Lumia 820 - instalace WP 10 DP na WP 8.1

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
adamjohnson
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát črc 15, 2016 9:17
Zařízení: iphone 5s

Lumia 820 - instalace WP 10 DP na WP 8.1

Příspěvek od adamjohnson »

Dobrý večer.

Pomocí aplikace jsem dostal notifikaci o možnosti instalace Windows Phone 10 Developer Preview. Do té doby jsem používal aktuální WP 8.1. Bohužel jsem však při instalaci nepřipojil telefon do nabíječky a 75% nestačilo. Telefon se vypnul, ale ještě před tím mi na displeji ukázal ":-(". Po připojení nabíječky se sám spustil, ukázalo se logo Nokia, pak točící se ozubená kolečka, ale po cca 10 sekundách se telefon restartoval a tak to dělá dokolečka, je-li na nabíječce. Pokud ho odpojím a zapnu ručně, udělá to stejně, jen se pak vypne a po opětovném spuštění to zopakuje. Vyzkoušel jsem následující:

- 2A nabíječku namísto tovární 1,3A
- 2A z Powerbanky
- dobití baterie externí nabíječkou
více: sun láng hạ
Ale vše bezvýsledně. Do PC jsem nainstaloval Nokia SW Updater for Retail, stáhnul jsem si WP 8.1, telefon je nalezen, na chvíli se ukáže jiné logo, ale po kontrole aktualizace v PC se objeví chyba, že telefon není připojen.

Opravdu nevím, co s tím... :-| Pokud někdo tušíte, prosím o info.

Díky moc,
Tags:ringtone downloads, sun quảng an, instrumental ringtones
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Lumia 820 - instalace WP 10 DP na WP 8.1

Příspěvek od Radim Stehlík »

a co na to Windows Device Recovery Tool?
Za sebe můžu říct, necpi tam 10. já od nich odešel jak na 820 - přestala být tuším oficiálně podporovaná, takže kdo ví co jsi tam nacpal, navíc nebylo to tam prostě ono. A i na 640, která je má oficiálně to za ty nervy nestálo.
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Lumia 820 - instalace WP 10 DP na WP 8.1

Příspěvek od qwerty »

Tak na druhej strane moje skusenosti na L640 su pozitivne. Opravit to mozes pouzitim WDRT, len musis zvolit "moje zariadenie nebolo identifikovane" a pripojit k PC vypnuty fon, uz si nepamatam, ci pritom netreba podrzat nejake tlacitka, viac info urcite vygooglis.
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 101 hostů