Nejde spustit na datech

Tipy, triky & řešení problémů, všeobecná diskuze o Pokémon GO
Odpovědět
Nunaak
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř srp 10, 2016 16:12
Zařízení: Lenovo a7000

Nejde spustit na datech

Příspěvek od Nunaak »

Zdravim, Pokémoni mi nejdou spustit na datech ale na WiFi bez problémů a když pak prepnu na data tak moje data hru bez problémů udrží v běhu a i Pokémoni se ukazují a všechno .. Nevíte nějakou radu jak to zapnout jinak připojení na datech je slušný , dá se s tím listovat instagram a fb ale pokemony to nespustí .. Kolega z práce má stejný mobil (lenovo a7000) a jemu to jde .. Před pár dny jsem našel vlákno kde člověk měl stejný problém jako já ale nikdo mu neodpověděl a když sem si teď řekl že se podivam tak už to za boha nemůžu najít tak se kdyztak omlouvám za duplicitu .
wasa
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: čtv črc 21, 2016 11:16
Zařízení: Huawei Y5II Dualsim

Nejde spustit na datech

Příspěvek od wasa »

delalo mi to taky, uz si nepamatuju co to bylo presne, ale nejaka sluzba od google kterou to pouziva k autentizaci nemela nastavenej pristup k mobilnim datum.
Nunaak
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř srp 10, 2016 16:12
Zařízení: Lenovo a7000

Nejde spustit na datech

Příspěvek od Nunaak »

Aha a nevíš náhodou kde se to nastavuje aspoň ?
Duke
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát srp 12, 2016 13:44
Zařízení: UMI

Nejde spustit na datech

Příspěvek od Duke »

Mě to zas kolikrát napíše že sou přetížene servery ale kamošovi to jde všem to jde jdu po městě a lidi to normálně hrajou jen mě to nejde a nechápu proč!? A nebo mě to při spuštění hry napíše "Failed to log in" a musím několikrát "ťuknout" na "Retry" než se to spustí. Neví někdo co je to za chybu/probmlém?
Nunaak
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř srp 10, 2016 16:12
Zařízení: Lenovo a7000

Nejde spustit na datech

Příspěvek od Nunaak »

problém vyřešen - nastavení - přenesená data - povolit vše..
jedna aplikace byla zakázaná .. zavádjící je jen to že někdy se mi zobrazí (aplikací: 45, zakázáno:0 ) ... dnes se mi záhadně objevilo aplikací 46 a zakázáno 1 .. dal sem povolit vše a už to běhá jak má...
wasa
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: čtv črc 21, 2016 11:16
Zařízení: Huawei Y5II Dualsim

Nejde spustit na datech

Příspěvek od wasa »

@Nunaak> tak vsechno bych asi nepovoloval, nevim jakej mas datovej tarif, ale treba aktualizace aplikaci mam na m.datech zakazanou, pac onehda mi to jen tak zaktualizovalo 33 aplikaci a her a bylo to za 320MB :D
LuckyLibo
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte zář 06, 2016 13:28
Zařízení: SAMSUNG Galaxy Prime

Nejde spustit na datech

Příspěvek od LuckyLibo »

Nunaak píše:problém vyřešen - nastavení - přenesená data - povolit vše..
jedna aplikace byla zakázaná .. zavádjící je jen to že někdy se mi zobrazí (aplikací: 45, zakázáno:0 ) ... dnes se mi záhadně objevilo aplikací 46 a zakázáno 1 .. dal sem povolit vše a už to běhá jak má...
Mám úplně stejný problém, ale tohle řešení u mě nezabralo. S daty na pozadí to u mě nesouvisí. Co jsem vypozoroval je, že to zlobí přesně od update 0.35.0. Před tím to makalo na 90%. Teď na datech 0%, jen na Wi-fi mi to běží...
Mimochodem - dá se odinstalovat jen poslední update nebo jen celá aplikace?
BeHappy
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv zář 22, 2016 13:29
Zařízení: Samsung Galaxy J5

Problém s načítáním

Příspěvek od BeHappy »

Zdravím chtěl bych se zeptat mám mobil Samsung Galaxy J5 a když si chci přes data zahrát Pokemon GO tak se mi to nechce načíst. Přitom má kamarád uplně stejný mobil, ale Pokemon GO mu přes data jde. Jinak na WIFI mi Pokemon GO jde.

Pokud někdo ví tak předem Děkuji za odpověď.
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 hostů