HTC Radar - opakovaný restart + nejdivnější věc

Diskuzní fórum pro majitele telefonů od HTC se systémem Windows Mobile
Odpovědět
e-pod
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř črc 22, 2015 23:36
Zařízení: HTC Radar

HTC Radar - opakovaný restart + nejdivnější věc

Příspěvek od e-pod »

Zdarec, asi 2 týdny zpět sem měl mobil ve sluchátkách a zničeho nic se mi vypl, chtěl jsem ho znovu zapnout a od té doby se mi neustále resetoval, vždy jen zabrněl, rozsvítilo se bílé světlo (ani nápis T-Mobile nenaskočil) zase se vypl a pořád dokud se nevybila baterka.

A teď ta divná věc: před 5 minutama jsem ho znovu zkusil zapnout, byl naprosto vybitý, dal jsem ho do nabíječky a naskočila tam obrazovka, že se to nabíjí, následně se mobil zapl, naskočilo logo T-Mobile + logo HTC a mobil začal fungovat na pár sekund. Pak ale až se nabil asi trochu víc, tak začal dělat to samé, zase pořád dokola restart.

Takže jakoukoliv HW chybu můžu vyloučit, podle mě je problém v SW, nicméně pokud se mi mobil neustále resetuje, nejsem schopný udělat Hard Reset, prostě to nejde :-( Mám počkat až se zas úplně vybije a pak až mi třeba naskočí zpět do hlavního menu, tak ho rychle vypnout a zkusit reset? Nebo máte s tím někdo zkušenosti?
Tuším že běžel na windows 7.8 :cry:
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

HTC Radar - opakovaný restart + nejdivnější věc

Příspěvek od tslany »

Zkusil bych v první řadě jinou baterku, potom hard reset skrze klávesovou zkratku.
e-pod
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř črc 22, 2015 23:36
Zařízení: HTC Radar

HTC Radar - opakovaný restart + nejdivnější věc

Příspěvek od e-pod »

Noo, tam je problém že u toho HTC nejde vyměnit baterku, to bych musel do servisu
RomanL
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob črc 25, 2015 18:27
Zařízení: Aligator

HTC Radar - opakovaný restart + nejdivnější věc

Příspěvek od RomanL »

Mockrát se omlouvám , že tu dávám příspěvek , který k tomuhle nepatří :-( , ale potřebuji určitou radu a nevím proč nikde nemohu najít vložit svuj příspěvek .
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Radar - opakovaný restart + nejdivnější věc

Příspěvek od htcjirka »

Chces vlozit na forum svůj příspěvek s dotazem jako nove téma?Pak koukni na ikonku "nove téma".Nebo jsi mel namysli něco jiného?

http://s1.postimg.org/45h0rb5in/image.png" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „HTC“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů