WP7 na HD 2 nespustí se, problémy z SD?

Diskuze věnovaná portaci systému Windows Phone na HTC HD2
Odpovědět
kaba126
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát čer 01, 2012 14:31
Zařízení: HTC HD2

WP7 na HD 2 nespustí se, problémy z SD?

Příspěvek od kaba126 »

Zdravím.
Pustil jsem se do předělání HD2 na WP7. Vyzkoušel jsem toho víc ale nic nefungovalo
HSPL, Radio Rom i Magldr vše jsem měl dle návodů.
Zkoušel sem tento ROM
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=953078" onclick="window.open(this.href);return false;
Při konci instalace to hodilo chybu, co jsem četl na fórech měla být chyba v tom že nebylo spuštěno jako správce, ani po opakování nic. i přes to po restartu začlo nabíhat ale zahlásilo problém s kartou

Poté jsem zkoušel tuto http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1246040" onclick="window.open(this.href);return false;
Instalace proběhla bez problémů po spuštění se seknulo na spouštěcí stránce, zkusil sem tedy jinou kartu, systém naběhl dokonce i s kartou ale po vypnutí a opětovném zapnutí se již jen resetovalo dokola.

Kartu mám microSD kingston class 4 8 GB, s tou to absolutně nešlo ani poté co byla formátovana v nokii ze symbianem.
Druhá karta SanDisk microSD 2GB, stou druhý typ chvilku šel než sem provedl reset poté už nic, taky formátovana v nokii ze symbianem.

Chtěl bych se zeptat zda někdo neví kde může být chyba? na dosti fórech sem četl že s kartou kingston class 4 8GB běžně funguje.

Díky za jakékoliv info
mmajo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: pon říj 31, 2011 11:14
Zařízení: HTC Titan, Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

WP7 na HD 2 nespustí se, problémy z SD?

Příspěvek od mmajo »

Moje zkušenost je, že za většinu problémů může kombinace konrétního zařízení a SD karty.

Dokonce se mi stalo, že se zařízení dokola restartovalo a pak najednou začalo fungovat.

Chce to mít pevné nervy a někdy trošku štěstíčka. Good luck. ;-)
kaba126
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát čer 01, 2012 14:31
Zařízení: HTC HD2

WP7 na HD 2 nespustí se, problémy z SD?

Příspěvek od kaba126 »

No. Děkuju.
ty nervy právě nebyly. Strávil sem na tom dva dny tak sem tam nakonec dal Android ICS. Ale chtěl bych WP7 tak uvidím třeba někdo něco poradí :)
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone na HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů