[App] Program kin pro WP7

Chystáte aplikaci pro Windows Phone? Podělte se o ni a nechte si ji otestovat od uživatelů :)
Odpovědět
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

[App] Program kin pro WP7

Příspěvek od Martin Suchan »

Uz delsi uvazuji o app program kin pro WP7 - nevite o nejakem dobrem zdroji dat pro kina, nejake XMLko, ze ktereho by slo naparsovat vsechna kna v CR, jejich souradnice na mape, program, casy? Diky :)
Napsat to by nemel byt problem.
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

[App] Program kin pro WP7

Příspěvek od Robert Varga »

Aby to bylo i tady, vkladam:

Pro ty, které zajímá kino... Tak konečně nějaký zdroj svolil (Informuji.cz) a tak jsem zamakal na appce Program Kin. Právě jsem ji odeslal do Marketu, objeví se tam podle mně ve středu/čtvrtek (dám pak vědět).

Pro radost vlastní pocity: zatím můj nejsvižnější kousek, nejvíc dbá na kvalitu a způsob (progress bary, chybové hlášky) zobrazených dat. Největší výzva bylo ovládání, a to se povedlo skvěle: aplikace má jen dvě obrazovky ("kina", "filmy") a dvě podobrazovky ("detail kina", "detail filmu"). Na jeden klik vím, co večer hrají v nejbližším kině, a na dva kliky kdy mi v něm hrají vybraný film. Pokud uživatel nechce hledat podle polohy, může si nastavit alternativu: kraj.

Stejně jako u nové verze Počasí, i Program Kin si ukládá do paměti každou úspěšně načtenou GPS pozici, a pokud při dalším spuštění appky máte GPS vyplé či nemáte signál, předchozí pozici aplikace z paměti automaticky načte a použije.

No, milovníci tisíce tlačítek a obrazovek budou zklamaní :grin:
Aplikace Program Kin vám umožní prohlížet si aktuální programy a filmy hrané ve vybraných kinech po celé ČR. Vyhledává nejbližší kina ve vašem okolí, ale umožňuje hledat i v ručně vybraném kraji.

Uživateli je automaticky na každé obrazovce a v každém seznamu nabízen jen obsah relevantní pro jeho okolí či zvolený kraj. Kina jsou navíc řazena dle nejbližšího či abecedy a filmy dle nejhranějších. Veliký důraz byl při vývoji kladen i na rychlost aplikace a maximálně jednoduché ovládání.

Zdrojem denně aktualizovaných dat je server Informuji.cz.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
andrews911
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: stř srp 24, 2011 15:31
Zařízení: HTC HD7

[App] Program kin pro WP7

Příspěvek od andrews911 »

Super, jsem zvědavý ;)=P
Tomáš Slavíček
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 264
Registrován: stř srp 19, 2009 7:09
Zařízení: Nexus 5, Galaxy S3, Nokia X, iPad mini

[App] Program kin pro WP7

Příspěvek od Tomáš Slavíček »

Pod příspěvkem na Facebooku zmínil Michal Vácha tohle: "Vzhledem k tomu že ty popupy jsou renderované v UI threadu, trochu bych se bál, aby se nesekaly. Je tam nějaký workaround?"
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

[App] Program kin pro WP7

Příspěvek od Robert Varga »

Jsou krásně plynulý... Silverlight je best :-) Stejný jen trochu vymakaný jako u TV Program...

Program Kin je maximálně rychlá app. Spouštění, práce inapp, a taky počet potřebných kliků aby se člověk dostal k informaci.

Je to výsledek pokusu několika fishbones a 5xProč z třídenního školení o zeštihlování procesů. Fakt to funguje, naučí vás jak přijít na nejrychlejší způsob skládání trika (2sekundy). Doporučuju, hodí se to naprosto při každém designování čehokoli co má víc "úkonů"...

Appka je rychlejší než blesk :-D Kde mu můžu odepsat?
Tomáš Slavíček
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 264
Registrován: stř srp 19, 2009 7:09
Zařízení: Nexus 5, Galaxy S3, Nokia X, iPad mini

[App] Program kin pro WP7

Příspěvek od Tomáš Slavíček »

Info jsem předal dál a odkázal jsem ho sem do diskuze, kdyžtak sem něco doplní :)
Odpovědět

Zpět na „Prezentace projektů“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů