ASUS Android a externí klavesnice

Fórum věnované tabletům s operačním systémem Android
Odpovědět
karprox
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte bře 10, 2015 21:05
Zařízení: samsung

ASUS Android a externí klavesnice

Příspěvek od karprox »

D.den! Chci si pořídit některý z tabletů Asus s Androidem hlavně na cesty. Protože jsem ale už po léta navyklý na klasickou PC klávesnici a do značné míry na ní píši i poslepu, nerad bych jej pak při domácím použití používal s dotykovou klávesnicí, ani se žádnou z těch miniaturních verzí na kterých se tak špatně píší rozsáhlejší texty. Můžete mi prosím poradit kterou klávesnici bych mohl použít? Zpočátku jsem si myslel, že bude především nutné vybrat nějakou se samostatným napájením. Poslední informace kterou jsem získal ale zněla že největší problém bude spočívat v absenci - nedostupnosti potřebných ovladačů. Přiznám se, že potřebuji buď konkrétní radu, nebo třeba i tip jak vyhledávat, který parametr při vyhledávání zadat. Představuji si klávesnici se samostatným dílem na zadávání čísel.
Přednost bych dal klávesnici s drátovým připojením.
Klávesnici bych rád používal i s klasickým PC na kterém mám Ubuntu Linux.
Uživatelský avatar
gekon
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon dub 13, 2015 9:14
Zařízení: Asus

ASUS Android a externí klavesnice

Příspěvek od gekon »

Nedávno jsem koupil v OKAY elektro pro 7" tablet Asus pouzdro, které obsahuje zároveň klávesnici a slouží i jako stojánek. Klávesnice je napájená s USB tabletu, má šířku cca 20 cm a píše se na ní celkem dobře. Rozložení kláves je jako na notebooku, samostatný numerický blok kláves neobsahuje. Celá ta sranda stála 350,- Kč.
Odpovědět

Zpět na „Tablety s Androidem“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů