HTC - špatný display nebo vlčí mha ?

Diskuze o smartphone telefonech HTC S710a S730
Odpovědět
Dianet
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned úno 14, 2010 22:24
Zařízení: HTC

HTC - špatný display nebo vlčí mha ?

Příspěvek od Dianet »

Ahoj, zdravím všechny. Se zájmem sleduji zdejší debaty z kterých se dozvídám to, na co se za mě zeptali již ostatní. Hodlám si rovněž udělat radost a yměnít svůj mobil za nový, ale nejdřív bych rád vyřešil tento problém. Mám starší zařízení HTC S730 s VM na které jsem dva roky nedal dopustit - je to dělník. Vše bez závad s výjimkou praskajícího předního krytu z boku u vrchních klapek, kde je nejslabší. Již jsem absolvoval dvě stejné garanční opravy. Můj dotaz se týká ale věci, která asi s výměnou onoho vrchního krytu souvisí (možná že se s krytem vyměnuje i display). Po převzetí mobilu po druhé opravě jsem zjistil, že svítící display od poloviny směrem doprava ztrácí jas, případně se zabarvuje do červena podle toho co zvolím za výchozí obrazovku. Tmavnutí - přechod je pravidelně se stupňující a u okraje je rozdíl min. čtvrtina nastavení. Pokud vysunu klavesnici problém se orientuje na šířku tak jak display zobrazuje ostatní. Prostřednictvím prodejny jsem opravu reklamoval. Mobil se vrátil z reklamace opravy s poznámkou, že "závada se projevila a byla odstraněna" ale je to úplně stejné. V obchodě mi řekli, že pokud se to zhorší ať přijdu zase. Nemám čím argumentovat - prý to není nic tak špatného a ani to není vidět.
Také se mi zdá, že display má horší rozlišení (zubaté ikony), ale to už asi pod dojmem tohoto problému vidím co není. Díky za případnou radu nebo názor.
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

HTC - špatný display nebo vlčí mha ?

Příspěvek od Tomáš Kubec »

s krytem se displej určitě nevyměňuje
Odpovědět

Zpět na „HTC S710/S730“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů