Samsung nebo Xiaomi?

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
Lada56
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon lis 28, 2016 20:42
Zařízení: Motorola

Samsung nebo Xiaomi?

Příspěvek od Lada56 »

Dobrý den, vlastním Motorolu Moto G2, která už je stará a naskytla se mi možnost, odkoupení Samsungu S6 za 6,5k. Mobil byl používaný mým kamarádem, prakticky nemá žádné známky používání.. Jen jsem si všimnul, horšího podání modré barvy v horní části, kde je lišta.. Ale to je klasický problém u Amoled displeje. Poznal jsem to až při podrobném zkoumání, jinak nejde nic vidět. Mobil byl používanej cca rok, takže má ještě jeden rok záruku.

Jenže když jsem pokukoval na internetu po nějakém jiném mobilu, tak mě zaujal Xiaomi Redmi 4 Pro... Bude mít rozhodně lepší výdrž baterky, ale nejsem si jistej foťákem a nádstavbou MIUI. Navíc cena je 5,5 vs 6,5..

Jedná se o to, že mobil bych chtěl mít na další minimálně rok a půl. Ale nemůžu se rozhodnout, jestli dát přednost S6 nebo Xiaomi. Těžko říct, jak na tom bude baterka v S6 po dalším roce používání.

Mobil používám na klasické věci, volání, SMS, občas nějaká hra, prohlížení internetu a docela rád fotím. Xiaomi nemá LTE, ale to mi zase tolik nevadí, protože data mám vždycky rychle pryč a potom si užívám rychlost E :smile: .

Takže by mě zajímal nějaký názor, jaký mobil by byl upřednostněn Vámi. :-)
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 84 hostů