LG Optimus 3D - všeobecná diskuze, zápory, klady..

Diskuze věnovaná chytrým telefonů od LG (G5, G4 a dalším…)
Odpovědět
hasufeal
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: úte dub 20, 2010 21:05
Zařízení: Nokia n82 > HTC desire > LG Optimus 3D

LG Optimus 3D - všeobecná diskuze, zápory, klady..

Příspěvek od hasufeal »

To tu nikto nemá lg optimus 3D ?? nejaké rady, tipy, vychytávky, odporúčania, aplikácie ?? :) negatíva, pozitíva ?
Pacuta
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned črc 10, 2011 8:51
Zařízení: HTC HD2 + LG P920- O3D ROM Proview_LGP920_v1

LG Optimus 3D - všeobecná diskuze, zápory, klady..

Příspěvek od Pacuta »

No ...... vychytávky......... O3d chodí velmi dobře ......jasný že je škoda že ještě nevyšla 2.3.3 a nebo ještě líp 2.3.4...
ale když jsi už zvyklý na androida tak je zrovna dost málo záporů na O3d.
Možná bych doporučil jen udělat ROOT a podle gusta odstranit nepotřebný balast .S ROM -ThiaiZO3DV1.2- se mi zdá o dost svižnější ale jinak maximální spokojenost i s původní ROM.
Doporučuju nahrát CWM pro zjednodušení a možnost potom cokoliv provádět pro klid duše :-)
Snad jediný co se mi nezdařilo zcela zprovoznit ,co se zvuku týče, je Sygic z marketu v.11.2 ......usekává hlasovou navigaci.
Tak nevím kde nechal tesař ještě díru :-)
hasufeal
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: úte dub 20, 2010 21:05
Zařízení: Nokia n82 > HTC desire > LG Optimus 3D

LG Optimus 3D - všeobecná diskuze, zápory, klady..

Příspěvek od hasufeal »

tiež som spokojny s pôvodnou romkou, rootnuť sa chystám až neskôr, ked bude ics vonku. moje zbožné prianie je ze preskočia gingerbread a daju von rovno ics :D :D.
prvý krát som dnes pocítil spotrebu, ked som o 11:30 mal uz asi len 50-60% baterie, pri wifi a hrach padlo tých 40 % asi za dve max tri hodiny. ale naopak ked pol dna s ním nerobím, tak neubudne ani percento. planujem objednať od čiňancov nejaku väčšiu bateriu, micro hdmi kabel,folie, ale hlavne nejake púzdro, lebo ten kovový pasik ma uz trochu škrabance :(
ak by mal niekto nejaké tipy na to púzdro a bateriu tak sem hodte linky. dík. najlepšie niečo taketo, ale lacnejšie :)
http://www.clove.co.uk/case-mate-pop-ca ... optimus-3d

a ešte som zabudol, ked spomínaš tú navigáciu, hlasovú skúsim zajtra, ale zafixovanie polohy ti trvá asi ako dlho ?? mne asi tak 30-40 sekund...človek si povie že nič hrozné, ale na desire to bolo do 10 sekund aj ked som bol vnútri domu len pri okne. strašne pomaly identifikuje tie satelity..aj ich vidí menej vždy aspon o jeden ako desire.to je moja skúsenosť.
Pacuta
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned črc 10, 2011 8:51
Zařízení: HTC HD2 + LG P920- O3D ROM Proview_LGP920_v1

LG Optimus 3D - všeobecná diskuze, zápory, klady..

Příspěvek od Pacuta »

Fixnutí GPSky je u mě s touto romkou asi kolem 15-20 sec....cca. To mluvím o Auře..... třeba ale ve speedmetru je to kolem 7-10 sec.Dost záleží jestli je připojená GPSka a nebo vypnutá.
K tomu obalu ještě ...v elektrowordu měli Golla pouzdro za asi 290 kč a docela je vyhovující-uvnitř sametka a navenek zesílená umělá tkanina. ...právě s tou velikostí to zas neni uplně jednoduchý sehnat něco kvalitního.
Ty spotřeby baterky jsou jak říkáš ...jak je v klidu tak nula spotřeba ale jak začneš používat tak je to docela žrout .(ale pozor ....Sensation je na tom daleko hůř a Samsung SII to samý i když má rozdílnej display.) Ale nevím jestli bych kupoval větší baterku...spíš bych asi koupil ještě jednu záložní ...nevim ..Prostě je potřeba se s tím smířit že za parametry a výkon se něco musí obětovat...ale jak říkám...ještě jsem neměl v ruce nic co by mě razantně vyděsilo s malou spotřebou až nulovou :-)))))) a od doby MDA I sem toho měl v ruce sakra hodně..V HD2 mám ROMku Rafpigna_1.8 ,a jak nepoužívám tak pohoda ze 100 na 40% 3 dny...ale jak se přes den telefon netrhne tak večer na nabíječku taky...neco dost smsek a tak kolem 20-30 ti telofonů.
Spíš jsem porovnával kvalitu ve 3Dčku videa mezi HTCčkem a LG...tady klidně řeknu že na tom je LG dost viditelně líp jak v plynulosti tak v ostrosti ...a to jsem to porovnával na velký obrazovce (127)ve 3D a stejnej námět obrazu ..Pochopitelně to nebude a ani nemůže být profesionální 3D kamera ,ale obraz -i když (jen) HD- je fakt moc výbornej.
hasufeal
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: úte dub 20, 2010 21:05
Zařízení: Nokia n82 > HTC desire > LG Optimus 3D

LG Optimus 3D - všeobecná diskuze, zápory, klady..

Příspěvek od hasufeal »

neviem ako je to možné, ale to fixovanie gps sa naozaj zlepšilo, btw nevšimol som si ze v novom sygicu je nastavenie gps - vysoky vykon,optimalizovay, setrenie energie, tak asi preto tá dlha fixácia zo začiatku.
inak len ja nevidím nastavenie času po kolko sec sa má zhasnúť displej a zablokovať?
Pacuta
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned črc 10, 2011 8:51
Zařízení: HTC HD2 + LG P920- O3D ROM Proview_LGP920_v1

LG Optimus 3D - všeobecná diskuze, zápory, klady..

Příspěvek od Pacuta »

Nastavení času vypnutí je v Nastavení--Displej--Interval vypnutí obrazovky.....ty časy jsou tam až do cca 30 min.
Já tedko dělám svojí ROMku ( zatím se zdá výborná) a tak testuju.Zmenšil jsem jí na nějakých 240 a ještě chci malinko vyladit scripta zvuku. Vycházím z tý co mám v popisu -ta má nejlíp vypsaný použití pamětí a celkově nejlíp upravenej kernel.....Až to bude tak nějak na 100% tak jí někam šoupnu a řeknu ....Stejně do tý doby už bude k dispozici 2.3.4 myslin :-)
Ještě kolem GPSky....nastaveno mám z baterky normální výkon a teprve z nabíječky( v autě) nastaveno na vysoký ...Ona ta spotřeba vyroste jinak cca o nějakých 20 mA a to je trochu znát .
hasufeal
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: úte dub 20, 2010 21:05
Zařízení: Nokia n82 > HTC desire > LG Optimus 3D

LG Optimus 3D - všeobecná diskuze, zápory, klady..

Příspěvek od hasufeal »

tak to je potom super, ak bude stáť zato, tak sa možno aj konečne odhodlám k rootu :-D . inak ho odkladám až dokým nevyjde ics, strašne som naň zvedavý a dúfam že s tou podporou dvojjadier bude náš omap 4430 excelovať :) . uvidíme..
ale v tej tvojej ROMke je stále android 2.2 ? neskúšal si cyanogenmod s 2.3 ?
a možno by si tam mohol pridať ešte camera mod (http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1227211) aby som ho tam už mal ak by som šiel nahodiť tú tvoju ROMku :)
inak je to možné že na tomto fore vlastníme pravdepodobne optimusa až dvaja ?
Pacuta
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned črc 10, 2011 8:51
Zařízení: HTC HD2 + LG P920- O3D ROM Proview_LGP920_v1

LG Optimus 3D - všeobecná diskuze, zápory, klady..

Příspěvek od Pacuta »

Zkoušel jsem cyanogenmod 2.3 to je jasný :-)... ale nějak si nejsem uplně jistej jestli je to zrovna už dobře vyladěný........nebyl jsem nějak odvázanej z toho... 2.2 je zatim pořád lepší .....zatim
V tom camera modu se mi líbí ta jednoznačná kvalita obrázku .....nelíbí se mi ale jakoby trhanost záznamu....i do vnitřní paměti to neni tak nějak ještě podle mě super ....to raději ustoupim v menším bitrate- ale plynulost.....(ale pohled na věc může být jiná-chce to vyzkoušet komu se co víc líbí )
To přepsání camera modu zas až takovej problem vubec neni zas.Romek na vyzkoušení už je docela dost, ale je pravda že jen snad 2 z deseti jsou v pořádku a choděj luxusně bez bugů a taky rychle .Bude dobrý, až jak říkáš, víc lidiček porovná O3D s jinejma plackama -né jen my dva ...já na to názor mám svůj díky tomu že se s tím tak trochu zabývám už nějakej rok a nějak asi moc nestrávim takový ty nic neříkající porovnávání jestli toto a nebo toto je lepší či horší :-)
Syntetický porovnávání výkonu je jedna věc ...a praktický výkony a používání zas věc uplně jiná. Ani jsem ještě nezměřil nějakým benchmarkem tu svojí .
Ale klidně a bez obav se můžeš pustit do flešnutí ...nazpátek do továrního nastavení to neni žádnej problem to uvést...Já taky musel požádat o nápovědu na developu :-) je to uplně něco jinýho než HTCčka :-) A cihlu jsem z toho už měl taky -to dá rozum ...popis ti klidně taky někam upnu ...
Tak v qadrantu to ukazuje 2986....což neni zas až tak špatný .
hasufeal
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: úte dub 20, 2010 21:05
Zařízení: Nokia n82 > HTC desire > LG Optimus 3D

LG Optimus 3D - všeobecná diskuze, zápory, klady..

Příspěvek od hasufeal »

a neda sa v tom camera móde len znížiť kompresia obrázkov a ponechať štandardné hodnoty pri videu ? takže pri videu klesá fps ?? to nebolo písane na xda mam pocit..
a akým spôsobom upravíš tie zvukové skriptá ?
Pacuta
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned črc 10, 2011 8:51
Zařízení: HTC HD2 + LG P920- O3D ROM Proview_LGP920_v1

LG Optimus 3D - všeobecná diskuze, zápory, klady..

Příspěvek od Pacuta »

Dělám to zatim texťáku...... a ty videa jsou už uložený v kontejneru a nějak nemůžu přijít na to v čem by se to dalo viditelně upravovat.......některý věci jdou -záleží v čem se nacházejí (zjednodušeně)... kernel vzdoruje seč mu síly stačej :-)
Ani jsem nenašel nikde zmínku jak ...a programátor nejsem ...Na HTCčkách se dalo ..na to nástroje jsou ..tady zatim ne.
Uvidíme -řekl slepej a mrštil s founem o zed :-)
ono právě díky tomu 3Dčku je s tim tak trochu jiná práce...asi si to dost chráněj -podle mě ...
hasufeal
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: úte dub 20, 2010 21:05
Zařízení: Nokia n82 > HTC desire > LG Optimus 3D

LG Optimus 3D - všeobecná diskuze, zápory, klady..

Příspěvek od hasufeal »

A ešte mám na teba dve otázky :-D , snád mi aspon s jednou pomôžeš, resp možno by sa dali poriešiť v tvojej ROMke . dnes ráno ked som o piatej po tme napoly spal , počúval hudbu z O3D a čakal na kožnú lekárku, tak mi chýbali dve veci, ktoré sú myslím aj realizovateľné. 1. ked človek napoly spí..tak by sa mi hodilo mať ešte dalšie dva dieliky na stíšenie hlasitosti hudby. 2.a toto je dôležitejšie ako tá prvá vec a hlavne praktickejšie. neviem ake su možnosti ked varíš vlastnú romku, ale nedalo by sa prehravaču hudby priradiť funkcia prepínania na daľšiu skladbu dlhým stlačením tlačítka hlasitosti ??? alebo nemal si taký player ? to by sa mi dosť zišlo, pretože prepnuť na dalšiu skladbu = vytahovať mobil z vrecka - odblokovať -stlačiť-zablokovať, a to je celkom dosť roboty. alebo ešte nemal si player ktorý by prehraval hudbu podla nálady ? poslední dve veci mali walkmany od SE..myslím že su to celkom použielne funkcie :)
muj3dmobil
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv led 26, 2012 20:56
Zařízení: LG Optimus 3D

LG Optimus 3D - všeobecná diskuze, zápory, klady..

Příspěvek od muj3dmobil »

Ahoj nové diskuzní forum pro 3D mobily na adrese

Kód: Vybrat vše

http://www.muj3dmobil.com/
přidejte se do funclubu díky.
WeyrK
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv říj 16, 2014 16:46
Zařízení: LG P 920 3D

LG Optimus 3D - všeobecná diskuze, zápory, klady..

Příspěvek od WeyrK »

Zdravim potrebuju poradit,kamarad si chtel upgradovat LG P920 3D,pri tom dokazal smazat kompletne vse co v tom telefonu je!!!TElefon zapnu a nabehne jen logo,pokud se chci pripojit pomoci usb jde to jen pres tvrdy restart,ale nezobrazi se slozka telefonu!Jde nejak do telefonu nahrat kompletne novy system se vsim?nebo je telefon nazvdy stracen?dekuji a piste mi i na mail dekuji [email protected]
WeyrK
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv říj 16, 2014 16:46
Zařízení: LG P 920 3D

LG Optimus 3D - všeobecná diskuze, zápory, klady..

Příspěvek od WeyrK »

Zdravim potrebuju poradit,kamarad si chtel upgradovat LG P920 3D,pri tom dokazal smazat kompletne vse co v tom telefonu je!!!TElefon zapnu a nabehne jen logo,pokud se chci pripojit pomoci usb jde to jen pres tvrdy restart,ale nezobrazi se slozka telefonu!Jde nejak do telefonu nahrat kompletne novy system se vsim?nebo je telefon nazvdy stracen?dekuji a piste mi i na mail dekuji [email protected]
Odpovědět

Zpět na „LG telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů