Problém se zjišťováním polohy dotyku

Fórum věnované prvnímu telefonu od HTC s 3D displejem
Odpovědět
General01
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř úno 01, 2012 9:37
Zařízení: HTC EVO 3D, Nokia 6300

Problém se zjišťováním polohy dotyku

Příspěvek od General01 »

Dobrý den,
měl bych dotaz. Poslední dobou (cca týden) jsme zaregistroval že při pohybu po obrazovce v různých aplikacích, hrách či na internetu jde někdy registrování polohy pohybu po displeji perfektně a někdy vůbec nereaguje a nezbývá mi než to zkoušet několikrát po sobě. Telefon mám cca půl roku, používám ho průměrně (myslím si že míň než většina, co kolem mě má dotykáče), nikdy mi nespadnul ani z pár centimetrů, vypadá jako nový takže je v perfektním stavu, pořád nošený v pouzdru a nosím jej samostatně aby na telefon nic netlačilo při přenášení, nikdy nebyl v kontaktu s vodou,atd. Setkal se s tím už někdo, je to důvod k reklamaci? Občas je to až otravný pořád jezdit po displeji než něco zaregistruje. Jen doplním že po aktualizaci to celé 2 měsíce nic nedělalo, vše bylo ok (provedl jsem i rest do továrního nastavení protože některé aplikace pak něběžely), paměť v telefonu i karta je plná tak z 1/3, aplikací a her mám tak do 2 desítek. Stářím telefonu to určitě nebude a špatným zacházením také ne, takže mě nic jiného nenapadá než že by se v telefonu něco podělallo.
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

Problém se zjišťováním polohy dotyku

Příspěvek od Bartyx »

Zkus Hard Reset a bez paměťovky, pokud problém přetrvá, nejspíš je to na reklamaci.
General01
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř úno 01, 2012 9:37
Zařízení: HTC EVO 3D, Nokia 6300

Problém se zjišťováním polohy dotyku

Příspěvek od General01 »

Díky za odpovědi, budete to řešeno formou reklamace, problém přetrvává i když každý den je to různé, ale přidal se k tomu i občas trhaný chod při projíždějí ikon v aplikacích či při projíždění widgetů. Takže díky a vyřešeno
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

Problém se zjišťováním polohy dotyku

Příspěvek od dvzd »

Na problémy s citlivostí dotykové vrstvy displeje je prý účinné jednou za čas vypnout na noc mobil a vyndat i baterii přes celou noc.
cajo
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned lis 04, 2012 20:40
Zařízení: HTC EVO 3D

Problém se zjišťováním polohy dotyku

Příspěvek od cajo »

Mám podobný problém asi tak pred mesiacom mi z ničoho nič mobil prestal citlivo reagovať na rýchlejšie pohyby. Reaguje na pomalé pohyby a všeobecne treba ísť naň potom pomaly. Tak som vybral batériu a opäť sa to vrátilo do normálu asi tak na 2 týždne a odvtedy mi to robí pernamentne tak každý druhý deň. Neviete poradiť čo s tým ?
Odpovědět

Zpět na „HTC Evo 3D“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů