Miriho ROMky

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Odpovědět
Konig
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: sob pro 06, 2008 10:23
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Rychvald
Kontaktovat uživatele:

Miriho ROMky

Příspěvek od Konig »

Tak jsem právě nainstaloval verzi 18 a absolutní nespokojenost. Rychlost není nic extra, ale díky Sense 2.5 se tomu ani nedivím. Co se ale nedá vydržet je, že se ROMka neustále seká, a vždy pomůže jen reset, a co je úplně fatální chyba, že nenajde operatora a nevím proč..A proto jsem ji tedy odinstaloval.
Paveljr
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: sob úno 14, 2009 20:01
Zařízení: HTC TOUCH HD

Miriho ROMky

Příspěvek od Paveljr »

Me jede ver.18 uplne bez problemu,od vydani a naflashovani se me stalo jen jedno kousnuti a to jsem s telefonem delal psi kusy...Rychlost je taky bez problemu,operator nalezen automaticky...Ja jsem spokojen
Konig
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: sob pro 06, 2008 10:23
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Rychvald
Kontaktovat uživatele:

Miriho ROMky

Příspěvek od Konig »

Tak to nevim. Mam novy vnitrek telefonu, a neustale se sekalo. ALE! Rovněž nejel ten operator...a tak jsem zkusil jine romky. A porad stejny problem se sekanim a signalem u trech ruznych neofiko romek - ted jsem nahral offiko, a problem se signalem je stejne. Takze se to opet nejak odesralo...
nofxsak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 313
Registrován: úte srp 28, 2007 18:20
Zařízení: Samsung Galaxy SII
Bydliště: Rousínov

Miriho ROMky

Příspěvek od nofxsak »

včera jsem nahodil tuto romku (v18 bez HTC messaging) a musím uznat, že je opravdu skvělá. Stabilní a pěkně vypadá. Je sice pravda, že jsem si už na diamondu zvykl na WM6.5.3, ale tady mi to díky velikosti displeje až tak nevadí. Nahrál jsem ještě Neos driverpack3, sice mi po tom přestal fungovat NFS undercover (teď je nutné vypnout manilu) ale rychlost manily se zlepšila...

každopádně, hned jak vyjde nějaká kvalitní WM6.5.3 pro HD tak jdu do ní, doteď jsem žádnou takovou nenašel (to u diamondu je v tomto ohledu situace mnohem lepší...)

btw: nevíte jak nastavit abych měl na home jako počasí to, co jsem si vybral ze seznamu a ne stále my location?
Konig
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: sob pro 06, 2008 10:23
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Rychvald
Kontaktovat uživatele:

Miriho ROMky

Příspěvek od Konig »

nofxsak: Přidrž na tom my location stylus, rozklikne se ti vyběr měst, a jako hlavní město zvol to, které chceš aby se ti zobrazovalo.
mlndsk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: pát kvě 29, 2009 14:53
Zařízení: Nokia Lumia 920 Black
Bydliště: Brno

Miriho ROMky

Příspěvek od mlndsk »

V19 je venku, zatim neotestovano
Trexi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: stř kvě 13, 2009 23:55
Zařízení: HTC Sensation

Miriho ROMky

Příspěvek od Trexi »

nofxsak píše:každopádně, hned jak vyjde nějaká kvalitní WM6.5.3 pro HD tak jdu do ní, doteď jsem žádnou takovou nenašel (to u diamondu je v tomto ohledu situace mnohem lepší...)
Zkus tu co mám v podpisu. Měl jsem předtím Miriho, Duttyho, Energyho ROMky, ale tahle, ta je fakt vymakaná.
Prostředí Sense2.5, aby bylo tak rychlé.. fakt mě to ohromilo. Stejně tak stabilita, doteď co tuhle ROMku používám (a že s ní občas pěkně cvičím) se nesekla a jede pořád perfektně.
Lemmy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: pon lis 24, 2008 8:59
Zařízení: HTC HD
Bydliště: Plzen

Miriho ROMky

Příspěvek od Lemmy »

Ja byl vzdy priznivec Miriho, ale Xannytech Grid Evolution 1.9 je proste best!!! Fakt parada, urcite stoji za ozkouseni.
Konig
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: sob pro 06, 2008 10:23
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Rychvald
Kontaktovat uživatele:

Miriho ROMky

Příspěvek od Konig »

Souhlasím, Xannytech 1.9 je fakt vymakaná. Prostředí Sense 2.5 je po HR tak rychlé jako na oficiální ROMce (která však mělá ubohé TouchFlo). Po nainstalování programů a všech blbostí se to trošku spomalí. Ale máte v podstatě dvě možnosti jak ji mít:

1, Máte hlavní obrazovku (4 programy, kalendář, hodiny) na které NEMÁTE počasí
nebo
2, Scrollujete obrazovkou dolů, počasí klidně zapnete (i když to stále je trochu brzdič, holt ten procesor není stavěný na počasí na hl. obrazovce), naházíte programy.

