problém-Resetování systému

Diskuze o zajímavém zařízení Dell Streak
Odpovědět
scarabeus
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: pon kvě 23, 2011 13:02
Zařízení: Dell STREAK Mini 5 -> Samsung Galaxy Note II

problém-Resetování systému

Příspěvek od scarabeus »

Ahoj.

Tak jsem nahodil CM7. Bohužel jsem tím problém, který jsem chtěl vyřešit, nevyřešil. Streak se pořád resetuje. Dokola a dokola. Jednou za dvacet minut, někdy jednou za hodinu. Mám chuť s tím šlehnout z okna. Dělal mi to i ten předchozí (u toho jsem rozbil displej). Vyzkoušel jsem několik ROM a nic nepomohlo. Takže jsem z toho novějšího vzal displej a dal ho do toho staršího. Nainstaloval DSC ROM a byl asi tak čtrnáct dní klid. Teď se rebooty opakují i na tomhle Streaku. Jsem bezradný. Podotýkám, že za účelem vyřešení problému jsem provedl následující úkony:

- Výměna základní desky
- Výměna baterie
- Výměna obou SD karet
- Změna ROM
- Tovární resety
- Wipe Dalvik Cache a vlastně všeho co šlo včetně dat baterie

Poslední co mi zbývá je to vzteky rozšlapat a koupit si vysněný Note. Ještě zkouším znovu procházet použitý software ale pochybuju že by to dělal některý z nainstalovaných programů. Často zmiňovaný Widget Locker nepoužívám...
xtonda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 314
Registrován: čtv srp 30, 2007 10:47
Zařízení: Lumia 435, Huawei Mate7
Bydliště: Praha - Letňany

problém-Resetování systému

Příspěvek od xtonda »

Jak už jsem psal, prostě je po něm. Mě se poštěstilo Streaka rozflákat už v Červnu. Ještě ten den jsem si došel pro Note a oproti Streaku je to paráda, nejen displej ale i nekravící a nezasekávající se wifi.
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Re: problém-Resetování systému

Příspěvek od Pipa »

Mě se Streaka podařilo včas vyreklamovat a díky neschopnosti servisu dostat zpět peníze, takže Nota mám už cca rok. Restarty jsou bohužel častým problémem tohoto jinak na svou dobu super stroje. Takže asi nezbývá než varianta rozšlapat a jít do Nota.
Ale třeba se ti povede najít příčinu. Tu interní kartu - zkoušel jsi víc typů? Co jsem četl tak tahle karta byla poměrně často důvodem různých problémů.
scarabeus
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: pon kvě 23, 2011 13:02
Zařízení: Dell STREAK Mini 5 -> Samsung Galaxy Note II

problém-Resetování systému

Příspěvek od scarabeus »

Zdravím dámy a pánové.

Tak jsem asi objevil jádro pudla. Je to WiFi. Jakmile je vypnutá telefon je takzvaně "Rock solid". Bohužel na to abych ho rozdupal a koupil Note nemám, šetřím na nové letní gumy na Accorda (3k za jednu :( ), takže spolu se Streakem budeme muset ještě nějakou dobu vydržet. Bez té wifi se nějak obejdu a když jsem potřeboval něco postahovat tak to drželo. Ale jakmile jsem nechal cihlu ležet bez dozoru tak si dělal co chtěl. Tak snad to takhle zůstane...
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

problém-Resetování systému

Příspěvek od Pipa »

tak s tím se dá žít, je to sice trochu vopruz, ale zase ti to vydrží déle na baterce
xtonda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 314
Registrován: čtv srp 30, 2007 10:47
Zařízení: Lumia 435, Huawei Mate7
Bydliště: Praha - Letňany

problém-Resetování systému

Příspěvek od xtonda »

Já sem tedy používal stock ROMky nejprve Android 2.2 (první OTA update už si nepamatuju číslo, později další OTA update v. 351) a pak Android 2.3 (v. 407) pro Olleh a wifi blbla, odmítala se připojit a sekala se, ale restarty celého systému to nezpůsobovalo. Ale může to být konkrétním wifi chipsetem, pamatuju si, že doma to blblo jinak než v kanceláři.

Bez wifi je to tedy pruda, to chce dobrý datový tarif.
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

problém-Resetování systému

Příspěvek od Pipa »

je fakt, že se řešili i kanály na kterých wifi právě komunikuje
xtonda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 314
Registrován: čtv srp 30, 2007 10:47
Zařízení: Lumia 435, Huawei Mate7
Bydliště: Praha - Letňany

problém-Resetování systému

Příspěvek od xtonda »

Jo, u prvního Androidu 2.2 fungovaly pouze americké kanály 1 - 11.
Odpovědět

Zpět na „Dell Streak“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů