Problémy a jejich řešení

Diskuze věnovaná chytrým telefonů od LG (G5, G4 a dalším…)
Odpovědět
Bruder
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pát zář 25, 2009 16:30
Zařízení: N95/Omnia8000/LG 2X

Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Bruder »

Zdravím všechny jež mají LG O 2x založil jsem vlákno na problémy a jejich řešení. Tak pokud někdo na něco příjde šoupněte to sem ať ostatní ví co a jak.Někomu to může pomoci. ;-)

Tak jsem přišel na málé mínus . Při připojeni k PC musím vypnout externí kartu a až poté se mi přihlásí tel. k Pc ale tím pádem vidím jen jeho interní pamět. Nejde stím něco udělat.( Většinu dokumentů a dalších kravin stahuji právě na Ext. SD kartu)
Není nějaká aplikace abych nemusel vypínat kartu. PS a nebaví mě napřed tahat data do founu a poté na SD kartu 2práce mě s..e :???:
pacous
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát dub 08, 2011 9:04
Zařízení: LG Optimus 2X

Problémy a jejich řešení

Příspěvek od pacous »

Já pro změnu zápasil se synchronizací na Exchange. Prvotní synchronizace proběhla vždy bez problémů, ale žádná další se již nekonala. Jakmile jsem nainstaloval RoadSync, tak vše bez problémů. Přisuzuji to zabezpečení/certifikátu na našem Exchange serveru, se kterým se asi standardní synchronizace nedokáže vypořádat. Nicméně velmi zajímavé je, že kolegové se Samsung Galaxy S používají standardní synchronizaci bez problémů...
Spejska
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv bře 31, 2011 7:03
Zařízení: S8000 jet

Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Spejska »

Ja problem s pripojenim k PC nemam, podle manualu - nastaveni/ Karta SD a pamet telefonu zaškrtnes POUZE MASS STORAGE (hned prvni) a pripojis to k pc, nabehnou ti obe karty a muzes se v tom hrabat jak chces :)
pacous
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát dub 08, 2011 9:04
Zařízení: LG Optimus 2X

Problémy a jejich řešení

Příspěvek od pacous »

Tak jsem zkoušel dále rozchodit tu synchronizaci s MS Exchange pomocí vestavěných aplikací a neúspěšně. A tak jsem se obrátil na podporu a dostal jsem velmi zajímavou odpověď: "Bohužel u mobilního telefonu LG P990 MS Exchange není podporováno." Nějak nevím, co si o tom myslet. I napsal jsem na podporu znovu, tentokrát s žádostí o upřesnění...
berif
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte pro 06, 2011 20:53
Zařízení: LG Optimus 2x

Problémy a jejich řešení

Příspěvek od berif »

Dobry den mam problem s LG Optimus 2x mam ho 14 dnu a zacala me blbnut baterie pri nabijeni je mobil na 100% po 3 hodinovem hrani by mela byt mensi ale displej ukazuje porad plne nabiti jako kdyby baterie byla sekla a ukazovala porad stejne po vypnuti telefonu a zapnuti ukaze zkutecnou hodnotu ale jenom do te doby nez ho zas zapnu a vypnu a u hovoru me to dela zas neco ineho nekdo me vola a mobil nereaguje kdyz ho vypnu a zapnu a pak nekdo vola uz to zas jede pricina??
pacous
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát dub 08, 2011 9:04
Zařízení: LG Optimus 2X

Problémy a jejich řešení

Příspěvek od pacous »

Je tam firmware ve verzi v20l?
yuriford
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte pro 20, 2011 9:01
Zařízení: lg optimus 2x

Problémy a jejich řešení

Příspěvek od yuriford »

zdravim nevite nekdo jak prehrat romku nebo udelat root. potom co jsem aktualizoval na posledni verzi oficialni rom? ty postupy a navody na netu uz nefunguji a nemuzu najit nikde funkcni a nikde jsem ani v aj nenasel ze by se tim nekdo zabyval.
doky za odpoved kdyztak i sem [email protected]
pacous
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát dub 08, 2011 9:04
Zařízení: LG Optimus 2X

Problémy a jejich řešení

Příspěvek od pacous »

Root oficiální GB romky by měl být popsán zde: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1327599" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „LG telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů