Individuální zvuky SMS u kontaktů nefunguje

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
Lukix22
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: ned zář 01, 2013 22:43
Zařízení: Nokia Lumia 930

Individuální zvuky SMS u kontaktů nefunguje

Příspěvek od Lukix22 »

Ahoj,
jak vám funguje nastavení zvuků pro sms ke kontaktům. Mám problém, že když si nastavím vlastní zvuk pro sms v telefonu (zvuk1) a dále pak pro určitý kontakt pro odlišení od koho ta zpráva je (zvuk2), tak to prostě hraje zvuk1. Teprve když místo zvuku1 dám výchozí (to trapné nokiácké klasické), tak to akceptuje zvuk pro kontakt, tedy zvuk2.
Vyzvánění pro hovor zlobilo úplně stejně, ale pak se to po nějakých dalších pokusech umoudřilo. A na WP8.1 to fungovalo normálně a zvukové soubory splňují vše co mají (délka do 40sec, nejsou chráněný, mají žánr ,,ringtone" a jsou menší jak 1MB)

Telefon Lumia 930, W10M, build 10.0.14393.321. Při přechodu na W10M byl proveden HR a to jak před tak po nainstalování W10M.

Pokusil jsem se obrátit i na FB na podporu, ale je to k ho*nu (https://www.facebook.com/LumiaPodpora/p ... 0658754160" onclick="window.open(this.href);return false;)

Díky za odpovědi.
Uživatelský avatar
street-dog
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: pon úno 10, 2014 12:51
Zařízení: Lumia 640 LTE / Nokia 6.1

Individuální zvuky SMS u kontaktů nefunguje

Příspěvek od street-dog »

Mám to úplně stejně zkoušel jsem to řešit a hledat všude možně a nic, funguje to jen když tam je ten zvuk na sms výchozí :(
Lukix22
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: ned zář 01, 2013 22:43
Zařízení: Nokia Lumia 930

Individuální zvuky SMS u kontaktů nefunguje

Příspěvek od Lukix22 »

Tak pokud máte taky ten stejný problém, můžete reagovat přes Centrum Feedback buď nahlášením, nebo připsáním odezvy k ( feedback-hub:?contextid=274&feedbackid=55ab04ec-e6cb-46db-8938-ac985b387af0&form=2&src=2 )
Pokud máte nainstalovanou v telefonu aplikaci Feedback, stačí zkopírovat link v závorce a vložit do prohlížeče.
kleinak
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: ned zář 14, 2014 12:07
Zařízení: .... N8, N808, niní L1020

Individuální zvuky SMS u kontaktů nefunguje

Příspěvek od kleinak »

Ano i já na L950 to mám stejně. Nastavené sms vlastní, nefunguje u kontaktu, zkoušel jsem reset a pořád to nejde.
K čemu ta funkce tam je, když nefunguje. Zvonení funguje na každý kontakt jiný , to ano, ale sms ne.
Řešil to vůbec někdo???
Uživatelský avatar
street-dog
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: pon úno 10, 2014 12:51
Zařízení: Lumia 640 LTE / Nokia 6.1

Individuální zvuky SMS u kontaktů nefunguje

Příspěvek od street-dog »

Pořád čekám, že se to po další aktualizaci opraví a stále nic :(
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát říj 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Individuální zvuky SMS u kontaktů nefunguje

Příspěvek od niki66 »

Dnes som si chcel zmenit zvonenie telefonu na prichadzajuci hovor, nahral hudbu na onedrive, z onedrive stiahol do telefonu do priecinka vyzvanacie tony, kde mam nahraty aj predoslu melodiu. Cez prieskumnika tam tie melodie su, no samozrejme ze v debilnom systeme ked dam vybrat vyzvanaci zvuk, ich nezobrazuje. Ani po restarte. Jaaaaj uz tie malickosti ma dost vytacaju.
Uživatelský avatar
jkubovic
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 245
Registrován: úte bře 17, 2009 17:11
Zařízení: Xiaomi Redmi 4 Note LTE Global, MS Lumia 640 DS,
Bydliště: Banská Bystrica

Individuální zvuky SMS u kontaktů nefunguje

Příspěvek od jkubovic »

Mne fungujú vyzváňacie tóny, len keď ich do mobilu skopírujem z PC cez prieskumníka.
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů