Sony Xperia Tablet Z: První dojmy, zkušenosti a postřehy

Fórum věnované tabletům s operačním systémem Android
Odpovědět
gofy
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob zář 07, 2013 19:09
Zařízení: HTC ONE X

Sony Xperia Tablet Z: První dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od gofy »

Mám tento tablet teprve tři dny. Jsem pouze obyčejný uživatel. Problém je sehnat Adobe Flash player.
teekex
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát zář 06, 2013 21:06
Zařízení: BB 9790, Nexus 7

Sony Xperia Tablet Z: První dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od teekex »

mozna to bude tim, ze Adobe Flash Player uz skoncil a neni dale vyvijen. Pokud ale opravdu potrebujete Adobe Flash, neni problem si stahnout posledni verzi z archivu primo na webu ADOBE ;-)
FIENDMAN
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř led 15, 2014 20:46
Zařízení: SONY Z Tablet

Sony Xperia Tablet Z: První dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od FIENDMAN »

Lucifero píše:Tady to vypadá, jako bych měl Xperia Tablet Z jen já :-D
Ráno jsem čistou náhodou vynutil novou aktualizaci. Vypadá to pouze jako drobná úprava soft. Sony (nové číslo sestavení 10.3.1.A.2.67) Každopádně se mi zdá procházení ploch svižnější a opět drobné vylepšení odezvy dotekové vrstvy.
Hlavně mě potěšilo, že se opravilo co mě trápilo, galerie opět funguje a když jsem v kolonce ,,informace o tabletu" stiskl ,,číslo sestavení" napsalo mi to, že mám stisknout ještě 4x a stanu se vývojářem, poté se mi po pěti stisknutích odemkla konečně volba ,,možnosti pro vývojáře a tam jsem mohl konečně deaktivovat ,,nevypínat obrazovku" takže nyní už po aktivaci displeje po nabití na 100% displej opět poslušně zhasne.

Lucifero : vydrž jen co se mi opět dostane do rukou...:D Jinak mě osobně tablet od SONY maximálně uspokojil a celkově je nad mé očekávání... To že se najde drobná chyba je úděl výrobce a samotného "obchodu.." vyrobte totiž něco co je dokonalé a zkrachujete!!! :D
Lucifero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: ned úno 13, 2011 9:57
Zařízení: Desire HD/Sensation XL/ONE X/ONE X+/NOTE 10,1/SXTZ

Sony Xperia Tablet Z: První dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Lucifero »

Tak Lucifero nevydržel
Zetko šlo na reklamaci :-( začalo se docela silně loupat takové to pogumování na rámečku, vypadá to děsně, a pravá strana displeje se začala při tlaku čím dál víc vlnit, takže šel na servis, vrátil se a servis se k odlupujicímu pogumování ani nevyjádřil, přitom jsem ho hýčkal jak miminko. Ale displej vyměněn a hádejte, vlnil se snad ještě víc :evil: asi daň za nízkou váhu a malou tloušťku. Takže jsem ještě stihl zažádat o rozpor s kupní smlouvou a Zetko vrátit. Takže jsem zpět u samsungu, nový Note 2014 se jim povedl. Jen mám teď doma opět spoustu zbytečných doplňků, tak kdyby někdo chtěl výhodně originál dokinu, napište (mám doma 3 :roll: pracovna, práce, ložnice :lol: ).
FIENDMAN
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř led 15, 2014 20:46
Zařízení: SONY Z Tablet

Sony Xperia Tablet Z: První dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od FIENDMAN »

Ahoj, o jednu bych měl určo zájem ale až příští měsíc....nejsou love. Takže se ozvu pak. Třeba ještě bude.... :tlem:
Odpovědět

Zpět na „Tablety s Androidem“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů