Wifi se nechce zapnout

Diskuze věnovaná prvnímu dvoujádrovému telefonu od HTC
Odpovědět
Vojta Diamond
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob pro 14, 2013 9:33
Zařízení: HTC SENSEATION

Wifi se nechce zapnout

Příspěvek od Vojta Diamond »

Dobrý den mám takový problém s mojím htc já jsem si ho tedka koupil od svého kamaráda s tím že tam nedje foták a wifi foták si necham opravit ale s tím wifi bych si to snad doma mohl vyřešit, teď k mému problému, když zapnu letový režim tak zapnu wifi ono se chvílí zapíná pak napíše chyba a když mám normálně simku vevnitř tak se zapíná pořád do kola a nic s ním nejde a nenapíše ani chyba prostě nic furt dokola se zapíná. Prosím o nějákou radu, moc děkuji.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Wifi se nechce zapnout

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Když nefungují hned dvě součástky najednou, tak bych skoro podezříval, že to bude HW závada. Zkus přitlačit na kamaráda jestli ten telefon náhodou v minulosti neutopil nebo jestli ho někdo nerozebíral. K vyloučení SW závady bych zkusil provést reset do továrního nastavení, pokud i poté nebude wifi fungovat, obávám se že půjde o hardwarovou závadu.
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Wifi se nechce zapnout

Příspěvek od Jumbo78 »

Taky může být flashnutý... Občas se to stane a je třeba flashnout jiný kernel - tak jak to popisuješ, tak by to tomu odpovídalo.
Ale samozřejmě to taky může být hardware závada jak píše kolega
Vojta Diamond
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob pro 14, 2013 9:33
Zařízení: HTC SENSEATION

Wifi se nechce zapnout

Příspěvek od Vojta Diamond »

Je to můj nejlepší kamarád a znám ho už nějákou dobu a věřím mu takže vím protože jsem si s tím htc často hrál a vím že mu fungovalo a on tam pak dal nějáký loader nebo nějákou blbost a přestalo to jít tak dneska si to zkusím přehrát protože jsem s tím byl za klukem co tomu rozumí a říkal že kdyby to byl hw vada že by se ani neoběvilo v tom htc tak uvidím dneska díky moc. :-)
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Wifi se nechce zapnout

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Často a tím myslím velmi často u Sensationu (XE) odchází desky, ... skoro bych to podezříval na HW problém.
Odpovědět

Zpět na „HTC Sensation“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů