DFT Fruit

Diskuze věnovaná portaci systému Windows Phone na HTC HD2
Odpovědět
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

DFT Fruit

Příspěvek od gulii »

Obrázek

Na XDA byla vydána nová ROM od CUTULLY

http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1443709" onclick="window.open(this.href);return false;

Je tam spousty vylepšení, ale asi nejznatelnější je foťák, který konečně už fotí lépe a zaostřuje /zelený blesk však stále/! Osobně jsem ROM vyzkoušel v původní verzi, avšak s 5.51 radiem je to znatelně lepší s výdrží. Takže doporučuji.
vasekboch
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: úte pro 06, 2011 16:39
Zařízení: HD2 @ Windows Phone 7.5 Mango build 8107
Bydliště: Prague

DFT Fruit

Příspěvek od vasekboch »

Jo, zrovna ji testuju. Jinak ten problém se zelenými fotkami, které jsou focený s bleskem je pryč. Fotky jsou krásně barevné. Opravdu velký krok dopředu. Uvidíme co dalšího ukáže čas. Baterka a tak.
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

DFT Fruit

Příspěvek od gulii »

bohužel, tak ROM se zdá být rychlejší a jsou i vychytanémouchy se zvukem a foto, avšak se spousta uživatelů /i já/ potýká s náhodnými restarty. Např. včera při pokusu o delší hovor se HD2 restartovala 4x. Volaný mne často neslyšel. Takže doporučuji prozatím zůstat u jiných verzí.
vasekboch
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: úte pro 06, 2011 16:39
Zařízení: HD2 @ Windows Phone 7.5 Mango build 8107
Bydliště: Prague

DFT Fruit

Příspěvek od vasekboch »

Zatím jsem se setkal jen s jedním restartem, uvidíme zda v nejbližší době vyjde nějaký FIX. Rom vypadá výborně. Ale přijde mi, že občas zamrzá, prostě člověk něco píše a z ničeho nic freezne na několik vteřin. A při instalaci apps z marketu se mi restartoval. Takže se vracím k BTTF rom.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone na HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 70 hostů