oživenie sensation

Diskuze věnovaná prvnímu dvoujádrovému telefonu od HTC
Odpovědět
dumbiko
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát zář 28, 2012 10:48
Zařízení: HTC sensation, ainol aurora II

oživenie sensation

Příspěvek od dumbiko »

dobry takže mam taky problem že poriešil som si htc sensation/vodafone/
zhladom na to že potrebujem root kvoli systemovym zaležitostiam tak som kukol par navodov,dovtedy som htc nerootoval...no rootoval som ine zariadenia s adroidom...
pri htc som prišiel že treba najprv sprawit ten S-OFF... robil som to pomocou navodu cez stranku HTCDEV..to sa mi uspešne podarilo. Stiahol som si program one X all in one kit čo je akysi kit na všetko :) //nazov programu nevadi je to vseobecne na htc/ :) //
podla navodu som mal nainštalovat custom recovery mod
no lenže do toho recovery modu sa mi to stale nedalo dostat.
skušal som ten ROOT cez ten program lenže bez toho recovery mi vždy le zamrzol pri loading logu HTC
vytiahol som baterku dal s5 a nabootovalo v poriadku ... tak som to par krat skušal...
až nakoniec nenabootoval...
po chvili som prišiel aspon na to že do bootloaderu cez volume down + power button
sa dostanem .
v navode na hard reset bolo dat v bootloaderi factory reset a telefon by sa mal oživit..no lenže telefon zas ostal pri logu HTC a nič wiac..
Najhoršie na tom je že teraz už ani len neblikne.... pravdepodobne baterka ... zhladom na padnuty soft ju nedokaže dobit.. dioda indikuje charge ale to je asi cele...
Zatial welmi dakujem za každy postreh

///////////////////////ú podarilo sa mi znova dostat do bootloaderu takze vdaka bohu zatial neodyšla doska ako na optimovy poslednom :) no do menu stale nebootuje len htc ostane zamrznute
Odpovědět

Zpět na „HTC Sensation“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů