Duttyho ROMky

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Odpovědět
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Duttyho ROMky

Příspěvek od jacek »

pro htcjirka: moc lidí s X1 a HD po republice neběhá, seplo mě to po cestě :tlem: a ještě jednou díky :smt023

pro TALI : :tlem: díky screenu jsem před chvílí běžel pro kytí, má drahá polovička má svátek
selice
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 121
Registrován: pon led 26, 2009 16:01
Zařízení: HTC Touch HD

Duttyho ROMky

Příspěvek od selice »

Tak jsem chvalil dne pred vecerem a hned na to doplatil.

Mam takovy maly problem. Podarilo se mi nahodit do mobilu ofiko verzi 1.56 ROM od HTC, nicmene kdyz pouziju USPL tak mi to verzi zmeni, restartne a pak zustane viset na ten BOOTLOADER strance. Kdyz telefon vypnu, udelam soft reset nebo cokoliv jineho, tak se mi to vrati do SPL-1.54.0000 misto aby to zustalo na USPL.

Nevi nekdo v cem by mohl byt problem?

DIky moc.
georgesandall
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pon zář 15, 2008 15:24
Zařízení: Delll Streak mini 5
Bydliště: Červený Kostelec

Duttyho ROMky

Příspěvek od georgesandall »

Já si myslím, že je to tak správně, nedávno jsem se tím mořil a právě když to po odemčení dojde do bootloaderu tak z PC natáhneš novou ROM,...po restartu se samo zase objeví původní SPL
Farao607
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 57
Registrován: čtv bře 12, 2009 16:44
Zařízení: Galaxy S, HTC Desire, HTC Evo3D, Acer Iconia A500
Bydliště: Kladno

Duttyho ROMky

Příspěvek od Farao607 »

Jasne, USPL mas vzdy jen na tu jednu chvilku. Bud to cely vypnes, nebo nahodis nejakou ROM. To je v poradku. Prepnes do uspl das ofiko ROM, prepnes znovu do uspl a das duttyho ROM.
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Duttyho ROMky

Příspěvek od jacek »

Duttyho V3 je uvedena v život : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=507372

ooooo, rapid mě pustil, zázrak :tlem: !!! stáhnul jsem si 1 verzi bez jakéhokoliv hlasového ovládání. Večer budu instalovat, choť jde drbat, tak nebude kafrat :tlem:
TALI
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: pon úno 11, 2008 20:44
Zařízení: HTC Touch HD & HTC desire HD

Duttyho ROMky

Příspěvek od TALI »

Ten Dutty mi dává, sotva jednu došteluji, už je tu další :grin: Takže večer mám o zábavu postaráno....

To Vita56: Díky za tvou upravenou manilu (Dutty2.6 - upravené soubory) hned je to zas o něco lepší, zůstalo už asi jenom v záložce počasí místo "Jasno" tak je tam "Vyčistit" :) , ale to je to nejmenší . S Duttyho ROM jsem velmi spokojený, je 100% rychlejší než ta původní.
Lemmy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: pon lis 24, 2008 8:59
Zařízení: HTC HD
Bydliště: Plzen

Duttyho ROMky

Příspěvek od Lemmy »

Uz aby Dutty vrhnul na W6.5 . Duttyho ROMky jsou super, ale zpatky na W6.1 uz se mi nejak nechce.
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Duttyho ROMky

Příspěvek od jacek »

pro TALI : jsme minimálně 2, co mají o večerní program postaráno :tlem: a co se spokojenosti týká, 100% souhlas. Upravené soubory od Vita 56(díky) jsem neinstaloval v očekávání V3, stejně moc času nebylo.
finnak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: pon říj 30, 2006 7:01
Zařízení: HTC Touch HD, HTC Desire
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Duttyho ROMky

Příspěvek od finnak »

jsem asi pako, ale nevim, co mam delat. mam nahranou ofiko posledni ROM, jsem v boorloaderu a mam tam SPL-1.15.USPL ale nevim, co dal. KDyz to vypnu a restartuji, tak mi nejde nahrat posledni Duttyho V3 Rom. Co mam delat. Navody jsem cetl, ale asi se v tom uz ztracim.
diky za odpoved
selice
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 121
Registrován: pon led 26, 2009 16:01
Zařízení: HTC Touch HD

Duttyho ROMky

Příspěvek od selice »

finnak píše:jsem asi pako, ale nevim, co mam delat. mam nahranou ofiko posledni ROM, jsem v boorloaderu a mam tam SPL-1.15.USPL ale nevim, co dal. KDyz to vypnu a restartuji, tak mi nejde nahrat posledni Duttyho V3 Rom. Co mam delat. Navody jsem cetl, ale asi se v tom uz ztracim.
diky za odpoved
Finak, presne takovy problem jsem mel taky. Musis udelat nasledujic:

1] Stahni si finalni verzi V3 Final
2] Vypni telefon
3] Zapni telefon do bootloader (drz tlacitko Volume Down a kratce zmackni On/Off)
4] Zapni ho do pocitace pres USB kabel (na displeji by se ti melo ukazat USB)
5] Ted v ActiveSync zakaz USB pripojeni
6] Spust USPL
7] USPL se flashne, restartne a ukaze ti na displeji SPL-1.15.USPL (v tuto chvili telefon nevypinej, nerestartuj ale nech tady v bootloaderu)
8] Spust BlackstoneRUUWrapper.exe z adresare kde mas Duttyho HD V3 Final
9] Po upgrade ROM udelej 2x HARD RESET (doporuceno)

USPL je pouze docasna vec, nahrava se pouze pro flashnuti uvarene romky. :)

Dej vedet jak jsi dopad.
finnak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: pon říj 30, 2006 7:01
Zařízení: HTC Touch HD, HTC Desire
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Duttyho ROMky

Příspěvek od finnak »

super. vsechno jede jak ma. diky moc. Nebylo to az tak tezky, ale .....

jeste jednou diky za super navod.
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Duttyho ROMky

Příspěvek od jacek »

mám nahranou Duttyho 2.9, postup stejný, jak psal selice, je to tak? ověřuji, nerad bych za 15.000 těžítko.
jonathanio
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 187
Registrován: čtv led 03, 2008 2:33
Zařízení: iPhone 4S
Kontaktovat uživatele:

Duttyho ROMky

Příspěvek od jonathanio »

Tohle uz je finalni WM 6.1 verze?
Vita56
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv bře 12, 2009 14:00
Zařízení: HTC HD2, HTC Touch HD

Duttyho ROMky

Příspěvek od Vita56 »

TALI píše:Ten Dutty mi dává, sotva jednu došteluji, už je tu další :grin: Takže večer mám o zábavu postaráno....

To Vita56: Díky za tvou upravenou manilu (Dutty2.6 - upravené soubory) hned je to zas o něco lepší, zůstalo už asi jenom v záložce počasí místo "Jasno" tak je tam "Vyčistit" :) , ale to je to nejmenší . S Duttyho ROM jsem velmi spokojený, je 100% rychlejší než ta původní.
Zkusím to "Clear" najít, ale je možné, že to budou používat i na jiných místech, jako clear = vyčistit. To by se to potom, bohužel, nedalo upravit.

Edit: Přikládám opravené soubory, kde už je jasno, místo vyčistit. :-) Šlo to rychle.
Přílohy
Dutty2.6-3.0 - upravené soubory.zip
(5.71 KiB) Staženo 122 x
selice
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 121
Registrován: pon led 26, 2009 16:01
Zařízení: HTC Touch HD

Duttyho ROMky

Příspěvek od selice »

jacek píše:mám nahranou Duttyho 2.9, postup stejný, jak psal selice, je to tak? ověřuji, nerad bych za 15.000 těžítko.
postup je stejny u vsech verzi ktere pouzivaji 1.56 HTC ROM, tj. DUTTYHO 2.7+
TALI
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: pon úno 11, 2008 20:44
Zařízení: HTC Touch HD & HTC desire HD

Duttyho ROMky

Příspěvek od TALI »

Díky Vita56 večer to vyzkouším snad už v nové ROM v3. To "Vyčistit" se objevovalo pouze při jasnu v "noci", protože přes den, když je jasno tak je použit termín "slunečno" :wink:
Vita56
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv bře 12, 2009 14:00
Zařízení: HTC HD2, HTC Touch HD

Duttyho ROMky

Příspěvek od Vita56 »

Večer bude určitě jasno, tak to vyzkkoušíme, ale mělo by to být ok. Já zůstanu zatím u Dutty 2.9, mám tam doinstalovaný nový Notification Manager. A verze 3.0 toho moc nového nepřináší. Hlavně se mi nelíbí ty nové taskbar ikony - fuj! :-D

Necituj poslední příspěvek. ziminix
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Duttyho ROMky

Příspěvek od jacek »

pro Vita56, můžeš pls. pověsit nový Notification Manager? taky mě chybí.
edit : už nemusíš, našel jsem na XDA, jak jinak :tlem:, píšou tam, že v Dutt. V3 je nainstalovaný
budulinekcz
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: stř dub 22, 2009 9:40
Zařízení: HTC Touch HD

Duttyho ROMky

Příspěvek od budulinekcz »

Tak včera jsem přesedlal na Duttyho V3 (MSVC) a moc se mi líbí. K dokonalosti jí u mě chybí zatím jenom tři drobnosti, na které mi tu možná někdo poradí.

1. Datum (mám změněno reg. settings, kalendáře začínají správně v Po, nicméně datum (na Home) stále ve angl. formátu IV 22, 2009) Vím, že to řeší čeština, ale s angl. nemám problém a chci se vyhnout pak těm "změnám" v TF3D. Tudíž otázka k tomuhle bodu - existuje nejaký zásah do registrů/instalační cab, co mi pouze změní formát data, případně přidá i název dne?

2. T9. Zkusil jsem nainstalovat cab, který odemykal u dřívějších romek slovník i na CZ verze. U téhle Duttyho romky se nainstaloval, přidal i možnost změnit jazyk klávesnice na Czech, nicméně, když zapnu T9tku, tak to nepíše vůbec nic (při kliknutí na písmenko, to nevloží vůbec žádný znak). Čili, existuje opět nějaká možnost jak si českou slovní zásobu pro T9 do téhle romky natáhnout?

3. Řazení kontaktů. V systému (resp. v záložkách, kde to Dutty asi ještě zapomněl předělat - výběr příjemce v SMS, v emailu) se mi u klasického seznamu řadí příjmení správně podle češtiny A-B-C-Č-D, ovšem v upraveném Duttyho seznamu už jsou řazeny podle angl. abecedy, s českými znaky nakonec (A-Z, Č, Ď, ... )

Díky za Vaše tipy.
Vita56
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv bře 12, 2009 14:00
Zařízení: HTC HD2, HTC Touch HD

Duttyho ROMky

Příspěvek od Vita56 »

Ad 1. Podívej se tady http://wiki.xda-developers.com/index.ph ... 3DLanguage
Ad 2. Příkládám cab, který aktivuje českou T9 v nových TF3D Rom. Starý před tím odinstaluj.
Ad 3. Zkus si přepnout TF3D do češtiny, možná to pomůže. Přikládám soubor s registry, stačí naimportovat a soft reset.
Přílohy
input lang diamond2 kb.cab
(1.03 KiB) Staženo 77 x
Cestina_TF3D.zip
(259 bajtů) Staženo 82 x
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 hostů