Video: Vybalení komunikátoru HTC HD2

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Video: Vybalení komunikátoru HTC HD2

Příspěvek od Jiří Hrma »

Redaktor z italského serveru SoloPalmari měl to štěstí, že se mu do rukou dostal téměř finální kousek očekávaného komunikátoru HTC HD2, který by se měl na pultech obchodů objevit v polovině listopadu. I když půjde o vlajkovou loď výrobce, nevypadá to, že by balení obsahovalo nějaké nadstandardní příslušenství. Kromě telefonu a baterie bude k dispozici synchronizační microUSB kabel, který bude společný i pro nabíjení z cestovní nabíječky. Dále budou přiložena stereosluchátka s 3,5 mm jackem a přídavnými molitanovými polštářky. Doufám, že výrobce přidá ochrannou fólii na displej, kterou by byl vzhledem k úhlopříčce celkem problém v obchodech sehnat. Balení doplní CD se synchronizačními nástroji ActiveSync a WMDC, uživatelské příručka a několik dalších brožur. Očekávaný magnetický stylus pro kapacitní displej, který si HTC už dříve patentovalo, pravděpodobně přiložený nebude.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=s1-pi9v9LVA[/youtube]
koulou
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 126
Registrován: pon říj 20, 2008 14:27
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Petřvald

Video: Vybalení komunikátoru HTC HD2

Příspěvek od koulou »

No celkově to balení na mě působí tak "ekologicky" - zelená barva a žádné igelity, ale ty bíle trhací pouzdra příslušenství. Oproti luxusnímu balení HTC Touch HD, kde je černá luxusní magnetická krabička, to působí dost skromě.
Ale ruku na srdce, komu záleží na krabici, stejně ji hodíte na půdu a nejdůležitější je to zařízení...
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Video: Vybalení komunikátoru HTC HD2

Příspěvek od Jiří Hrma »

Ja si myslim, ze finalni baleni bude mit opet potisk s obrazkem telefonu a urcite bude pestrejsi, i kdyz je to jak ty pises, baleni jeste telefon nedela =)
Ceho se ale u HD2 bojim, je ta vystoupla cocka kamery na zadni strane. Vzhledem k tomu, ze nad celym zadnim krytem dost vystupuje, stane se pri pouzivani snadnym tercem pro poskrabani, napriklad pokud bude telefon lezet na stole (odeslano z mobilu).
pavliicek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: ned kvě 11, 2008 22:49
Zařízení: Nokia Lumia 820, Samsung Galaxy S3 i9300
Bydliště: Česká republika

Video: Vybalení komunikátoru HTC HD2

Příspěvek od pavliicek »

Ze bude ta krabice potistena bych se vsadil, ale ze to vevnitr bude vypadat (at uz vzhledove nebo obsahove) nejak jinak nez to, co je videt na tom videu bych nerek. Me by to takhle vyhovovalo, aspon se clovek nemusi prehrabovat v hromade bordelu a obalu, co se tam normalne davaj:-)
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

Video: Vybalení komunikátoru HTC HD2

Příspěvek od Pistolník »

Ta krabice bude doufám výrazně jiná. Bylo by smutné, kdybu nám chtěli vzít ty posvátné chvilky u vybalování nového HTCčka z krásné krabice s magnet. uzávěry. To jsem netušil Jiří, že na kapacitní display se dá nalepit ochranná folie.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Video: Vybalení komunikátoru HTC HD2

Příspěvek od uni »

Mě spíše děsí celá zadní strana, na stole to moc nevypadá stabilně, houpačka, bože. Jestli při tom bude přetáčet obraz jako HD, tak už to bude na zabití.
Folie jde, ale otázka je smysluplnosti, prstem nedojde k poškrábání a jestli LCD není aspoň trochu zapuštěné, tak se bude i sloupávat třeba při zasunování do kapsy. Celkově to na mě nepůsobí moc prakticky.....ale to je bohužel příznak HTC obecně.
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 419
Registrován: pát čer 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Video: Vybalení komunikátoru HTC HD2

Příspěvek od pk »

ochranna folia sa da nalepit na kazdy plast/sklo ;) ale pochybujem ze ju tam pribalia.. ak je to tvrdene sklo alebo plast ani ju nebude treba.. bude to len ako volitelne prislusenstvo asi.
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

Video: Vybalení komunikátoru HTC HD2

Příspěvek od Pistolník »

To je jasné, že na cokoliv nalepím folii. Nechápu ale, jak to funguje s kapacitním displayem, na který se musí jen holou rukou. P.S.: Zkuste jít na iPhone s gumovou rukavicí :-D
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Video: Vybalení komunikátoru HTC HD2

Příspěvek od jerry_stolarik »

Pistolník....nevim jakejiPhone používáš....ale muj iPhone Touch....mužu ovladat i v gumove rukavici....ted jsem to zkoušel a jde to naprosto nomalně....

Ja jsem rad že to ma kapacitní display....pokrok nezastavis....
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Video: Vybalení komunikátoru HTC HD2

Příspěvek od Daidalos »

Pokrok :-D
Já rozhodně kapacitní displej za pokrok nepovažuji...
HrdinaJan
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: čtv srp 13, 2009 17:44
Zařízení: HTC DESIRE S

Video: Vybalení komunikátoru HTC HD2

Příspěvek od HrdinaJan »

Shodou okolnosti mi dneska prisel TOUCH HD a o nejakem magnetu nemuze bejt ani rec. Proste normalni papirova cerna krabice se ''zasouvacim'' jistenim. Magnet nikde. :)

PS: Proc zrovna s gumovou? Tu pouzivam snad jen kdyz cistim WC, a to vetsinou netelefonuju. :)
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Video: Vybalení komunikátoru HTC HD2

Příspěvek od jerry_stolarik »

taky jsem přemíšlel proč chce pistolník v gumove rukavici na iPhone....ale rozhodně to funguje....

A Daidalos WM prostě jdou směrem k Touch ovladani....to je nezvratne...wm 6.5 je celkem touch friendly a WM 7 kterych se snad dockame za rok budou jenom na ovladani prsty...myslim že Kapacitni dispaly jerozhodně lepší,...
blondes
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: sob říj 10, 2009 12:22
Zařízení: HD2:-)
Bydliště: Pardubice

Video: Vybalení komunikátoru HTC HD2

Příspěvek od blondes »

HrdinaJan píše:Shodou okolnosti mi dneska prisel TOUCH HD a a nejakem magnetu nemuze bejt ani rec. Proste normalni papitova cerna krabice se ''zasouvacim'' jistenim. Magnet nikde. :)
Tak už na HDčku šulej i tu krabici, jako by nestačilo že je to takovej, jak jednou napsal Standa,
lowendovej highend :roll:
kewww
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv čer 11, 2009 14:21
Zařízení: Palm Treo 500

Video: Vybalení komunikátoru HTC HD2

Příspěvek od kewww »

celkem mě překvapilo, jakou má maličkou baterečku, jsem zvedavý, jak dlouho dokaže pohánět ten obrovský displej?
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Video: Vybalení komunikátoru HTC HD2

Příspěvek od Daidalos »

Kdy že se u nás začne prodávat? :-D
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Video: Vybalení komunikátoru HTC HD2

Příspěvek od milennium »

Krása, krása... Ale jak jsem si všiml, jednalo se opět o testovací kousek (přístroj). Na začátku bootování svítil nápis "test only"...
JInak ten kapacitní displej, to je žrádlo..., už se těším až ho budu mít na stole...
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

Video: Vybalení komunikátoru HTC HD2

Příspěvek od Pistolník »

Tak proti kapacitnímu display nic nemám. Chvíli jsem si iPhonem hrál a nemám námitek. Jen mi tedy uniká princip. Myslel jsem, že pracuje na odporové bázi - teda se na něj musí jen holou rukou - aspoň to tak všude vysvětlují. Pak teda nechápu. :wink:
A jak jsem přišel ke gumové rukavici? Používám je v práci (hajzly nemyju :-D ).
Saaw
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob dub 11, 2009 10:22
Zařízení: HTC HD2

Video: Vybalení komunikátoru HTC HD2

Příspěvek od Saaw »

HrdinaJan píše:Shodou okolnosti mi dneska prisel TOUCH HD a o nejakem magnetu nemuze bejt ani rec. Proste normalni papirova cerna krabice se ''zasouvacim'' jistenim. Magnet nikde.
zaujimave, ked som vybaloval svoje htc touch hd bol som okuzleny magnetickym systemom uzatvarania krabice, hral som sa s tym pomali viac ako s hdckom..

tesim sa na hd2, uz nech je konecne vonku a ide sa donho.. pevne verim ze krabicu prepracuju, nech sa robia aj ekologicke a nenarocne krabice na telefony, ale nie na hd2 :twisted:

mna by len jedna vec zaujimala.. ako to bude s puzdrami? v baleni nic, na stranke htc v obchode s prislusenstvom zatial nic nemaju.. fuu, neviem neviem ci sa v obchodoch najde tak rozmerne puzdro aby sa don hd2 voslo tak ze nebude ani privelmi uzke ani privelmi siroke.. cakat s kupou hd2 nemienim len kvoli tomu ze nebude k dostaniu ziadne schopne puzdro.. a telefon si bez obalu ani nevyberem z krabice dokym nebudem mat puzdro..

a co sa kapacitneho displaya tyka.. kapacitny mi nevadi, kedze mam aj iphone a dokonca sa mi zda ten display lepsi ako rezistantny, je urcite presnejsi a citlivejsi ako rezistatny (sry ale je to proste tak, ani sa nenamahajte na odpor).. len velkost displaya moze byt pri resistantnom trochu na skodu.. kedze si neviem predstavit ako budem tukat palcom na vrchnej lavej, alebo spodnej lavej casti displaya.. zas tak velku ruku nemam.

a k tej praci s kapacitnym v rukaviciach.. ano, ide to bez problemov, dokonca obcas sa mi stane, ked si iphone pretriem trickom, tak sa mi scrollne obraz na displayi ak je zapnuty.. tak isto bez problemov, polozit papier na iphone a da sa plnohodnotne pracovat..
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Video: Vybalení komunikátoru HTC HD2

Příspěvek od Jiří Hrma »

Fólie na kapacitní displej není žádný problém, na iPhone se také používá. Já rozhodně zastávám názor, že zařízení je potřeba chránit od škrábanců. Pokud se třeba po roce zařízení rozhodnu prodat, vím že displej bude mít ve 100% stavu, protože jsem jej chránil fólií, což určitě potěší případného kupce.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Video: Vybalení komunikátoru HTC HD2

Příspěvek od barberry.pha »

no spise se taky obavam toho co psal jirka toho poskrabani ty cocky od fotaku ... u HD je ta stribrna krytka taky vystouply a kdyz jsem pristroj kupoval od predchoziho majitele tak byla docela poskrabana (docela vice) ale vyresilo to koupeni novyho zadniho krytu pres ebay za par korun ale tady koukam je to prima soucast pristroje ...
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 25 hostů