CHANSEY a WIGGLYTUFF

Tipy, triky & řešení problémů, všeobecná diskuze o Pokémon GO
Odpovědět
PhoenicurusOchruros
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: stř črc 27, 2016 7:21
Zařízení: LGG2

CHANSEY a WIGGLYTUFF

Příspěvek od PhoenicurusOchruros »

Zdar,
na tomhle linku jsem narazil na hodnoceni Chanseyho jako pokemona mezi deseti nejlepsimi.
http://www.pokemongodex.cz/pokedex/chansey/
Moc to nechápu, tedy můj dotaz zní: proč?

Vylíhnul se mi například Chansey s CP 359, HP 310 (level zřejmě 20,5) (dle IV má attack 10, defense 15 a staminu na 14 = 86,7%). Mám 48 candy, dustu na power up chce 2500. Ale prostě nějak nevím, proč bych si ho měl všímat a investovat do něj. jasně, má velký HP a nízké CP, což by se mohlo hodit při dobývání gymu na souboeje s nejslabším strážcem, ale nějak se mi to nezdá. S těma candy co mám bych ho byl schopnej dostat na CP 481, kde by měl zřejmě 360HP (při levelu 27,5). Ale má to smysl????


To samé jsem našel, že je Wigglytuff velmi dobrou volbou pro boj v gymech a že jde o 20.nejlepšího pokemona:
http://www.pokemongodex.cz/pokedex/wigglytuff/
... to taky moc nechápu, tak bych potřeboval osvětu....
Totiž mám wigglytuffa s CP 1119, HP 169 (tedy podle IV attack 10, defense a stamina 15, na levelu 18,5). Dustu na power up to chce 2200. Candy mám 19, takže bych ho hned mohl dostat na level 22, kde by měl cp 1331, 184HP (na levelu 30 CP1830,HP216).

Stejný dotaz, k čemu by mi bylo dobrý do něj investovat???? :-)
clay01a
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: čtv zář 15, 2016 8:23
Zařízení: Samsung S4

CHANSEY a WIGGLYTUFF

Příspěvek od clay01a »

jsou to ranky, které se dají dohledat na internetu v hráčských tabulkách, takhle si stojí v porovnání s ostatními.

Chansey je jasná. Má HP 500 (druhý nejlepší Snorlax "jen" 320), navíc může mít super útok Hyper beam, který má řádnou sílu a mají ho opět jen ti nejlepší vč Wigglytuff, která mimochodem má HP slušné 280.

Je to dáno kombinací výdrže a útoku, tohle hodnocení. Sám se na obě třepu a jsem na ně vážne hodně zvědavý, ale na Chansey si budu muset ještě dlouho počkat. Nemám žádnou vhodnou.

Mohl bys je otestovat při dobívání přátelského gymu, jak si povedou s pokomonem na stejné cp úrovni. třeba ti to napoví, zda mají smysl.

Připravuju možnost porovnání každého pokémona proti ostatním, abys viděl jakou mají účinnost na konkrétního. Na nepřátelský gym je to celkem zbytečné, ale u přátelského je to hodně důležité - zda odehraješ 5 zápasů za 5x750 prestiže nebo desítky za 200. První testovací kolo se celkem vydařilo.
PhoenicurusOchruros
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: stř črc 27, 2016 7:21
Zařízení: LGG2

CHANSEY a WIGGLYTUFF

Příspěvek od PhoenicurusOchruros »

Tak ani jedna z těch potvůrek nemá nejsilnější speciální útok - obě mají jen triviální. A co jsem zkoušel v gymu, tak zatím nic moc.
Pokud jde o mou Chansey, tak na max 40,5 levelu by měla HP "jen" 407 z 408 možných. Staminu by měla 514 z 515.
No můžu to otestovat, ale co jsem tak zkoušel, tak jí vždycky každej rozseká. Jo, trvá to, ale problém je, že ona si útokem ani neškrtne... možná kdyby byla na vyšším levelu...
JuniorHoar
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pát srp 12, 2016 10:38
Zařízení: Iphone

CHANSEY a WIGGLYTUFF

Příspěvek od JuniorHoar »

Jako Wiglytuff jeden z mých top Pokemonu , mam ho sice jen 1530, ale HP přes 200 a Atack i Defense 15, navíc ma Hyper Beam , což je Mrda .. kdyz ho powerupujes zapisuje okolo plus 30 ,což je super , počítám ze az ho dam na Max , bude tak 1750..
mmme
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: ned zář 04, 2011 12:34
Zařízení: Smart Ultra 6, Lumia 1020, Omnia 7

CHANSEY a WIGGLYTUFF

Příspěvek od mmme »

Tak tohle už je pro mě docela zmatek :) Mám Aerodactyla, powerupovanýho na CP 1520. Prej nemá smysl ho jakkoli řešit a zabývat se jím. Jenže má útok hyper beam a o tom se zase dočtu, že je to jeden z nejlepších. Co znamená, když je za útokem číslovka 120?
A k tématu: můj Wigglytuff má CP 1637, HP 200 a základní útok Pound. Což by měl být útok skvělý?

Edit: Sice trochu mimo, ale právě jsem evolvoval Koffinga CP 710. Kalkulátor na stránkách pokemongodex.cz mi spočítal výsledné CP mezi 1828 a max 2235. Reálný výsledek ale je CP 1420 s tím, že pár power up Weezinga ho dostane na CP cca 1600.

Tím vším chci říct, že pro mě už jakékoli řešení kdo jaký pokémon je a jaké jsou jeho TEORETICKÉ moznosti, končí. Lepší je se jen hrou bavit a používat trochu toho selského rozumu :)
rocky
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon zář 19, 2016 14:32
Zařízení: HTC

CHANSEY a WIGGLYTUFF

Příspěvek od rocky »

mmme píše:Tak tohle už je pro mě docela zmatek :) Mám Aerodactyla, powerupovanýho na CP 1520. Prej nemá smysl ho jakkoli řešit a zabývat se jím. Jenže má útok hyper beam a o tom se zase dočtu, že je to jeden z nejlepších. Co znamená, když je za útokem číslovka 120?
A k tématu: můj Wigglytuff má CP 1637, HP 200 a základní útok Pound. Což by měl být útok skvělý?

Edit: Sice trochu mimo, ale právě jsem evolvoval Koffinga CP 710. Kalkulátor na stránkách pokemongodex.cz mi spočítal výsledné CP mezi 1828 a max 2235. Reálný výsledek ale je CP 1420 s tím, že pár power up Weezinga ho dostane na CP cca 1600.

Tím vším chci říct, že pro mě už jakékoli řešení kdo jaký pokémon je a jaké jsou jeho TEORETICKÉ moznosti, končí. Lepší je se jen hrou bavit a používat trochu toho selského rozumu :)
Hyper Beam je dobrej... aerodactyl taky. Většina pokémonů má své uplatnění, jen ho dokázat odhalit a použít. Při dobívání přátelského gymu jsou kolikrát potřeba pokémoni pod 800CP, aby to vůbec šlo. Takže užiteční jsou ve směs všichni. Je pravda, že do většiny se nevyplatí power up - buď ho později dostaneš na této úrovni stejně i bez power up nebo pro něj nebudeš mít adekvátní využití. Ale ber to srdcem... máš ho rád? Jdi klidně do něj a užij si hru! ;-)
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 57 hostů