Jak začít používat Windows Phone 7

Tipy, triky, neoficiální postupy a užitečné návody pro Windows Phone
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Jak začít používat Windows Phone

Příspěvek od Vlasta W. »

Česká karta jde k US účtu přiřadit - tedy některé karty. Je třeba nakoupit aplikaci v telefonu. Marketplace nahlásí, že není zadánba žádná platební metoda, spustí IE a nabídne registraci karty. Přes tento formulář registrace karty může projít, i když stejná karta v desktopovém prohlížeči či v Zune SW zadat nejde. Sám to takhle mám udělané.
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

Jak začít používat Windows Phone

Příspěvek od SirTom »

CZ karta jde, ale nevím kdy, proč, jaká.
Např. mně se podařilo přiřadit standardní emboss VISA kartu k UK účtu, když jsem to zkusil asi po třetí.
Pokud mohu posoudit podmínky se nijak nezměnily, prostě jsem to jen zkusil znova...
A funguje to bez problémů už ca 1/2 roku nebo jak dlouho je tu WP7. Výhoda je že nakupovat jde cokoliv, tj. i hudba.
gabik
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pon lis 14, 2011 15:40
Zařízení: HTC Titan

Jak začít používat Windows Phone

Příspěvek od gabik »

Me nejde pridat kreditka CSOB, zkousel jsem to jak pres zune, tak z telefonu. Dneska jsem napsal na podporu, uvidime, uvidime. Mezi tim nez bude odpoved, tak to budu sem tam zkouset dal.
patrixxx
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř led 04, 2012 0:02
Zařízení: htc hd7

restart..

Příspěvek od patrixxx »

Dobry den ,
nedavno jsem si koupil htd hd7 a aktualizoval ho pomocí zune ,ale telefon se mi ted při spučtění aplikací,psaní sms atd sam restartuje.Chtěl bych se zeptat na nějakou radu? chytře jsem si smazal zalohu dat ,takže mi nejde vratit do puvodního stavu a na flashovaní si netroufám.Děkuji předem za odpověd
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Jak začít používat Windows Phone

Příspěvek od Vlasta W. »

Zkusils hard reset?
patrixxx
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř led 04, 2012 0:02
Zařízení: htc hd7

restart

Příspěvek od patrixxx »

zkusil..
hithx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: pát čer 18, 2010 21:51
Zařízení: Nokia Lumia 1020
Kontaktovat uživatele:

Jak začít používat Windows Phone

Příspěvek od hithx »

pokud si netroufáš na manuální opravdu (flash do 7.0 atd.), pak už ti zbývá jedině záruční servis - hard reset bylo to poslední, co by ti mohlo lehce bez práce pomoct.
rostigue
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: ned čer 17, 2012 9:29
Zařízení: Lumia 610
Kontaktovat uživatele:

Jak začít používat Windows Phone

Příspěvek od rostigue »

Dal jsem to.


Tak já sám o sobě si myslím, že nejsem v PC žádnej žabař. Ale byla to výzva. Makal jsem na tom 2 odpoledne. Když je telefon hotový k mé spokojenosti, je WP opravdu parádička. Myslím, že mohu vřele doporučit. Fičí, jako blesk, jsem stále online, mám okamžitý a neustálý přehled o všem. To už bohužel N95 nestíhala. Ale povím vám všem přechod byl porod !!!

Nejprve vše sesynchronizovat s MS Outlookem v pc, protože přetažená záloha z T-Zones rozhodila diakritiku. Pak vytvořit účet někde windows live ID ( hotmail, outlook.com, atd), pak použít doplněk OutlookConnector a synchronizovat MS Outlook v PC s účtem na outlook.com. Pak zapnout founa, nastavit outlook.com, pak jen čekat na synchronizaci, ta se provede sama. Jenže N95 ke kontaktu mohla uložit číslo jako mobil, telefon, práce atd a taky jiné. To (jiné) ovšem Lumia 610 neviděla, takže v MS Outlook nastavit zobrazení jako tabulka ve sloupcích, správně překopírovat čísla ze sloupce jiné do sloupce mobil. Teprv teď to bylo OK !

Multimédia byly přes Zune v poho. Hudba a fotky se nakopíruje v PC do správných složek v profilu PC a dá synchronizovat s founem ve spuštěném ZUNE na PC a hotovo.

Ale co s dokumentama, knihy a časáky v pdf ? Zase jít do outlook.com ! tam je SkyDrive, no a tam se nahrají potřebné dokumenty. Pak přes aplikaci SkyDrive v mobilu získanou z marketplace, stáhnout do mobilu. Kalendář stejný postup jako kontakty, přes ty tabulky, aby se zkopírovaly všechny události. Myslím, že to stálo za to, jsem asi těžkopádný a pomalý, ale trvalo mi to 2 dny, nelžu.

Takže závěrem, přeji všem vše NEJ do nového roku !!!
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Jak začít používat Windows Phone

Příspěvek od htcjirka »

Neni treba zde kazdy prispevek psat hned ve trech barvach,zbytecne to "krici"
rostigue
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: ned čer 17, 2012 9:29
Zařízení: Lumia 610
Kontaktovat uživatele:

Jak začít používat Windows Phone

Příspěvek od rostigue »

Omlouvám se. Já asi od radosti.
A odpusť, ale i proto aby si toho všimnul začátečník, který je na tom stejně jako já před týdnem.
Byl jsem bezradný. Nic mi nefungovalo jak mělo. Kam jsem se podíval, odkázali mě na téma pro začátečníky, kde je to jen obecně. A nezlob se na mě, ale ani maník z tmobile, guru a podobně nebyl schopný podat to polopaticky. :evil:
Připadlo mi, že jen každý machruje ajťáckými výrazy, typu "synchronizuj s exchange serverem Microsoftu" a podobně.
A to opakuji, že jsem snad zdatný uživatel a ne jouda, který si neumí ani vytvořit složku na ploše.
Máš tu tisíce příspěvků, jsi jiná kategorie, ty tomu opravdu rozumíš. Já zde mám 3 příspěvky. Takže chápu a pokorně se omlouvám. Je to jen názor, reakce. Nechtěl jsem narušit chod fóra, nebo se někoho dotknout.
Odpovědět

Zpět na „Tweaky a návody“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů