IV pokemona

Tipy, triky & řešení problémů, všeobecná diskuze o Pokémon GO
Odpovědět
Beerda
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte říj 04, 2016 9:53
Zařízení: Huawei P8 lite

IV pokemona

Příspěvek od Beerda »

čau,
mám na vás dotaz, nejsme si jistý jaký IV pokemona je nejlepší, je mi jasný že 100% je nejlepší, ale dám příklad:
Dnes se mi z 10km vejce vylíhnul Hitmonchan s CP 835 jeho IV je 82.22% dostal jsem k němu i 24 candy a teď právě nevím jestli se mi vyplatí do toho pokemona cpát dusty, nebo ne. Nevím jestli je 82% dobrý nebo ne...
Máte vy nějakou hranici procent, kdy se podle vás vyplatí do pokemona investovat?
A ještě otázka máte někdo nějakou aktuální stránku kde jsou napsaný nejlepší možné útoky všech pokemonu?
Díky
clay01a
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: čtv zář 15, 2016 8:23
Zařízení: Samsung S4

IV pokemona

Příspěvek od clay01a »

Beerda píše:čau,
mám na vás dotaz, nejsme si jistý jaký IV pokemona je nejlepší, je mi jasný že 100% je nejlepší, ale dám příklad:
Dnes se mi z 10km vejce vylíhnul Hitmonchan s CP 835 jeho IV je 82.22% dostal jsem k němu i 24 candy a teď právě nevím jestli se mi vyplatí do toho pokemona cpát dusty, nebo ne. Nevím jestli je 82% dobrý nebo ne...
Máte vy nějakou hranici procent, kdy se podle vás vyplatí do pokemona investovat?
A ještě otázka máte někdo nějakou aktuální stránku kde jsou napsaný nejlepší možné útoky všech pokemonu?
Díky
ta hranice je na tobě, většinou se dívám, aby všechny tři hodnoty byly nějaké, aby třeba obrana nebyla 0 ač jeho hodnocení je celkem dobré. Rozhodně mám tu hranici daleko níže než 80%. Rozdíl mezi 0% a 100% je v CP 10%. Asi tak.

U Hitmonchana bych do něj šel jestli má bojové útoky. Jinak bych si našel lepší alternativu resp někoho s vyšším cp a útokem, který hledáš. Já si teď hýčkám Primeapa, který má bojové útoky a dokáže krásně potrápit Snorlaxe.

Hitmonchan vč možných útoků
Kompletní pokédex
Všechny útoky pokémonů
Jak moc řešit hodnocení pokémonů?
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů