HTC Sensation: Uživatelská recenze

Diskuze věnovaná prvnímu dvoujádrovému telefonu od HTC
Snotty
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon črc 18, 2011 9:49
Zařízení: HTC Sensation

HTC Sensation: Uživatelská recenze

Příspěvek od Snotty »

Oki skusim to neskvor ked pojdem von a mam este jednu otazku ohladom pocasia a miesta ktore ukazuje polohu pod hodinami na hlavnej obrazovke ked som bol na chate tak som bol lognuty na wifi a ukazalo mi to namiesto diediny Kaluza dedinu ktora je asi 30km vziadelna od toho miesta :D ale to zasa ukazuje aj mojej holke sem tam ine lokality ako to miesto ked sme tam ona ma HTC Wildfire a kamosovi na N8ke tiez ukazalo uplne blbe miesto ale ked si zapol Ovi maps tak uz to mal presne skoro na centimetre :)
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

Re: HTC Sensation: Uživatelská recenze

Příspěvek od David Barborka »

Je to na základě vysílače operátora, nebo gps. Ve městě je vysílač na každém rohu, tak zde nemusím zapínat gps a počasí a aktuální poloha ukazuje dobře. Vesnice nemají výškové budovy, tak tu stačí jeden vysílač na 30 km a proto ta odchylka. Tvůj kámoš tím, že se připojí na ovi mapy a pustí se gps, tak upřesní svou polohu.
pan-x
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: stř pro 02, 2009 22:18
Zařízení: HTC Sensation

HTC Sensation: Uživatelská recenze

Příspěvek od pan-x »

mno ja byl tento mesic na Slovensku (Nove Mesto nad Vahom) a povetsinu casu to ukazovalo dobre, ale parkrat mi to hlasilo polohu Praha..pak Wien, dokonce i Linz :)
Snotty
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon črc 18, 2011 9:49
Zařízení: HTC Sensation

HTC Sensation: Uživatelská recenze

Příspěvek od Snotty »

TO DAVID: tak problem s GPS bol v tom ze na balkone to malo slaby signal ale ked som bol vonku tak polohu hlasilo presne :)
a s tym pocasim to dava zmysel ze kvoli tomu by to mohlo prehadzovat okolite dedinky :)
TO PAN-X: no tak to si mal teda vesele dufam ze mne to uz bude hlasit stale presne lebo ma to trosku stve....

-- doplnění předchozího příspěvku (úte črc 26, 2011 23:24) --

aky webovi prehliadac by ste odporucali na tomto telefone??? mam problem ked lognem cezt mobilny internet na hru travian tak ma to normalne prihlasi ale ked tam uz chcem nieco robit tak ma automaticky vyhodi z hry a musim sa lognut nanovo a toto robi stale dokola pokial som na nete cez wifi tak to fachvi normalne trosku tomu nerozumiem preco to robi....
delight
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv čer 16, 2011 5:55
Zařízení: HTC Sensation

HTC Sensation: Uživatelská recenze

Příspěvek od delight »

Jenom doplním, že ona "30 denní záruka spokojenosti na výměnu telefonu" u českého Vodafonu se dá uplatnti pouze na telefony, které jsou bez vady. Pokud příjdete do VF s tím, že ten telefon nechcete, protože Vám nefunguje GPS, tak Vám to na výměnu v rámci té 30 denní záruky spokojenosti nevezmou a půjde to na reklamaci. Chcete-li i přes to nový/jiný telefon či vrátit peníze, tak požadujte reklamaci na "rozpor s kupní smlouvou". Pak Vám mohou buď vrátit peníze nebo dát nový telefon (záleží na Vás) s tím, že lhůta 30 dnů na výměnu telefonu poběží znovu (ale pozor, v případě, že si vyberete levnější telefon, než jste původně zakoupil, po výměně Vám rozdíl mezi cenami obou nevrátí, pouze pokud by byl dražší, než 600, pak byste musel doplácet). Toť mé zkušenosti.
jivo
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: stř bře 07, 2007 11:40
Zařízení: HTC Evo 3D GSM; HTC Dimond2 -Topaz:XDA Energy
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

HTC Sensation: Uživatelská recenze

Příspěvek od jivo »

Bohuzel, presne tak. Ja se rozhodoval mezi novynkou HTC Desire a Samsung Galaxy (ten prvni). Galaxy nemeli na vyzkouseni, ale prej at si ho vezmu a kdyztak do mesice vratim. Pri vraceni a asi 5min lesteni zacal problem, ze jsou na krytu dva mikroskopicke skrabance (sam bych si toho nikdy nevsiml). Tak reklamace na nefunkcnost (android 2.1 zde opravdu skoro nefungoval) reklamace uznana a ja si vzal Desire. Rozdil skoro 1500CZK nevracen a ja si koupil dotovane Desire tedy za nedotovanou cenu. Takze tomuto u Vodafonu opravdu neverte. Pri reklamaci odkazan na vseobecne obchodni podminky, kde to opravdu je.
Vodafone ma opravdu spickovou samoobsluhu a hovory mu jedou. Pokryti dnes jiz stejne, ale kazdy ma nekde nejake hluche misto a ja znam jedno vodafonu a dve vsech operatoru. Data (2G) jsou opravdu mizerna a rychlost se ohybuje kolem 100kBs. Cena z nasich tri zlodeju nejprijatelnejsi. V pripade problemu se ale nikam nedovolate a stezovani si pres jejich centrum pece nefunguje (nemame moznost provereni, kontaktuje infolinku (kam se nedovolate)). Jedine reseni osobne na prodejnach. Pokud vse ale funguje, neni sebemensi problem. Pokud ne, je to k breku.
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

HTC Sensation: Uživatelská recenze

Příspěvek od anawarr »

no z mých zkušeností, píšeš nesmysly, nebo se chováš k telefonům špatně. já vrátil u vodafone už 2 telefony v 30ti denní lhůtě a nebyl žádný problém, jen mi jednou poslali peníze na účet, protože je neměli v pokladně. takže asi tak :wink:
mira97
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř zář 21, 2011 10:58
Zařízení: HTC Sensation

HTC Sensation: Uživatelská recenze

Příspěvek od mira97 »

Nevite jak přehodit klávesnici qwerty na qwertz ?
Ambiente75
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř črc 20, 2011 17:30
Zařízení: HTC Sensation

HTC Sensation: Uživatelská recenze

Příspěvek od Ambiente75 »

Já si přepl mezinárodní klavesnici na německou a mám QWERTZ..
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

Re: HTC Sensation: Uživatelská recenze

Příspěvek od David Barborka »

Tuto možnost poskytují některé klávesnice třetích stran, např. smart keyboard pro, kdy tuto používám já a jsem spokojen, jelikož má pátou řadu s českými znaky ěščřžýáíé.
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

HTC Sensation: Uživatelská recenze

Příspěvek od Radek Hübl »

Nesetkal jste se nekdo s problemem s podsvicenim? telefon fungoval (neni muj, ma ho muj sef :-)) cca 5 dni v pohode, pak se stahla mala aktualizace (pry neco kolem 10MB) a od te doby je podsviceni disleje velice slabe, hard reset nepomohl, zitra zkusim nahodit celou ROM znova a uvidime...
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

Re: HTC Sensation: Uživatelská recenze

Příspěvek od David Barborka »

Pokud je slabé i po vypnutí automatické regulace a po nastavení maximální úrovně jasu, tak obnova továrního nastavení, popř. nahrát znovu origoš rom a pokud nepomůže, tak reklamace přes vsp data.
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

HTC Sensation: Uživatelská recenze

Příspěvek od Radek Hübl »

Vše jsem udělal a je to pořád stejné, takže půjde na reklamaci.
Hurikan
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát črc 03, 2009 9:51
Zařízení: HTC Diamond II

HTC Sensation: Uživatelská recenze

Příspěvek od Hurikan »

blahopřejeme váš telefon se úspěšně nainstaloval na verzi: 3.33.401.153

mám Sensation XE
reznik
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob čer 18, 2011 21:52
Zařízení: Nokia 6303

HTC Sensation: Uživatelská recenze

Příspěvek od reznik »

Možná už je to trochu otázka pro pamětníky, ale mám možnost tento mobil sehnat za pár korun, a chci se zeptat jaká je uživatelská paměť pro aplikace a hry. Na internetu se udává 1GB, ale něco si vezme mobil sám a přesné číslo nikde není...

Klidně napište i verzi XE... Děkuji
reznik
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob čer 18, 2011 21:52
Zařízení: Nokia 6303

HTC Sensation: Uživatelská recenze

Příspěvek od reznik »

Jo ale myslím úložiště na aplikace... Jako kolik mega mám na ukládání aplikací...
Kurty
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte úno 04, 2014 18:47
Zařízení: HTC sense

HTC Sensation: Uživatelská recenze

Příspěvek od Kurty »

Zdravím vás tu všechny. Koupil jsem si HTC sensation a mám problémy s rychlosti telefonů. Neni den aby se nezasek. Nedá se třeba přetaktovat nebo něco abyl fungol jako normální telefon s procesorem taktovanem na 1,2 GHz ? Pls HELP ME Thanks.
Kurty
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte úno 04, 2014 18:47
Zařízení: HTC sense

HTC Sensation: Uživatelská recenze

Příspěvek od Kurty »

:) dobre. Jinak uz byl instalován tedy tak jsem ho koupil s Android 4.03 v uk za 95£. Tovani nastavení jsem taky udělal ale postahnuti potřebných APLIKACICH dělá ty samé veci. Sekání nebo že spadne atd. Není to tím třeba že mám jen 8 gb sd kartu která je poměrně plná a tím mi deka telefon? Jinak děkuji za odpověď ani jsem s tím moc nepočítal.
Kurty
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte úno 04, 2014 18:47
Zařízení: HTC sense

HTC Sensation: Uživatelská recenze

Příspěvek od Kurty »

Ok, Pavle. Udělám ale raději pod dohledem kdo tomu pořádně rozumí pac já jsem úplně nezkušeného s androidem,,dříve jsem měl jen OS od Apple. Bojim se ze bych neco po...l. Dá se nainstalovat do HTC sensation Android Jelly Beam no jak se to pose.. ??
Odpovědět

Zpět na „HTC Sensation“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů