Vajce

Tipy, triky & řešení problémů, všeobecná diskuze o Pokémon GO
Odpovědět
MaarkusUK
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob říj 01, 2016 11:57
Zařízení: Motorola

Vajce

Příspěvek od MaarkusUK »

Chtěl jsem se zeptat, jestli tady má ještě někdo špatnou, dost demotivující zkušenost s vajcema. Z posledních pár 10km vajec se mi vylíhla dvakrát Eevee (dost špatná) + párkrát Onix. Nic jinýho. O 2km vajcích radši ani nemluvím. Prostě se mi nevylíhne nic vzácnýho, jenom pokémoni, který si můžu jinak chytit za každým rohem. Má někdo podobnou zkušenost, nebo jsem jediným smolařem já? Jsem level 25, ale tohle se táhne už několik levelů. Díky.
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Vajce

Příspěvek od Cleric »

Z 2KM vajca mi taky padá odpad ve stylu červů a pidgayů. Z 10KM vajca mi zatím vždy padl unikát. Posledně Onyx, před tím Snorlax. Teď mám další načatý, tak jsem zvědavý. Pravda taky je, že tyto vajca dávám do koupených inkubátorů a né do stock.
clay01a
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: čtv zář 15, 2016 8:23
Zařízení: Samsung S4

Vajce

Příspěvek od clay01a »

MaarkusUK píše:Chtěl jsem se zeptat, jestli tady má ještě někdo špatnou, dost demotivující zkušenost s vajcema. Z posledních pár 10km vajec se mi vylíhla dvakrát Eevee (dost špatná) + párkrát Onix. Nic jinýho. O 2km vajcích radši ani nemluvím. Prostě se mi nevylíhne nic vzácnýho, jenom pokémoni, který si můžu jinak chytit za každým rohem. Má někdo podobnou zkušenost, nebo jsem jediným smolařem já? Jsem level 25, ale tohle se táhne už několik levelů. Díky.
Vejce = sázka do loterie. Vsadil si někdy? Vyhrál si pokaždé? :smile:

Už pár hezkých kousků z vajec mám. Naposledy včera Tangela. Těch pidegeyů co už z nich mám... nebo Jynx, ta mě fakt naštvala! Nachozeno mám 274km... tak šupajdi na procházku a referuj lepší zprávy.

Jinak cokoliv se z vajec vylíhne je většinou extra třída, Tangela má hodnocení 96%! Jasně, že u Weedla to je fakt jedno. :evil:

Jsem level 27 a 10km vejce jsem měl zatím jen dvě. A nic kloudného z nich nebylo.

Co se líhne z vajec
PhoenicurusOchruros
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: stř črc 27, 2016 7:21
Zařízení: LGG2

Vajce

Příspěvek od PhoenicurusOchruros »

Tak já jsem na levelu 26 a 10ti km vajec jsem měl tuším cca aspoň osm, možná víc.
Vypadla mi dvakrát dost dobrá Eevee, dvakrát Snorlax a hned ten první byl fakt dobrej. Pak mi vypadl 2x Chansey. Dvě další vejce teď inkubuju.
Inkubátor jsem si koupil jednou, jinak chodím jen s tím jedním; nachozeno 265km

jinak z 2km se mi 2x vylíhnul pikachu
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů