Nastavení internetu na telefonu u O2

Tipy, triky, neoficiální postupy a užitečné návody pro Windows Phone
Odpovědět
ostravak
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: úte bře 20, 2012 13:05
Zařízení: HTC Radar

Nastavení internetu na telefonu u O2

Příspěvek od ostravak »

Zdravím, mám problém s nastavením internetu na mobilu.
Mám HTC Radar a přešel jsem od VF k Tesco mobile a přestal mi jít net. Měl by to být problém ale O2.
Brouzdal jsem na stránkách O2 a našel nastavení pro můj telefon, tj. pouze název APN: internet.
Dále jsem zašel k O2 guru, ten ani nevěděl, že nějaký WP7,8 už je :lol: a udělal to samé co já, ale stále nejde.
Nakonec jsem si všiml, že po naistavení toho AP na internet, mi začali fungovat maily a po vyzkoušení i některé aplikace FB.
Když vyzkouším však prohlížeč, jak origo tak 3. strany, tak mi to napíše že mám u O2 špatně nastavený internet.
Už jsem něco četl zde na foru, že to komusi dělalo taky u O2 a že pomohl až hard reset. Zatím jsem nezkoušel, ale asi budu muset.
Jinak O2 guru mi poradil vyndat baterii alespoň na 15 minut což taky nejde, resp. když oddělám kryt na Radaru tak se přeruší tuším obvod napájení ne?
Nevíte o nějakém dalším nastavení? Zkoušel jsem i pro android nějaké HTC, to nastavení AP je uplně jiné, ale taky nejde.
Tuším, že maily chodí i když to nastavím i na android :lol:
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Nastavení internetu na telefonu u O2

Příspěvek od Petulinek »

Pokud se nepletu, je v telefonu nějaká aplikace přímo od HTC Nastavení připojení. Tam vybereš operátora (píšeš o O2) a appka provede potřebná nastavení.
ostravak
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: úte bře 20, 2012 13:05
Zařízení: HTC Radar

Nastavení internetu na telefonu u O2

Příspěvek od ostravak »

fakt, že jo :D uplně jsem zapoměl, jelikož jsem to u VF nepotřeboval. Ale stejně zajímavost. Používám UC Browser a stále mi nejede jeden web, pořád píše špatné nastavení mobilu u O2. Naštěstí jde alespoň na origo prohlížeči, nic jiného jsem zatím nesporozoval.
Díky moc
Odpovědět

Zpět na „Tweaky a návody“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů