[App] Simply Weather

Chystáte aplikaci pro Windows Phone? Podělte se o ni a nechte si ji otestovat od uživatelů :)
Odpovědět
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

[App] Simply Weather

Příspěvek od matoman »

Ak bude live tile, s podporou vsetkych velkosti, tak by to snad i slo :) sice je to taka blbost, ze to clovek spusti, jedine, ked to bude chciet niekomu ukazat, a ten si to stiahne, aby to mohol ukazat niekomu dalsiemu :D a samozrejme tam zakomponovat to klucove slovo f**k*ng :)
Igor Kulman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 228
Registrován: stř bře 28, 2012 12:46
Zařízení: ano

[App] Simply Weather

Příspěvek od Igor Kulman »

matoman píše:Ak bude live tile, s podporou vsetkych velkosti, tak by to snad i slo :) sice je to taka blbost, ze to clovek spusti, jedine, ked to bude chciet niekomu ukazat, a ten si to stiahne, aby to mohol ukazat niekomu dalsiemu :D a samozrejme tam zakomponovat to klucove slovo f**k*ng :)
To neviem, či to fucking prejde schvaľovaním
mceza

[App] Simply Weather

Příspěvek od mceza »

No tak nějak nevím k čemu bych to využil. Vzhledem k tomu, že WP má live tiles, tak to považuji za absolutní zbytečnost.

Já používám aplikaci Počasí od Roberta Vargy a jsem velmi spokojen - na live tile mám aktuální počasí a předpověď na zítra. Live tile ukazuje jak teploty, tak stav.

Proč bych tedy spouštěl nějakou aplikaci, když mám live tile? Proč bych zabíjel zásadní vlastnost WP?
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

[App] Simply Weather

Příspěvek od matoman »

ked preslo toto: http://www.windowsphone.com/en-us/store ... 8bd128c159" onclick="window.open(this.href);return false; tak uz musi prejst akakolvek nadavka :)
Odpovědět

Zpět na „Prezentace projektů“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů