Akce u sousedů v Rakousku: Win Phone 7 + Xbox 360 zdarma

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Akce u sousedů v Rakousku: Win Phone 7 + Xbox 360 zdarma

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Rakouská telefonní společnost A1 Telekom překvapila stávající i nové zákazníky zajímavou nabídkou - v první den prodeje systému Windows Phone 7 dostanou kupující k zakoupenému komunikátoru herní konzoli Xbox 360 4GB jako dárek. Akce se bude konat pouze 21. října do vyprodání zásob. V nabídce je momentálně HTC Trophy, HTC HD7 a Samsung Omnia 7. A aby toho nebylo málo, tak každý, kdo si v jejich online obchodě předobjedná do zítřka některý z Windows Phone 7 komunikátorů, se automaticky zařadí do soutěže o Xbox 360. Tuto akci připravil Microsoft se společností A1 zřejmě za účelem vytvořit obdobné fronty, jako při uvedení nových Apple produktů.

Podle zpráv ze zahraničních serverů to vypadá, že Microsoft nové komunikátory přímo chrlí, rozdal je zdarma všem svým zaměstnancům a nedávno také věnoval celkem 100 telefonů zaměstnancům americké telekomunikační společnosti AT&T během prezentace Windows Phone 7 v Minneapolis.

obrázek

Zdroj: WMPoweruser
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Akce v Rakousku: WP7 + XBOX 360 zdarma

Příspěvek od radospol »

Skoda ze v microsofte nevedia kde lezi slovensko,ale aj tak od nasich operatorov nieco take nemozme cakat ani vo sne:)
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Akce v Rakousku: WP7 + XBOX 360 zdarma

Příspěvek od Standa »

Nabidnout to v Cechach a s Dellem Venue Pro, sel bych do toho :-)
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Akce v Rakousku: WP7 + XBOX 360 zdarma

Příspěvek od bkf1 »

Mno jestli bude MS davat telefony s Windows Posketpaskvil 7 zadarmo, tak se jim snad i podari trochu prorazit mezi lidi :) Stejne ale drtiva vetsina ten kram zahodi a poridi si neco co ma smysl a budoucnost tzn. Android, iOS (iPhone), BlackBerry... nebo i ten Symbian popr. WebOS... vynechal jsem nejaky smysluplny OS s budoucnosti?
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Akce v Rakousku: WP7 + XBOX 360 zdarma

Příspěvek od Standa »

Tak krásný den, a ty jsi zase tak negativní... :-D Ale v hudbě je to stejné... takového Philipa Glasse část lidí obdivuje, část nemůže cítit. Tak je to se vším co je jednoduché - pro někoho absolutní tupost, pro někoho krása :-).
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Akce v Rakousku: WP7 + XBOX 360 zdarma

Příspěvek od bkf1 »

Mno Stando to si nemyslim, ze je idealni priklad :???: Hudba je MNOHEM VICE individualni uz jen proto, ze mas nepreberne mnozstvi druhu, stylu atd. Mobilnich OS mame ani ne do desitky...
All.Os
smartguru
smartguru
Příspěvky: 529
Registrován: pon led 05, 2009 21:20
Zařízení: Nokia Lumia 920

Akce v Rakousku: WP7 + XBOX 360 zdarma

Příspěvek od All.Os »

[OT]bkf1: Pamatuješ si na pana _iNTERFACE? Nesnaž se dostat za každou cenu na jeho úroveň, míváš zajímavé postřehy, ale poslední dobou je to pořád dokola. Nerad bych tě skrýval, jako výše jmenovaného, ale číst po 250. o tom, jaká je Windows Posketpaskvil 7 sračka mě nejen nebaví, ale vyloženě otravuje. Není v tom vůbec nic osobního, v jiných věcech s tebou mnohdy souhlasím. Ale možná je to jen můj názor a ostatní to tak nevnímají.[/OT]

Ta akce se mi hodně líbí a kdyby byla u nás, určitě bych to zvážil, i když jsem se rozhodl, že WP7 pro mě zatím není a chystám se na Android, který mě přesvědčil, že mé požadavky dokáže splnit nejlépe.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Akce v Rakousku: WP7 + XBOX 360 zdarma

Příspěvek od Standa »

bkf1: Mezi množstvím a individualitou přece není přímá úměra. I kdyby existovali na světě jen dva skladatelé klasické hudby, "tónově" jednoduchý P. Glass a složitý I. Stravinsky, vždycky bude na každém posluchači, individuálně, co si zvolí (a já mám rád oba :-D ). A právě MS přinesl do mobilních OS to, co představuje v hudbě Glass. Bez MS bychom tu měli jen hloupoučkou středoproudou (a populární) Vanessu Mae (Android, iOS).
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Akce v Rakousku: WP7 + XBOX 360 zdarma

Příspěvek od bkf1 »

Ale Stando tomu prece sam neveris. Cim vice moznosti je nabizeno, tim vice se ukazuji individualni potreby. Predstav si, ze by na svete byly jen telefony typu 3310. Jake by asi byly potreby lidi? GPSky, BT, karty, propracovane hry... to vsechno by nebylo a neverim tomu, ze by lidi rikali "my chceme mit moznost posilat cokoliv z telefonu na telefon, navigovat, mit sloty na pametovky, hrat hry s propracovanou grafikou...". Az vyrobci ukazali lidem, co jim dokazou nabidnout, tak pak teprve lidi zacli mit tyhle potreby...

PS: Jinak samozrejme je dobre ze bude na trhu OS jako je Windows Pocketpaskvil 7, protoze aspon budou videt rozdily ;o)
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Akce v Rakousku: WP7 + XBOX 360 zdarma

Příspěvek od uni »

Proč by MS něco podobného dělal v ČR/SR, kde bude MOŽNÁ WP7 použitelné někdy v roce 2011?
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Akce v Rakousku: WP7 + XBOX 360 zdarma

Příspěvek od bkf1 »

Mno bohuzel ČEZká republika je vyjmuta ze vsech takovych akci... Nevim kolikrat musime jeste vyhrat ten hokej, nez se o nas zacne svet zajimat :o)
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Akce v Rakousku: WP7 + XBOX 360 zdarma

Příspěvek od Standa »

bkf1:No pozor - čím více možností je nabízeno. tím více individuálních potřeb může být pokryto. Ale neznamená to, že v případě neexistujících možností neexistují ani tyto individuální potřeby.
Ovcím samozřejmě vznikají potřeby podle toho, co je zrovna na trhu, ale normální člověk by měl vědět co chce. Na velký displej, silný procesor a jack 3.5 například jsem u HTC musel čekat přes dlouhou řadu potratů jako Kaiser, Diamond a Touch HD. Ale povedlo se. Pravda, i přesto, že propustili designéra a mají teď jen brigádníka. :-)
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Akce v Rakousku: WP7 + XBOX 360 zdarma

Příspěvek od uni »

nj, na co ti ale u HTC (zřejmě WM platforma) je 3,5 jack, když má mizernou kvalitu audio výstupu, velký displej když nemá adekvátní baterii aby to uživil, velké rozlišení, když není podpořeno adekvátním výkonem a systémovými prostředky a silný procesor, když je platforma mrtvá:-)
Trigon
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte led 12, 2010 21:25
Zařízení: HTC TyTN II>SE Aspen

Akce v Rakousku: WP7 + XBOX 360 zdarma

Příspěvek od Trigon »

Domnívám se, že pokud někdo chce tu paměťovku, instalaci aplikací atd. tak bude holt muset přejít k Androidu. Podle mě jsou v tomto OS telefony splňující téměř maximum požadavků. WP7 je už zaměřený trochu jiným směrem než testováním nekompatibilních aplikací, beta a alfa verzí. Má více omezení. Je pravda, že bych raději OS od Windows, ale pokud chci testovat a hrát si s dolaďováním systému apod. tak mám vždy možnost přejít k Androidu. Takže výběr tu je a pokud někdo WP7 nesnáší, tak si může pořídit Android a WP7 si vůbec nemusí nevšímat, jako si nevšímá "hloupých" telefonů. Nezbývá než se s tím smířit, protože revoluce kvůli tomu asi hrozit nebude.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Akce v Rakousku: WP7 + XBOX 360 zdarma

Příspěvek od Standa »

uni: Když kupuju velký LCD s 1GHz CPU, tak bohužel počítám s tím, že jsem bez výdrže, to se nedá nic dělat. A mizerný audiovýstup u HD2? No kdy nám HTC dodalo opravdu dokončené zařízení...? A proto by mě nabídka HTC i s XBOXem stejně nechala klidným. :-)
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Akce v Rakousku: WP7 + XBOX 360 zdarma

Příspěvek od uni »

Byla by zajímavá jen v případě následného odprodeje WP7 krabičky a nechání si xBoxu jako chytrého media tank:-)
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Akce v Rakousku: WP7 + XBOX 360 zdarma

Příspěvek od bkf1 »

Standa píše:normální člověk by měl vědět co chce
Mno podle me i normalni clovek nezacne moc uvazovat nad tim, co neni na trhu nebo se to aspon neobjevi jako uvaha v mediich (casopisy, internet atd.). Drtiva vetsina lidi ani nema nejakou tu predstavivost a potrebuji videt aspon hrube rysy a ty kolikrat take cloveka nepresvedci, to treba zvladne az finalni verze. Treba kdyz udelam 2D navrh designu, tak to moc lidi neoslovi, ale kdybych ho udelal 3D, tak si hned ziskam vice priznivcu ;o) Lidi proste potrebuji videt neco, co se blizi realite a ne jen nejake uvahy, nacrty atp. Proto se mimojine snazim (resp. jsem naucen z prvniho zamestnani) prezentovat i sve koncepty na takove urovni, ktera neni moc daleko od finalniho zpracovani.

TO UNI:
Mas pravdu ;o) Akorat s tim 3,5 jackem... me prijde reprodukce hudby z Touch HD1 na prilezitostne poslouchani celkem dobra ;o)
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Akce v Rakousku: WP7 + XBOX 360 zdarma

Příspěvek od uni »

Jen málo kdo je schopen/ochoten? přemýšlet o možnostech mimo rámec, který mu byl prezentován (ať již marketingem nebo pokecu u pivka), tedy většina lidí skutečně nepotřebuje mnoho možností. Hodně lidí na webu si myslí, že si odtud odnáší nějaký reprezentativní vzorek "průměrného uživatele", což je naprosto zcestné, vzorek zde reprezentuje promile uživatelů a ještě ke všemu dost vyhraněné promile. Tyhle promile skutečně neurčují kupní sílu.

bkf1: myslíš příležitostně třeba v MHD, kdy výkon výstupu kloudně nerozhýbe 16Ohm sluchátka (jakékoli lepší špunty) nebo příležitostně něco klidnějšího před spaním, kdy pro mizerný odstup signálu od šumu a mizerného odstínění elektronického rušení je skutečně požitek poslechu? Ne, chipset od Qualcommu není dobrý ani na občasný poslech. Max do repráčku mluvené slovo...;-)
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Akce v Rakousku: WP7 + XBOX 360 zdarma

Příspěvek od Cleric »

to: bkf1
A co třeba ještě MeeGo ( bývalý Maemo 5 ) to si myslím že je taky povedená platforma, ale dosti okrajová.

Jinak MS se snaží prosadit na trhu, hold trochu zaspali dobu a teď se to snaží dohonit telefony zdarma a nebo různými dárky. Ale i tak si myslím že tenhle systém bude mít obdivovatele kteří si to koupí, ale stejně Android jede a je to systém budoucnosti.
Stačí mi jen jeden důvod proč si telefon s WP7 nekupovat a to nemožnost vyměnu pamětových karet. To je dosti nelogické a nejsem asi jediný komu tohle vadí a koupí radši něco jinýho.
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Akce v Rakousku: WP7 + XBOX 360 zdarma

Příspěvek od bkf1 »

TO UNI:
Tak to nevim, ja mam trochu lepsi sluchatka (Emgeton Professional E8C), nez uplne obycejne, tak jestli to nebude tim ;o) A nebo nemam Touch HD1 :-D Ale toho bych si vsimnul :-D

TO CLERIC:
Jo na MeeGo jsem zapomnel :o) To se pravda rozjizdi velmi pomalu i kdyz podle me potencial ma velky ;o) BTW ja taky na karty nedam dopustit (kdyz mi nestaci prostor, tak nehodlam kupovat uplne nove zarizeni, nejsem american) i z duvodu toho, ze karta = jisty druh konektivity ;o)
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google a 56 hostů