LG Optimus Big - První zkušenosti

Diskuze věnovaná chytrým telefonů od LG (G5, G4 a dalším…)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jettero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte lis 08, 2011 20:11
Zařízení: iPad/iPhone

LG Optimus Big - První zkušenosti

Příspěvek od Jettero »

Chtěl jsem se zeptat zda-li ma někdo zkušenosti s tímto mobilem. Podařilo se mi ho ted levne koupit. Děkuju za odpovědi.
Uživatelský avatar
Jettero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte lis 08, 2011 20:11
Zařízení: iPad/iPhone

LG Optimus Big - máte ho někdo?

Příspěvek od Jettero »

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Tak jsem přidal pár fotek (bohužel foceno starším htcčkem) Zítra dodám lepší.

Telefon je opravdu skvělý. Displej je o úroveň výše než u O3D. Audio výstup je mnohem, mnohem lepší než u ostatních LG, jak v hlasitosti tak v kvalitě.
Telefon je o poznání lehčí a tenčí než 3D a mnohem lépe se drží v ruce. Velice mě udivila vysunovací TV anténa která má po vysunutí asi 25cm, jelikož ho používám asi půl hoďky ještě jsem na to nepříšel (doplním potom).
Big je (možná že mi to zatím připadá jelikož zatím v něm nic není) mnohem rychlejší než O3D, ale to bude spíše opravdu jen proto že v něm nic není.
Tři tlačítka na displeji jsou mnohem pohodlnější než na optimusu 3D, a mají mnohem větší citlivost. Prostřední hardwarové se mačká skvěle a hlavně jsou tlačítka narozdíl od 3D neustále podsvíceny.
Plus pro Biga je taky 16gb vnitřní pamět + paměťovky.

Další poznatky přidám :)
igytaur
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát bře 30, 2012 19:37
Zařízení: samsung

LG Optimus Big - První zkušenosti

Příspěvek od igytaur »

Dobrý den,měl bych zájem o další informace o tomto telefonu,jestli a jak se dá provést root,jestli se dá a jak zprovoznit telefonování našimi operátory,tedy odblokování a jestli se Vám nebo někomu podařilo zprovoznit TV.Předem díky za další info Igy
Odpovědět

Zpět na „LG telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů