HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnovaná současné vlajkové lodi HTC, modelu One X s quad-core procesorem…
Odpovědět
11-ado-11
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob čer 15, 2013 7:03
Zařízení: HTC ONE X

HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Příspěvek od 11-ado-11 »

Zdravým pomôžte mi prosím mám HTC ONE X a použivani pri nabíjaní sa vypol od vtedy nejde bol aj v servise je tam problém z koncovým stupňom neviem čo to je ale je to na základnej doske som zúfaly neviem čo mám robiť nikto mi to nechce opraviť bez záruky a krabice ked že som ho kupoval cez internet bez krabice, a záručného listu :( skratuje telefon každu novu baterku čo tam dám vybije v priebehu 1-3 hodín je mi stoho už zle pomožte mi čo mám robiť :( Ďakujem
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Příspěvek od Jumbo78 »

Opravu si budeš muset zaplatit, nic jiného nezbývá

Zkus kontaktovat http://www.seth.cz" onclick="window.open(this.href);return false;, možná pomůže
dzairik
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob srp 10, 2013 19:33
Zařízení: HTC ONE X

HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Příspěvek od dzairik »

Já jenom tři, bohužel negativní zkušenosti.

1)
První se týka podporovaných videoformátú. Múj předchozí model HTC DESIRE HD (Android 3) na tom byl s přehráváním AVI souború podstatně lépe a přehrál úplne všechno z domácího mediálního serveru. HTC ONE X umí snad jen MP4. Z mailové komunikace s HTC podporou je to prý proto, aby byl levnější ??? a proto Android 4 neobsahuje práva na použítí všech typú AVI souború.

2)
Technologie DLNA v domácí síti umožňuje obecně na zařízení zobrazovat multimediální obsah z domácího multimediálního serveru. HTC ONE X toho umí žalostně málo, na rozdíl od HTC DESIRE HD. Z mailovej komunikace s HTC podporou vyplynulo nasměrování na SW třetích stran. No ... jde to, dokonce i zadarmo, no nemohu se zbavit pocitu, že mně HTC podvedl, když předchozí modeli to uměli.

3)
Telefon obsahuje možnost zapnout šetřící režim. Je to výborná věc, podstatně prodlouží výdrž baterie. Bohužel, u mě to má však za následek problémy při hovoru. Pokud totiž telefonuji, cca po minutě hovoru naběhne šetřící režim a zároveň mi nějak ovlyvní mikrofón, takže druhá strana mě neslyší, ačkoliv ja slyším normálne. Pokud stihnu, stačí stisknout tlačítko na vypnutí/zapnutí mikrofonu a potom už múžu telefonovat i hodinu. Ale většinou nestihnu.

Ostatní zkušenosti jsou většinou kladné, no tyto tři jsou zkouškou mojí pokory :D
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Jedno kvalitne zahorele HTC One X,neoriginalni baterii to nebylo,zde je "nevymenitelna"


Obrázek

Obrázek

Obrázek
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

Re: HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Příspěvek od David Barborka »

na netu je plno navodu, jak one x rozebrat. Jsou tam i navody, jak vymenit baterku za baterku z one x+. Tedy mohla tam byt i neorig.. Uz jen proto, ze one x se prodava vic jak rok, tedy uz by mohl nekdo menit baterii a clovek, ktery ma sedivku to zrejme nebude na vymenu posilat do servisu. U samsungu byly takove fotky venku hned na pocatku prodeje.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Toto jsou fotky ze servisu,HTC to zkouma,byla osazena originalni baterie.
virakus
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát zář 20, 2013 8:35
Zařízení: HTC One X+

HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Příspěvek od virakus »

Dobrý den všem :-) Máte, prosím, někdo podobnou zkušenost? Trochu mě zaskočilo, že při přetahování obrazu jedním prstem se někdy stává, že se obraz namísto pohybu zvětší.
Používal jsem donedávna HTC Desire Z a nikdy se nic podobného nestalo. Je to obvyklý jev?
Taky mi přijde, že v porovnání se starším telefonem je displej na one x daleko náchylnější na nechtěné stisknutí... (namísto přesunutí obrazu dojde ke stisknutí nebo spuštění tlačítka, aplikace...atd.) Díky za jakoukoliv zkušenost.
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

Re: HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Příspěvek od David Barborka »

ono stačí, když při přetahování palcem opřeš kousek dlaně ruky o displej a telefon do vyhodnotí jako zoom. Je to jen o zvyku.
virakus
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát zář 20, 2013 8:35
Zařízení: HTC One X+

HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Příspěvek od virakus »

Moc děkuju ze reakci, ale tím to není...hm :-( Dávám si pozor...a stejně.
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

Re: HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Příspěvek od David Barborka »

ještě to může být, že nejezdíš po displeji plynule stejným tlakem a tím to vyhodnotí jako dvojklik, což je zase zoom. Pokud to není tím, tak může být vadná doteková vrstva. Pokud by to dělalo často, tak reklamace.
virakus
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát zář 20, 2013 8:35
Zařízení: HTC One X+

HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Příspěvek od virakus »

Moc děkuju za vysvětlení a ochotu. Budu to testovat.
Duchyn
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát lis 01, 2013 7:41
Zařízení: HTC one X

HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Příspěvek od Duchyn »

Dobrý den všem mám takový blby dotaz , dá se nějak udělat aby se htc one x zapinalo jinak než klasickym zapinacim tlacitkem? jde mi o to že to tlacitko mam vycvachtane a musim silneji nechtem zmacknout pak se zas stane ze tlacitko zustane zasekle a tel. se zapina a vypina sam . tudiz to resim ted tak že strčím kabel usb do mobilu a pc aby se zapl aspon z toho řežim spanku.. da se nejak dostat jinak z režimu spanku než klasickym stiskem zapínacího tlasčítka?
Frostak
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát lis 15, 2013 10:03
Zařízení: HTC ONE X+

HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Příspěvek od Frostak »

Ahoj, rad bych se zeptal zda ma nekdo stejny problem jako ja. Mam telefon ONE X+ a pri nahravani videa at uz jde o normalni nahravani nebo HD READY ci FULL HD, se mi moje nahravani kouse ( trha ). Nemam z toho radost, hlavne proto ze telefon nebyl nejlevnejsi a ma dokonce 4 jadra. To ale neni vsechno. Pri pousteni videa z internetu se mi spustena videa trhaji take. At uz se divam na video v aplikaci YT a nebo si ho poustim v prohlizeci. Pokud si dam nejaky film do telefonu, prehraje se krasne a plynule. Problem je jen s videami z internetu a s nahravanim pomoci telefonu. Poradi mi nekdo prosim? Zda jde treba jen o vadny kus....nebo v cem je problem? Verze android mam 4.2.2 a sence 5.5. Diky moc za reakce na muj dotaz.
Vlastimil Bartošák
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 360
Registrován: pát úno 01, 2008 12:13
Zařízení: LG V10
Bydliště: Teplice v Čechách, Krupka
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Příspěvek od Vlastimil Bartošák »

Měl jsem taky One X, ale takový problém jsem neměl. Určitě bych zkusil tovární nastavení.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Příspěvek od Cheetah007 »

Nepříliš příjemná zpráva pro majitele tohoto modelu, výrobce s podporou udajně končí
Vlastimil Bartošák
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 360
Registrován: pát úno 01, 2008 12:13
Zařízení: LG V10
Bydliště: Teplice v Čechách, Krupka
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Příspěvek od Vlastimil Bartošák »

Teď jsem to akorát četl na webu Engadget a jsem rád že mám Note 3, protože tento přístup od HTC není moc dobrý. A pak se diví že se jejich telefony neprodávají.
Odpovědět

Zpět na „HTC One X“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů