Náramky a hodinky pre w10

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od veigy »

Ušlá vzdálenost sedí, to je pravda. Ale počet kroků ne.
andre_fux
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: stř led 30, 2013 23:27
Zařízení: Lumia 650 DS

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od andre_fux »

dneska ráno se mi aktualizovala appka Bind Mi Band. A konečně by měli být podporovány notifikace. Je k tomu si stáhnout appku Notify Mi Band: http://www.bindmiband.com/2016/10/notif ... mment-form" onclick="window.open(this.href);return false;

ve storu jsem ji však nenašel, takže je třeba jít z odkazu ze stránek vývojáře. Pak se najde a nainstaluje. Zatím se mi nofikace nepovedlo rozchodit :( Tak uvidíme během dne zda budou fungovat. Každopádně je to krok správným směrem a je vidět, že na to nekašlou, ale že na tom neustále pracují.

EDIT: Tak už to šlape! Notifikace notifikují na náramku!! Volání zatím nefunguje..
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od imperator »

Na akom naramku ti idu notifikácie a z akého by sa malo dať aj volať ?
andre_fux
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: stř led 30, 2013 23:27
Zařízení: Lumia 650 DS

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od andre_fux »

dle názvu aplikace je jasné, že je to pro náramky miband.

tím voláním byla myšlena notifikace. Notifikace na příchozí volání zatím nefunguje.
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát říj 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od niki66 »

Hmm to ma nepotesilo na jednu stranu :D akurat rozmyslam nam kupou mi band 2 a za cenu 22€ je to teraz ked funguju notifikacie celkom lakave :) Priatelke som kupil fitbit surge, hlavne z dovodu toho ze behava a sledovanie tepu potrebuje co najpresnejsie, a v recenziach pisali, ze je dost presne, no notifikacie sa mi rozbehat nepodarilo ani na jej 920 s 8.1 ani na mojej 950 s 10. Je to velka skoda naozaj. Takze ak vravis, ze uz funguju notifikacie na mi band, tak teda si ho objednam :)))
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát říj 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od niki66 »

Dnes som sa ale docital, ze uz je vsetko poriesene ohladom notifikacii na naramky fitbit, zevraj sa ms s fitbitom nejak dopracovali k tomu, ale caka sa na nejaky update ktory bude az niekedy na zaciatku roka. Tak som sa teda rozhodol pre microsoft band 2 za dobru cenu (120€) z druhej ruky miesto fitbit blaze taktiez z druhej ruky za (100€). Snad nebudem lutovat :D Rozmyslal som aj nad garmin vivosmart hr+, ale jeho cena je este dost vysoka pre mna, nakolko je to novy naramok. Chcel by som vediet ako funguje garmin s wm s tou ich apkou.
Uživatelský avatar
groovox
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 293
Registrován: úte dub 22, 2008 14:34
Zařízení: ML950XL Alcatel IDOL4S Pro W10, NL1520, HTC HD2
Bydliště: Praha

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od groovox »

imperator píše:Na akom naramku ti idu notifikácie a z akého by sa malo dať aj volať ?
ptal si se asi ironicky na MiBand, nicméně volat umí MyKronoz ZeWatch3 :-)
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od qwerty »

groovox píše:
imperator píše:Na akom naramku ti idu notifikácie a z akého by sa malo dať aj volať ?
ptal si se asi ironicky na MiBand, nicméně volat umí MyKronoz ZeWatch3 :-)
Xiaomi Mi Band volat nevie
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát říj 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od niki66 »

Napisem to sem, nakolko sa to tyka tak trosku bandu. Neviete o nejakej aplikacii do ktorej by som vedel natukat jedla ktore som za den zjedol a ratala mi denny prijem? Jeden cas MS takuto appku mal, ale uz ju neviem najst. Pytam sa preto, ze napr v apke fitbit, takato moznost je, a v ms band nie. Myslel som, ze to nejak spojili dokopy, ako ma fitbit, jedenie a ms health do apky band, ale neviem tam nic take najst.
iljusin66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: ned črc 29, 2012 11:27
Zařízení: Lumia 950 -> Samsung S7

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od iljusin66 »

Na Gearbestu je akce na Xiaomi Mi Band 2 za $22,79. Poštovné zdarma
Mich77
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: čtv pro 03, 2015 16:49
Zařízení: Lumia 950 XL DS, LG G6 DS 64GB quad DAC

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od Mich77 »

Objednáno, děkuji za tip.
Papek
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: úte čer 05, 2012 12:20
Zařízení: iPhone 7 32GB + AT&T Lumia 640 LTE

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od Papek »

Inak musim pochvalit tvorcov neoficialnej WP appky pre Mi Band. Funguje spolahlivejsie ako oficialna pre iOS :-D
Jedine minus su notifikacie, ktore zatial zobrazuju iba univerzialnu ikonku a nesignalizuje prichadzajuci hovor, ale iba zmeskane.
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od Mahtiel »

Když jsem měla Lumii 640, tak se mi data z MiBandu načetla přes BindMiBand zpravidla rychleji než na mém Xiaomi přes oficiální aplikaci MiFit... :)
Mich77
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: čtv pro 03, 2015 16:49
Zařízení: Lumia 950 XL DS, LG G6 DS 64GB quad DAC

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od Mich77 »

Tak včera mi ten MiBand 2 přišel, docela rychlost :) Cena byla 560 kč, takže překupníci v Česku na tom mají 100% marži, to je fakt síla.
edit: Tak oprava, koukám že velké eshopy chtějí dokonce 1500 kč, to jim to fakt lidi kupuji? :roll:
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od qwerty »

Papek píše:Inak musim pochvalit tvorcov neoficialnej WP appky pre Mi Band. Funguje spolahlivejsie ako oficialna pre iOS :-D
Jedine minus su notifikacie, ktore zatial zobrazuju iba univerzialnu ikonku a nesignalizuje prichadzajuci hovor, ale iba zmeskane.
pre prichadzajuce hovory asi este nie je podpora v systeme
zoublu
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: pon črc 18, 2016 23:54
Zařízení: Lumia 950XL

Re: Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od zoublu »

@Mich77
Nesmíš zapomenout, že musíš ty jako obchodník (ty jako teoreticky [WINKING FACE] ) připočíst DPH 21% (nad 22€) + clo 15% (nad 150 €), které v tom objemu musíš celnici zaplatit a také počíst cenu dopravy a dále svou marži, bez které bys na tom nevydělal, nezaplatil lidi na obchodě atd. To že ty jsi naopak koncový zákazník, kterému nevadilo si počkat na balík z ciziny a nebudeš ho dále prodávat za účelem zisku = máš cenu výrobní + minimální marži číňana, tě neopravňuje tyto obchody jakkoliv nazývat (třeba zloději, ale v tomto případě si jen naznačil mezi řádky). U nás (českých výrobů čehokoliv) též máš možnost nakoupit výrobky přímo ve fabrice (teoreticky) za úplně jinou sazbu než na krámě (tam je opět doprava, DPH, marže). Samozřejmě též občas nakoupím v cizině, ale nikterak obchody nepodezírám pokud mají průměrné ceny.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od veigy »

A ještě ti musí ručit 2 letou zárukou... Ale taky bych si ho koupil z číny :D a 1500 bych za to nedal...
Mich77
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: čtv pro 03, 2015 16:49
Zařízení: Lumia 950 XL DS, LG G6 DS 64GB quad DAC

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od Mich77 »

@zoublu
Dobře, takže cena +-700 kč. Takže nabídky některých obchodů mi přijdou férové kolem 1k. Ty ostatní už ale můžeme nazývat tak jak jsi napsal ty :tlem:
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od qwerty »

tak to chodi... keby si mal moznost nakupit v cine priamo u vyrobcu, mozno by si kupil aj za $40
iljusin66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: ned črc 29, 2012 11:27
Zařízení: Lumia 950 -> Samsung S7

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od iljusin66 »

Mich77 píše:Tak včera mi ten MiBand 2 přišel, docela rychlost :)
To je nesprarvedlivé, já si je objednal před tebou a ještě je nemám ;) Tedy do ČR už dorazily, ale zatím visí na vyměňovací poště. Doufám, že to tam zas neskončí na celnici a nebudu si pro to muset jet a clít :roll:
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů