Nejlepsi hry?!

Diskuze o hrách pro Windows Mobile
Odpovědět

Jaký typ her máte nejradši?

Akční FPS
85
26%
Závodní
60
19%
Strategie
83
26%
Logické
69
21%
Adventury
25
8%
 
Celkem hlasů: 322

Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Nejlepsi hry?!

Příspěvek od YAMATO »

Hm, nejredši mám asi Quartz 2 a Magi-Lines...a Pocket Sand, bezvadné odreagování. Hrozně rád bych si zahrál Sky Force Reloaded, ale na VGA jsem je nerozchodil :-( .
Lausien
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: ned pro 23, 2007 17:03
Zařízení: HTC Touch Pro
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepsi hry?!

Příspěvek od Lausien »

Ted poslední dobou na hry na PDA čas nemám, ale rád sem hrál a i třeba hraju Age of Empires 1.25 nebo třeba Heroes 1.03.... nebo jak jsou ty verze..
Boží hra taky je My Little Tank :-)
dungis
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: sob zář 20, 2008 13:09
Zařízení: Nokia Lumia 520

Re: Nejlepsi hry?!

Příspěvek od dungis »

my Little tank je super hra - pohodova oddechovka
mir3c
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: pon bře 24, 2008 19:10
Zařízení: SPV M3100 (HTC TyTN)- HERMES

Nejlepsi hry?!

Příspěvek od mir3c »

Mam otazku ako prejst na archibaldovi to kolo v druhej casti kde sa prvykrat objavia tie ventilatory?
Inak tiez si rad zahram archibalda,nejaky bowling:D
samson010
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: pon zář 15, 2008 14:30

Nejlepsi hry?!

Příspěvek od samson010 »

musis ist rychlo s bublinkou , niekedy ju odfukne dole niekedy nie , treba sa tlacit na ventilator
Uživatelský avatar
Jiří Hanč
smartguru
smartguru
Příspěvky: 553
Registrován: pon bře 19, 2007 14:47
Zařízení: HTC HD2 NANDroid

Nejlepsi hry?!

Příspěvek od Jiří Hanč »

tak musim potvrdit, ze Archibalds Adventures je opravdu povedena hra(momentalne sem v tech kolech kde dostanete ten neco-pod :-D )
Monk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 170
Registrován: sob srp 18, 2007 19:12
Zařízení: ZTE Blade
Bydliště: Slovensko

Nejlepsi hry?!

Příspěvek od Monk »

No na PPC mam rad Logicke a Adventurky

Na Xbox 360 : Bioshock, Gta4, Cod4, Gow2 a Guitar Hero Legends of rock!!! a cakam na Re5
P5YCHO
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát pro 19, 2008 8:45
Zařízení: HTC Magician + 1GB MMC

Nejlepsi hry?!

Příspěvek od P5YCHO »

zatim asi PocketHeroes. Nic jinýho se mi zatim rozjet nepovedlo.teda kromě Solitaire a Jawbreaker,který sou v Magicianu standartně. pak sem ještě rozjel Shadow of Legends,ale menu bylo kompletně bez textů.Neví někdo co s tím?

Edit: Hurá,tak už mi běží i Warfare Incorporated.Pořád se ale snažim o zprovoznění Age of Empires.Nevíte někdo,jestli mi poběží na HTC Magician(64MB Ram)?
4n's
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 279
Registrován: pát kvě 23, 2008 14:18
Zařízení: SE Xperia X10 mini

Nejlepsi hry?!

Příspěvek od 4n's »

urcite, teda pokud tam neni jina zavada nez RAM. Na Beltelu PB11 (64ram, WM6, 200mhz) to jede bez problemu. Akorat se mi vzdy zaseklo loading v jedne misi a pak uz neslo hrat vubec. Vyresil reinstall AoE. Jinak vsechno plynule. Ja zasnu, protoze jsem mel vzdy rad AoE na pc a ted to muzu mit vsude sebou :)
Uživatelský avatar
JohnyEnglish_CZ
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř pro 24, 2008 21:54
Zařízení: e-ten M700

Nejlepsi hry?!

Příspěvek od JohnyEnglish_CZ »

Urcite Ferrari GT!!! Super hra!!! :wink:
P5YCHO
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát pro 19, 2008 8:45
Zařízení: HTC Magician + 1GB MMC

Nejlepsi hry?!

Příspěvek od P5YCHO »

4n's píše:urcite, teda pokud tam neni jina zavada nez RAM. Na Beltelu PB11 (64ram, WM6, 200mhz) to jede bez problemu. Akorat se mi vzdy zaseklo loading v jedne misi a pak uz neslo hrat vubec. Vyresil reinstall AoE. Jinak vsechno plynule. Ja zasnu, protoze jsem mel vzdy rad AoE na pc a ted to muzu mit vsude sebou :)
Řekl bych,že mi to instaluje do telefonu,jak to nainstaluju na paměťovku?Jde nějak rozbalit .cab na kompu a pak to am nahrát místo instalace?
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Nejlepsi hry?!

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Pokud nemáš WM2003, jako že nemáš, tak se při instalacích programy a hry vždy ptají kam je chceš nainstalovat. Jak přes ASync, tak přes CAB. Neptají se jen když nemáš vloženou kartu, nebo ji máš vloženou špatně. A CAB nejde jen tak rozkuchat, resp. jde, ale nebude ti to k ničemu. Můžeš AoE jedině nainstalovat na PDA a pak ve správci souborů přesunout kam chceš, sice to není uplně košer vzhledem k registrům(chtělo by to přepsat i je), ale u her to zas tak nevadí.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Nejlepsi hry?!

Příspěvek od IkE Blaster »

Ale ne vzdy se nainstaluji tam, kam chces :wink:

Pres MSCEInf (Cab Analyser) se da vyextrahovat na PC, jinak ja nainstaluji a pak v TotalCMD pretahnu na kartu :wink:
P5YCHO
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát pro 19, 2008 8:45
Zařízení: HTC Magician + 1GB MMC

Nejlepsi hry?!

Příspěvek od P5YCHO »

farokh píše:Pokud nemáš WM2003, jako že nemáš, tak se při instalacích programy a hry vždy ptají kam je chceš nainstalovat. Jak přes ASync, tak přes CAB. Neptají se jen když nemáš vloženou kartu, nebo ji máš vloženou špatně. A CAB nejde jen tak rozkuchat, resp. jde, ale nebude ti to k ničemu. Můžeš AoE jedině nainstalovat na PDA a pak ve správci souborů přesunout kam chceš, sice to není uplně košer vzhledem k registrům(chtělo by to přepsat i je), ale u her to zas tak nevadí.
Mam wm2003SE,to je jasný,když mám magician.A ten se mě nepptá kam to chci uložit.Větší problém teď ale je,že i když to mam instalnutý,tak mi to píše,že to chce aspoň 10MB operační pamětí.A já neváím v čem je problém,když mám 64 RAM a systém si snad nesebere tolik,nebo jo?
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Nejlepsi hry?!

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Tak to sry, moje chyba, myslel jsem že už se da i na Magiciana flashnout WM5.
V tom pripade se nejdriv koukni do nastaveni pameti a tam by mel byt takovy posuvník mezi storage memory a program memory, tam se da nastavit kolik nechas pro chod programů, pokud to máš zahlcenou vnitřní paměť, tak to užírá automaticky z té programové.
Jinak abys mohl rozhodovat kam se nainstalují progy a hry, tak budeš muset použít jiného instalačního průvodce, to je známý problem WM2k3.

Stáhni si přiložený soubor,rozbal a ulož třeba na kartu do složky Program Files(pokud nemas, vytvoř si ji). Pak ho spusť a zaškrtni ve volbách možnosti asociovat s CAB soubory a 'nemazat CAB po instalaci'.Pak by se ti měly při instalaci automaticky CABy otvírat přes tuhle utilitku a budeš si moct vybrat umístění. Jestli jsi doteď podobný prog nepoužíval, tak máš všechny hry a programy nainstalované ve vnitřní paměti, tudíž je možné, že se se vyčerpala Storage memory a užírá z Program memory. Pokud možno, progy pak odinstaluj a nainstaluj znova přes tuhle utilitku na kartu. Nech ve vnitřní paměti jenom programy, které tam musí být(tj. systemove, ruzne today-pluginy atd.).
Přílohy
CABinstaller_WM2k3.rar
(28.33 KiB) Staženo 240 x
psyfactor1
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř pro 31, 2008 10:10
Zařízení: P910i

Nejlepsi hry?!

Příspěvek od psyfactor1 »

podla man naj hra bude Rayman Ultimate na pda moc pekne spravene aj dost dlha hra jj
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Nejlepsi hry?!

Příspěvek od IkE Blaster »

Nebude :lol: To je celkem outsider, ja mam v popredi napriklad Enslaved, Undercroft, Solitaire City (no, to se moc pocitat neda :lol: ), Orions Deckmasters, K-Rally, Atomic Cannon a PocketGnuBoy (zlate klasicke GB RPG jsou k nezaplaceni)
P5YCHO
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát pro 19, 2008 8:45
Zařízení: HTC Magician + 1GB MMC

Nejlepsi hry?!

Příspěvek od P5YCHO »

2farokh:

už je to v klidu,díky za ten prográmk,je k nezaplacení. :) AoE jsem konečně rozběhl a je to super. :) Zatim asi druhá nej hra na PPC pro mě..První je samozřejmě Warfare Incorporated. :D
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Nejlepsi hry?!

Příspěvek od milos797 »

Pre mňa jednoznačne RealDice Poker Multiplayer. To ja môžem, hrajkať sa poker cez internet a keď to môžem robiť kdekoľvek, aj keď na Touch HD to ide len v 650x480, ale aj tak fajn.Odporúčam. A samozrejme klasiky, Transport Ticon (záležitosť z detstva :-) ) Wormsi, Skyforce, a tak narovnako Warcraft2 a AOE.
4n's
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 279
Registrován: pát kvě 23, 2008 14:18
Zařízení: SE Xperia X10 mini

Nejlepsi hry?!

Příspěvek od 4n's »

The BEST PPC games:

Warfare Inc.
Age of Empires 1.25
Pocket Lemmings

a hromada dalsich pareb

(jo, vedeli jste, ze jsou ppc JAVA hry? Tzn, JAVA, ktera reaguje na dotyk - zatim jen od Gameloftu: Gangstar 2, Real Football, Asphalt 4, ...)
Odpovědět

Zpět na „Hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 101 hostů