Při první možnosti je to značně pomalá, pokud si tam hodíte počasí (pomalejší než konkurence!!), nebo chcete bleskové reakce v Sense a používáte druhou možnost. Tak to mám já, a je to paráda.
mlndsk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: pát kvě 29, 2009 14:53
Zařízení: Nokia Lumia 920 Black
Bydliště: Brno

Miriho ROMky

Příspěvek od mlndsk »

V20 je venku

podporuje ebook reader manila tab!

bohuzel zatim jsem neprisel na to jak tam dostat ceske znaky
Konig
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: sob pro 06, 2008 10:23
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Rychvald
Kontaktovat uživatele:

Miriho ROMky

Příspěvek od Konig »

mlndsk: Zkusil jsi klasicky do složky windows/fonts hodit české fonty, jako třeba Verdanu? Zkus a dej vědět, případně ti je mohu zaslat.
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Miriho ROMky

Příspěvek od TMASKA »

muzete mi to prosim kdo reupnout ? z toho odkazu o par radku vyse mi to nejak nejde stahnout i kdyz se zaregistruju - dekuji moc

myslim tuto rom - Miri WM 6.5 21885 :: XtraLight :: V 33.0
Redstar
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon led 24, 2011 22:15
Zařízení: HTC Touch HD

Miriho ROMky

Příspěvek od Redstar »

Zdravím. čtu tak nějak jak tady řešíte miriho Romky. Chtěl bych se zeptat jak to vlastně přeflashuju ? na nějakou z jeho stabilních a dobrých verzí s Manilou 2.5? Nevím o flashování skoro nic. Hodila by se nějaká pomoc jak to udělat, co na to použít atd. a popř. doporučit Miriho verzi která je zatím fakt nejlepší a funguje luxusně. díky moc
Mong3R
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: pon lis 17, 2008 18:03
Zařízení: SGN II + Lumia 930
Bydliště: Ostrov (KV)

Miriho ROMky

Příspěvek od Mong3R »

Redstar nic ve zlém, ale tady na foru se to řešilo, zkus hledat, než začneš psát dotaz.
Co třeba tu, tadz najdeš o flashování co potřebuješ :wink:
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=79&t=10903" onclick="window.open(this.href);return false;
Redstar
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon led 24, 2011 22:15
Zařízení: HTC Touch HD

Miriho ROMky

Příspěvek od Redstar »

Hledám tuto Miriho Romku. Jedná se o V 28. Nikde ji nemůžu sehnat, jen verzi 29 a ta už má jinou Manilu

http://www.youtube.com/watch?v=_qK-8fdB2y0" onclick="window.open(this.href);return false;

Dám hory zlata za tu ROmku. Díky
TALI
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: pon úno 11, 2008 20:44
Zařízení: HTC Touch HD & HTC desire HD

Miriho ROMky

Příspěvek od TALI »

Tady jsem ti je nahrál ....

Miri WM6.5 21864 v28.0 XtraLight
http://www.edisk.cz/stahni/17838/Miri_W ... .39MB.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Miri WM6.5 21864 v28.0 Standard
http://www.edisk.cz/stahni/35419/Miri_W ... .29MB.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Miri WM6.5 21864 v28.0 Premium
http://www.edisk.cz/stahni/35594/Miri_W ... .08MB.html" onclick="window.open(this.href);return false;

EDIT: Teď jsem se všiml, že slibuješ hory zlata?! Tak já čekám... :P
petrulin1
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: čtv čer 09, 2011 10:38
Zařízení: HTC HD2+DHD

Miriho ROMky

Příspěvek od petrulin1 »

Já bych dal tu horu zlata za to,kdyby mi někdo prozradil,jak se v této ROMce dostanu do systému samotného.ROM je to sympatická,poměrně hodně svižná,ale kuchař asi zapomněl na možnost "vlézt do systému".Čumím do toho už hodinu a nemůžu na to přijít.Po tapnutí na "Start" vidím jediné "Settings" a to mě hodí na klasickou Sense kartu Settings.Ale do systému se dostanu nevím jak??Věděl by nějaký uživatel této ROMky? Díky
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Miriho ROMky

Příspěvek od TMASKA »

kterou z tech tri myslis ? at vim kterou nestahovat

-- doplnění předchozího příspěvku (sob črc 09, 2011 22:21) --

ps , to samo dela novy dutty , je to na prd

-- doplnění předchozího příspěvku (sob črc 09, 2011 22:48) --

dej start setting a v levo dole all setting
petrulin1
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: čtv čer 09, 2011 10:38
Zařízení: HTC HD2+DHD

Miriho ROMky

Příspěvek od petrulin1 »

Už jsem ji dal pryč,je rychlá,ale je celá jakási,no,mě se nelíbí.Díky za odpověď.Jinak měl jsem tu třetí v pořadí-Premium.Nic takového-all setings jsem tam neviděl.Asi jsem blbě hledal.
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů