LG Optimus 2X, brutální vybíjení.

Diskuze věnovaná chytrým telefonů od LG (G5, G4 a dalším…)
Odpovědět
Kaiml
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: stř lis 15, 2006 13:49
Kontaktovat uživatele:

LG Optimus 2X, brutální vybíjení.

Příspěvek od Kaiml »

Ahoj, prosím poslední dobou se mi stává a to tak 3x do týdne že se mi během 1 hodiny vybije uplně tel. Prostě mám třeba 71% bat. a po hodine vemu tel do ruky, zadní strana je horká jako blázen a tel je vyplej protože má 0% bat. Mám origo poslední ROM, a aplikace průběžně zavírám přez ES Task manager. Ted to začalo dělat i mému kamarádovi na stejném tel.
Sakra co stím??
Koudy69
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: úte led 10, 2012 21:32
Zařízení: Sony xperia z1c

LG Optimus 2X, brutální vybíjení.

Příspěvek od Koudy69 »

Prvni rada task killery ublizuji systemu. Aplikace vubec nezavirej pres nejake programy android ma vyladeny multitasking a vypne si je sam kdyz potrebuje. Druha rada muze ti to delat nejaka aplikace. Podivej se do info o telefonu baterie a tam kdyz ti to udela jestli nema nejaka aplikace obrovsky odber. Jinak hard reset tzn. telefon do tovarniho nastaveni pokud nepomuze tak sem napis a zkusime najit reseni :-)
Kaiml
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: stř lis 15, 2006 13:49
Kontaktovat uživatele:

LG Optimus 2X, brutální vybíjení.

Příspěvek od Kaiml »

Jo jo taky myslím že to dělá nějaká aplikačka. No doufám že to tak bude :)
Kaiml
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: stř lis 15, 2006 13:49
Kontaktovat uživatele:

LG Optimus 2X, brutální vybíjení.

Příspěvek od Kaiml »

Tak nakonec dnes dopoledne hard reset, ne jen že se dokázal někdy během hodiny vybít ale stávalo se mi že se nikdo nemohl dovolat ani sms až po třeba 4 hodinách to vše přišlo, zmeškané hovory atd, přitom jsem měl pořád plný signál.
Doufám že bude ted po problému :) jinak nevíte někdo proč je někdy signál bílý a někdy zelený? Dík.
iggii
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: pát říj 12, 2007 18:41
Zařízení: LG Optimus P990

LG Optimus 2X, brutální vybíjení.

Příspěvek od iggii »

Nejsem si jistý, nesouvisí to s aktivními dat. přenosy?
Dapos
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned led 08, 2012 19:31
Zařízení: Lg 2X

LG Optimus 2X, brutální vybíjení.

Příspěvek od Dapos »

Cauves mam uplne ten samy problem!!akorat telefon se neprehriva. Vyzkousel jsem vsechny romky ..ted jsem kompletne vymazal cely tel.a nahral novou original romku ICS 4..ale vysledek furt stejny..na telefon ani nesahnu je zamknuty a najednou mi zmizi 50procent baterie a vypina se!zacnu nejprve odinstalovavat programy a uvidime jaky bude vysledek....potom me jeste napadlo ze pouzivam nabijecku v aute,tak jestli to nejak neposkodilo baterku za ten rok.fakt nevim a zacina me to stvat..zlaty stary nokie ktery vydrzely 4 dny:-D :-D
eler
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř úno 27, 2013 10:31
Zařízení: LG Optimus 2X

LG Optimus 2X, brutální vybíjení.

Příspěvek od eler »

Čau,

taky, stejný problém. Telefon se hrozně zahřívá, baterka to není. Vymlátí se tak do hodiny, max do dvou...začalo mi to dělat až teď. Zkusil jsem všemožný ROMky, nic nepomáhá :???:
Protschke76
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned úno 02, 2014 13:14
Zařízení: LG L9

LG Optimus 2X, brutální vybíjení.

Příspěvek od Protschke76 »

Me to dela po dvou mesicich.Po reklamaci to same.10 hodin je maximum....
Odpovědět

Zpět na „LG telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů