Přesměrování hovorů z VOIP na mobil

Fórum věnované tabletům s operačním systémem Android
Odpovědět
david299
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob led 11, 2014 11:12
Zařízení: tablet android

Přesměrování hovorů z VOIP na mobil

Příspěvek od david299 »

Ahoj, hledám aplikaci pro můj tablet Samsung (android) která dokáže přesměrovat hovor z mého síťového telefonu na mobil, představoval bych si to tak že bych na tabletu aktivoval aplikaci, stiskl tlačítko pro přesměrování hovoru a mohl bych klidně odejít z bytu s mobilem. Každý kdo by mi volal na můj síťový tel. tak by byl přesměrován na můj mobil a až bych se vrátil tak bych to zase deaktivoval. :D

Klidně i placený aplikace, zkoušel jsem Redirected call aplikaci ale když zadávám tel. číslo tak mi to ukáže že tel. není registrován v síti (můj síťoví tel. má neveřejnou IP adresu, do sítě se připojuje přes router. Jinka síťový tel. i tablet jsou ve stejný síti.)

Díky.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Aplikace forwarding call

Příspěvek od koumes »

A u jakeho poskytovatele si platis VOIP?
Ty chces snad presmerovat GSM hovory ne?Ujasni si to a skus upravit popis,co ti nejde.
Jinak me Redirect Call funguje jak ma.
A jinak v nastaveni nativni apky to nejde?I hloupe telefony to umely uz davno.
david299
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob led 11, 2014 11:12
Zařízení: tablet android

Aplikace forwarding call

Příspěvek od david299 »

Nejsem si jist u koho mam VOIP (T-mobile možná) jelikož mi to platí firma, ano jedná se o GSM hovory. Nastavit na telefonu by to určitě šlo ale bylo by to dost neefektivní. Myslím si že Redirect call neumí to co potřebuji, nainstalovat aplikaci na tablet a jednim kliknutím nastavit přesměrování ze síťového telefonu na mobil.

Popíšu situaci: Sedím u síťového telefonu, chystám se jít pryč tak na tabletu stisknu tlačítko "forwarding call" a když mi někdo bude volat na číslo které má síťový telefon tak to rovnou přesměruje na mobil. Až se vrátím tak zase odkliknu "forwarding call". Další den to samí ale přesměrování bude zase na jiný mobilní číslo (jako kdybych si nosil každý den nový mobil s novým číslem a operátorem O2 T-mobile :D )
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Aplikace pro přesměrování hovorů ze síť. tel. na mobil

Příspěvek od koumes »

Ale ten tvuj "sitovy tabletofon" je na GSM! Nebo mas snad VOIP operatora?!A co je ten tvuj "sitovy tel"?Pevná linka?
Najdi si VOIP laskave a nepis blbosti.Ujasni to,co chces.
Me to funguje.
david299
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob led 11, 2014 11:12
Zařízení: tablet android

Aplikace pro přesměrování hovorů ze síť. tel. na mobil

Příspěvek od david299 »

Síťový tel = telefon připojený patch kabelem do sítě, znamená to že v síti se tváří jako síťový zařízení (má IP i MAC adresu a pomocí VOIP služby umožňuje přenos hlasu přenášený TCP/IP packetama) občas se tomu taky říká IP telefon, snad je to dost jasný.


V telekomunikac se moc nevyznám ale jelikož chci přesměrovat "IP telefon" na svůj mobil který nemá nic společného se sítí tak využívá aji službu GSM
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Aplikace pro přesměrování hovorů ze síť. tel. na mobil

Příspěvek od koumes »

Konecne sis to popsal spravne.Takze upravim nadpis.A ty si zjisti sveho VOIP a jak to funguje.
david299
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob led 11, 2014 11:12
Zařízení: tablet android

Přesměrování hovorů z VOIP na mobil

Příspěvek od david299 »

Vím jak to funguje, vím aji jak to nastavit na IP telefonu (v menu aktivuju call forward a zadám číslo) ale já potřebuji APLIKACI abych 20x za den nemusel aktivovat přesměrování a zadávat číslo. Přestavoval jsem si aplikaci kterou aktivuji jedním stisknutím a ta mi automaticky na IP telefonu nastaví přesměrování (aktivuje call forward + zadá číslo na které bude přesměrován hovor) a tu aplikaci budu mít nainstalovanou na tabletu.
david299
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob led 11, 2014 11:12
Zařízení: tablet android

Přesměrování hovorů z VOIP na mobil

Příspěvek od david299 »

IP tel mám ASTRA 6757i
Odpovědět

Zpět na „Tablety s Androidem“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů