Samovolné ztlumení zvuku lumia 950

Diskuze o prvních smartphonech s Windows 10 Mobile…
Odpovědět
Gige
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv úno 11, 2016 12:08
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Samovolné ztlumení zvuku lumia 950

Příspěvek od Gige »

Zdravím. Zpozoroval jsem na své lumii 950 že při přehrávání zvuků (hudby i melodií) začne zvuk hrát pěkně nahlas a po nějaké době (cca 20 - 30 sekund) se zvuk lehce utlumí. Na netu jsem o tom žádné info nenašel nebo jsem špatně hledal :)
Má otázka tedy zní jestli je to problém pouze mého zařízení nebo systému nebo jestli to dělá všem.
Potvora
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: čtv pro 03, 2015 23:42
Zařízení: Lumia 950 DS

Samovolné ztlumení zvuku lumia 950

Příspěvek od Potvora »

Běžně na telefonu poslouchám Spotify a nic takového, jak říkáš, jsem nezpozoroval. Zrovna o víkendu jsem umýval auto a v kapse mi hrál telefon.
Jak přesně se ti to děje? Třeba když posloucháš MP3ku? Nebo když si pustíš Youtube? Podařilo se ti identifikovat konkrétní scénáře, kdy se ti to děje?
Gige
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv úno 11, 2016 12:08
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Samovolné ztlumení zvuku lumia 950

Příspěvek od Gige »

Nejvíc je to postřehnutelné když leží telefon na stole.Děje se to tak že prostě pustím písničku a je jedno kde jestli z youtube nebo z přehrávače,začne hrát pěkně nahlas a do třiceti sekund se prostě lehce ztlumí,dělá to pouze při přehrávání přes reproduktor,jak to pustím do sluchátek tak se to neděje.Podezřívám spíš systém který by to mohl dělat třeba z důvodu šetření repráčku že se to ztlumí na určitý decibely bo tak ale zatím to nikdo nepotvrdil.
dimm
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: sob črc 19, 2014 7:50
Zařízení: N.L.1020

Samovolné ztlumení zvuku lumia 950

Příspěvek od dimm »

Podobný problém už někdo popisoval ale ještě na WP 8.1...a myslel si,že je to funkce která,když je tlf.v tichém prostředí ztlumí/přizpůsobí hlasitost :-)
Odpovědět

Zpět na „Microsoft Lumia 950 & 950 XL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 70 hostů