W8.1 - Připojení k internetu

Diskuze věnovaná všemu, co se točí okolo systémů Windows 8.1 & Windows 10
Odpovědět
blackcats
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon srp 29, 2016 10:22
Zařízení: SGS7
Bydliště: Hanoi Vietnam

W8.1 - Připojení k internetu

Příspěvek od blackcats »

Ahoj, řeším jednu trapnou situaci:

Sestava - MSI GE40 s killer síťovkou
Problém - Nemohu se připojit k internetu. Heslo k wifi je správné, kabel jsem zkoušel taky, se stejným výsledkem. Problém nastal po instalaci W8.1 ( nějakou dobu to na něm fungovalo normálně) a po odinstalování norton balastu včetně "norton internet security"
Zkusil jsem
- Internet funguje normálně, ostatní počítače napojené na stejný modem fungují normálně. Do určité doby bez problému fungovalo vše bez problému i na tomto notebooku
- Zkoušel jsem vypnout firewall, widows Defender a prolézt všelijaké nastavení, nic nepomohlo
- Zkoušel jsem i diagnózu windowsu, ale vždy to píše, že nenašlo žádný problém s připojením na internet a na zkušební weby se to (prej) vždy dostalo... V prohlížeči ale prostě vůber ( ERROR_CONNECTION_FAILED) a to ve všech a ani žádná aplikace se nemůže připojit
- Fyzicky to samozřejmě píše, že připojený jsem, vidim to i v centru síťových přopojení a píše se to i v té diagnóze, že se žádný problém nenašel...
- Opakovaně jsem restartoval...
Moje podezření - Vzhledem k tomu, že to předtím fungovalo a s modeme a ani notebookem vůbec nemanipulovalo a ostatní počítače/mobily nemají žádný problém, tak si myslím, že bude problém někde v nastavení notebooku... Mohlo to vzniknout buď updatem z W8 na W8.1, kdy jsem při vlastním nastavování mohl zaškrtnout něco, co jsem neměl, nebo odinstalováním právě toho norton balastu... Vůbec nevím, v jeden moment se to úplně zastavilo kompletně, takže asi to nastavení... Pokud to píše že jsem připojen a diagnostika píše, že vše je ok, tak by s Hw (potažmo síťovkou nic být nemuselo)

Nepomohl byste mi někdo prosím? Děkuju mnohokrát, je to můj pracovní notebook a docela mi začínaj vznikat komplikace...

Tags: giá xe vios 2017, hyundai hd72, giá xe toyota yaris 2017, isuzu 8 tan
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

W8.1 - Připojení k internetu

Příspěvek od pogo8303 »

zkus tohle: http://www.rizonesoft.com/downloads/com ... et-repair/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
lopatka
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: ned led 08, 2017 14:05
Zařízení: tablet

W8.1 - Připojení k internetu

Příspěvek od lopatka »

Jaký používáš internetový prohlížeč? Preventivně zakaž používání připojení proxy. Po restartu by to mohlo jít.
Odpovědět

Zpět na „Windows 8.1 & Windows 10“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů