Lenovo A7000 a PoGo

Tipy, triky & řešení problémů, všeobecná diskuze o Pokémon GO
Odpovědět
Veandra
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon srp 29, 2016 21:08
Zařízení: stolní počítač?

Lenovo A7000 a PoGo

Příspěvek od Veandra »

Funguje Pokemon Go dobře na telefonu Lenovo A7000? myslím hlavně jestli se nepřehřívá, nepřeskakuje GPS, apod. předem díky za normální odpovědi.
Darrick
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob říj 08, 2016 8:00
Zařízení: A7000

Lenovo A7000

Příspěvek od Darrick »

Hra jede bez větších potíží, při připojení k power bank když bylo léto hlásil přehřátí baterie, ale to je možná způsobeno ochranným krytem typ knížka, který zadní stranu obalí do gumy a ještě nějaký materiál.

GPS občas chodím i když jsem doma, taky jezdím moc rychle když sedím o pauze v práci. Občas GPS nedá přesnou lokaci na centimetry takže je potřeba k pokéstop přijít blízko.

Většinou pokud se objeví chyba do 2 dnů je update (už si nevzpomínám co mi to blblo a vyšel opravný update příklad měl jsem 0.37 tak vyšel 0.37.1).

Baterie moc velkou výdrž nemá cca 1,5 hodiny při štěstí i 2h nebo víc (asi záleží jak kvalitně byl nabyt nebo jak byl resetován).

+ je aktualizace Android, A7000 mám už rok a během této doby přešel update na android 6 možná se dočkám i 7.

- malá ram jen 2GB
- malá vnitřní paměť jen 8GB

Co říct na závěr, neměl jsem možnost testovat Pokémon go na jiných zařízeních tak netuším zda je lepší, doma máme sice 2 tablety ale jeden je 4.2 a další je 5.0 ale nemá slot na sim takže test jedině na wi-fi a kde jí sehnat venku.
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Lenovo A7000

Příspěvek od l0lz »

Funguje celkom dobre. Aj s powerbankou. No kedže Lenovo A7000 ma katastrofalnu optimalizaciu androidu, tak občas ti môže poriadne sekať. (ak by niečo bežalo na pozadi)
Darrick
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob říj 08, 2016 8:00
Zařízení: A7000

Lenovo A7000

Příspěvek od Darrick »

Už jsem si vzpoměl proč jsem měl problém se hrou, šíleně se po chvíli sekala ale jak vyšel update tak ten problém vyřešil. Jinak hra občas padá když jí nechám jet (stává se to doma když nabíjím).
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 hostů