LG Optimus 3D - všeobecná diskuze, zápory, klady..

Diskuze věnovaná chytrým telefonů od LG (G5, G4 a dalším…)
Odpovědět
hasufeal
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: úte dub 20, 2010 21:05
Zařízení: Nokia n82 > HTC desire > LG Optimus 3D

LG Optimus 3D - všeobecná diskuze, zápory, klady..

Příspěvek od hasufeal »

A ešte mám na teba dve otázky :-D , snád mi aspon s jednou pomôžeš, resp možno by sa dali poriešiť v tvojej ROMke . dnes ráno ked som o piatej po tme napoly spal , počúval hudbu z O3D a čakal na kožnú lekárku, tak mi chýbali dve veci, ktoré sú myslím aj realizovateľné. 1. ked človek napoly spí..tak by sa mi hodilo mať ešte dalšie dva dieliky na stíšenie hlasitosti hudby. 2.a toto je dôležitejšie ako tá prvá vec a hlavne praktickejšie. neviem ake su možnosti ked varíš vlastnú romku, ale nedalo by sa prehravaču hudby priradiť funkcia prepínania na daľšiu skladbu dlhým stlačením tlačítka hlasitosti ??? alebo nemal si taký player ? to by sa mi dosť zišlo, pretože prepnuť na dalšiu skladbu = vytahovať mobil z vrecka - odblokovať -stlačiť-zablokovať, a to je celkom dosť roboty. alebo ešte nemal si player ktorý by prehraval hudbu podla nálady ? poslední dve veci mali walkmany od SE..myslím že su to celkom použielne funkcie :)
muj3dmobil
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv led 26, 2012 20:56
Zařízení: LG Optimus 3D

LG Optimus 3D - všeobecná diskuze, zápory, klady..

Příspěvek od muj3dmobil »

Ahoj nové diskuzní forum pro 3D mobily na adrese

Kód: Vybrat vše

http://www.muj3dmobil.com/
přidejte se do funclubu díky.
WeyrK
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv říj 16, 2014 16:46
Zařízení: LG P 920 3D

LG Optimus 3D - všeobecná diskuze, zápory, klady..

Příspěvek od WeyrK »

Zdravim potrebuju poradit,kamarad si chtel upgradovat LG P920 3D,pri tom dokazal smazat kompletne vse co v tom telefonu je!!!TElefon zapnu a nabehne jen logo,pokud se chci pripojit pomoci usb jde to jen pres tvrdy restart,ale nezobrazi se slozka telefonu!Jde nejak do telefonu nahrat kompletne novy system se vsim?nebo je telefon nazvdy stracen?dekuji a piste mi i na mail dekuji [email protected]
WeyrK
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv říj 16, 2014 16:46
Zařízení: LG P 920 3D

LG Optimus 3D - všeobecná diskuze, zápory, klady..

Příspěvek od WeyrK »

Zdravim potrebuju poradit,kamarad si chtel upgradovat LG P920 3D,pri tom dokazal smazat kompletne vse co v tom telefonu je!!!TElefon zapnu a nabehne jen logo,pokud se chci pripojit pomoci usb jde to jen pres tvrdy restart,ale nezobrazi se slozka telefonu!Jde nejak do telefonu nahrat kompletne novy system se vsim?nebo je telefon nazvdy stracen?dekuji a piste mi i na mail dekuji [email protected]
Odpovědět

Zpět na „LG telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 hostů