Příspěvek od 1echeck »

Nefunguje mi sdílení internetu přes bluetooth? Na Kaiserovi rok a půl bez problémů, s tím novým bluetooth manažerem to ale nějak nechce jet.. Jinak bluetooth funguje. Někdo podobný problém/řešení? Jinak díky za radu ohledně Tomtoma (a nefunk. bt) ; ].
buri
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: ned srp 16, 2009 8:03
Zařízení: HTC Touch Pro2
Kontaktovat uživatele:

Nefunkční Bluetooth ...

Příspěvek od buri »

taky mi nefachčí BT a a ni mi to nejde odstranit a a ni přejmenovat !! prosím poraďte jak na to ?? Děkuji
Shu-lin
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát led 22, 2010 11:26
Zařízení: HTC Touch 2

Nefunkční Bluetooth ...

Příspěvek od Shu-lin »

Andr3Wcz píše:Od HR me zachránili až tyto soubory.. BT i TT funguji..

Kam ty soubory mám nahrát? Mám jen originál správce souborů a pomocí něj sem ty původní .dll, o kterých se tady píše, nenašel
czjosnov
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř led 20, 2010 11:37
Zařízení: HTC Touch pro2

Nefunkční Bluetooth ...

Příspěvek od czjosnov »

Ahoj,
díky všem za rady už to maká. Doporučuji Total comander - povolit zobrazení skrytých souborů a smazat ty šulínský soubory.
Shu-lin
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát led 22, 2010 11:26
Zařízení: HTC Touch 2

Nefunkční Bluetooth ...

Příspěvek od Shu-lin »

Díky za tip, ale stejně by se mi hodila informace, ve které složce (podsložce) ty soubory mám hledat.. :wink:
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů