Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
ijon
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: čtv zář 04, 2014 11:17
Zařízení: Lumia 950 SS VF

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od ijon »

SmetyCZ píše:Ne, mě jde o ten našeptávač nad klávesnicí. Twitter - no zkusím to, ale za chvíli jim taky můžu posílat milostný liebesbriefy, aby se uráčili něco opravit, ne? :D
Pravda je, že "našeptávač" je čím dál tím horší. Trochu mě to překvapuje, protože si pamatuji, že kdysi před rokem naopak fungoval skvěle a mohl jsem velmi svižně "swajpovat". Teď už nepozná nic, je to až komické, když chci napsat "bříza" a napíšu "briza", nabídne mi to asi 20 absurních slov nemajících s břízou co dělat. Hlavně Brozan a Brozany mě zaujaly. Ale možná si jen musím zvyknout.
A jdu nastudovat, co je to ten Brozan.
Garp69
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 122
Registrován: čtv dub 10, 2014 22:43
Zařízení: MS Lumia 950 (WM_10), Nokia Lumia 925 (WP8.1),

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Garp69 »

I mně přijde, že je mnohem horší než býval. A opravdu nabízí nesmysly, přestože to slovo v paměti i má.

Sent from mTalk and L950
Pišta Hufnágl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 699
Registrován: pon zář 21, 2015 10:07
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 5 LTE 64 GB
Bydliště: Praha. Pochopitelně.

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Pišta Hufnágl »

Mně se stávalo, že mi tajil i slovo, které a) píšu dost často a b) jsem mu ho osobně přidal do slovníku. Pokaždé bylo až někde na chvostě nabídnutých možností. Upřímně, přestal jsem to nadobro používat. A přitom na E7 to šlapalo jak hodinky...

P.S. A co je to teda ten Brozan? :)
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od pogo8303 »

OT: nastudujte zeměpis chlapci :) Brozan - v litoměřickém okrese leží Brozany, takže když je někdo z Brozan - máme odpověď na to, co to znamená Brozan :) Souhlas teda, že břízu by to mělo asi našeptat dříve :).
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od SmetyCZ »

Brozan je 2. pád slovo Brozany (město u Pardubic, nevzdělanci!! viz https://cs.wikipedia.org/wiki/Brozany" onclick="window.open(this.href);return false;), to vás musí doučovat i MS našeptávač? Styďte se! :-D

EDIT: Pogo byl rychlejší.

Jinak našeptávač je oproti WP8 fakt trága a začínám sem tam mírně propadat paranoe, že mi v jiných aplikacích nabízí jiná slova, ale zkoušet to nebudu, protože to už bych asi šel brečet do kouta.
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od pogo8303 »

SmetyCZ: rozšířil jsi i moje zeměpisné znalosti. Znám jenom ty "naše" severočeské Brozany :).
Já teda nemám s našeptávačem takový problémy jako vy. Asi píšu hodně jednoduchý věty. Je pravda, že když někomu přeju k narozeninám, tak až na jednu úpravu můžu celou větu napsat přes našeptávač.
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od SmetyCZ »

Takže pokus s břízou. Na začátku věty - Briza (velký b to hodilo samo) - Brita, Británii, Brutálně, Brutální, Britain, Británie, Briga, Brozan, Brozany, Brozanům..

Uprostřed věty, chtěl jsem napsat Moje bříza - briga, brizancí, brizance, brizantně, brizantní, brizancím, brizantním, brizancích...

A teď si jdu najít, co je to briga.
ijon
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: čtv zář 04, 2014 11:17
Zařízení: Lumia 950 SS VF

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od ijon »

Pche, briga, evidentně jsi nečetl dobrodružné námořnické romány, to je přeci plachetnice. Nejspíš může být vyrobena i z březového dřeva (ale to bych asi nedělal)
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od pogo8303 »

SmetyCZ píše:Takže pokus s břízou. Na začátku věty - Briza (velký b to hodilo samo) - Brita, Británii, Brutálně, Brutální, Britain, Británie, Briga, Brozan, Brozany, Brozanům..

Uprostřed věty, chtěl jsem napsat Moje bříza - briga, brizancí, brizance, brizantně, brizantní, brizancím, brizantním, brizancích...

A teď si jdu najít, co je to briga.
Nejlepší je, že na insideru mi to břízu našeptá bez problémů - takže jsem napsal větu: Moje bříza a další slovo k našeptání bylo bělokorá :-D.
Pišta Hufnágl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 699
Registrován: pon zář 21, 2015 10:07
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 5 LTE 64 GB
Bydliště: Praha. Pochopitelně.

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Pišta Hufnágl »

Pokus "Moje bříza", SMS: Jéžiš, hrůza, Brita, Víťa, jízda, víš, hvězda, Nora, husa, hurá, brzda, budeš, voda, Bureš, Bíža, Vojta, volá, bída, jdeš.

Tak bych řekl, pánové, že jsem vyhrál. :)

Čteno takhle za sebou, je to dost depresivní a aktuální příběh, zejména ten konec - Bureš, Bíža, Vojta, volá, bída, jdeš. A vymalováno. Jak typické :)
osso
smartguru
smartguru
Příspěvky: 682
Registrován: pát pro 17, 2010 22:31
Zařízení: Lumia 950 XL, Lumia 830, Lumia 640 LTE, Nexus 5x

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od osso »

SmetyCZ píše:Staženo ze Store :(
Hmm fasa už stiahli aj client for hangouts aj totok, za client for hangouts pro som zaplatil 4 evri cca, nevyzerá to dobre s tým ms, asi Google niečo blokuje ked všetky apky na hangouts su prec zo store[emoji15][emoji30]

Sent from mTalk 950XL
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od relouth »

s ms to nevypada dobre,pretoze stiahli hangouts ? ja tam korelaciu nevidim
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od SmetyCZ »

Tak korelace tam asi nebude, ale mám doma nas*anou přítelkyni, u jejíž telefonu by bylo dobrý udělat HR po updatu na W10M, stáhnout našeptávač a aplikaci, která bude umět Google Hangouts.

Přičemž na 4 roky starým zařízení to všechno funguje a vysvětlovat, že je momentálně chyba někde u MS a že vydavatel IM+Pro stáhl aplikaci a Google to samý v bledě modrým... takže tak.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od relouth »

icq skusala ? myslim ze to tam predtym slo :)
sirpetanek
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: stř pro 30, 2015 12:30
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Praha

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od sirpetanek »

Zajímavá anketa o budoucnosti Windows Phone/10 Mobile.
http://www.windowsapps.cz/anketa-zustav ... u-windows/" onclick="window.open(this.href);return false;
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Krayzie »

osso píše:[Hmm fasa už stiahli aj client for hangouts aj totok, za client for hangouts pro som zaplatil 4 evri cca, nevyzerá to dobre s tým ms, asi Google niečo blokuje ked všetky apky na hangouts su prec zo store[emoji15][emoji30]
Google ma 25.4.2017 vypnut Hangouts API. Min. tyzden rozosielal emaily developerom, takze je mozne ze developeri uz zacali appky stahovat. Kazdopadne, plati to aj pre Android aj pre iOS, nie len pre WP/WM.
Martin1102
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: stř zář 11, 2013 13:33
Zařízení: předchozí L820 , stávajcící L930
Kontaktovat uživatele:

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Martin1102 »

Ahojte BROZOVE,
musím se podělit také o zkušenost s podporou MS ( jak někdo zmiňoval o stránku dříve ) jedním slovem NESKUTEČNÉ,
volám do Arvata, že potřebuju zreklamovat Lumii, že vím že už to nedělaj ale kam to mam poslat, prej chvíli dělali Maďaři , pak Poláci ale teď do Turecka, že ať si zavolam do MS že s nima už nechtěl mít nic společnýho...pěkné, volám na infolinku MS(resp na webu zatrhávám odvětví mobilního zařízení s žádostí o zpětný hovor, neboť sem se nedovolal) opravdu během minuty příchozí hovor, dobrý den co si přejete, já bych potřeboval v rámci EU záruky reklamovat Lumii, mmtto je nějaký tablet ? Já:nikoliv to je mobilní telefon, On:ale my mobilní telefony neděláme, Já:prosím? On:no jako tohle je podpora jen pro počítače a stolní systém. Já:a můžete mě tedy na někoho switchnout nebo dát číslo On:ne to tady nikdo nedělá, to musíte jen psaný chat na zahraniční web Já:prosím? On:no jako vlastně vám můžu poslat odkaz, protože se tím prý zabývá nějaká firma B2X Já:díky pošlete aspoň něco...

zaslán link na b2x chat s Ahmedem: po 20min z sem z něj vydoloval adresu v Maďarsku kam mam telefon jen tak poslat a voni se na nej podivaji a když usoudi ze se mikrofony rozbily moji vinou tak navrhnou castku k oprave nebo likvidaci telefonu, a dopravu si musim uhradit sam, poděkoval jsem a ukončil chat...nevěřili byste jak moc sem z toho byl nasranej a potom i trochu smutnej :cry: dát za něco skoro desítku a pak se dočkat takový customer care...už pomalu pokukuju jakou past s androidem byť to nenávidim si pořídim :/
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Sinpa »

Proc to neresite s prodejcem?
Je to jeho starost..
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

Tiež by ma zaujomalo kto je predajca že to riesis tak narocne napriamo
Zeta
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: ned pro 23, 2012 12:41
Zařízení: Samsung Galaxy S9+
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Zeta »

Tak někdy je lepší prodejce obejít, například když jsem dostal k Xboxu vadný ovladač, tak prodejce požadoval, abych mu to dal na reklamaci včetně konzole samotné a veškerého příslušenství, tak jsem se na ně vykašlal, zavolal na MS a domluvil si výměnu ovladače, naprosto bez problému a vše vyřešeno během 10 minutového hovoru. Přijde mi absurdní, aby si někoho takhle přehazovali jak horkou bramboru skrz reklamaci Lumie. :???:
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů