Streak na ND

Diskuze o zajímavém zařízení Dell Streak
Odpovědět
quick
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: čtv led 20, 2011 19:08
Zařízení: Galaxy Note, Mio A-701, Ainol Novo7 Fire
Kontaktovat uživatele:

Streak na ND

Příspěvek od quick »

Pokud někdo budete potřebovat ND na Streaka, tak tady mám jeden kousek. Je zcela funkční, kompletní až na nefungující digitizér (dotykovou vrstvu). Ještě jsem na něm provedl hardreset, aby ode mne neodcházel s uživatelskými daty.
Pokud někdo budete chtít nějaké díly (kryty, kamery, baterii, základní desku...), nebo celý Streak, dejte vědět a nabídněte cenu. Rozhodně upřednostňuji prodej celého Streaka, aby mi tu něco nezbylo... :)
Jedná se o jinak o velice pěkný černý kus, bez kosmetických vad. Celou dobu provozu byl v pouzdru a s fólií.
Pokud by ho někdo chtěl opravit, tak display s digitizérem se dá sehnat na eBay za necelých 1500kč, včetně pošty.
Pokud máte někdo nějaké dotazy, pište je prosím sem, ať odpovědi vidí i ostatní, nabídky raději posíjete jako PM (osobní zprávu).
Jirka Ch
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: pát led 28, 2011 23:52
Zařízení: Dell Streak Cherry Red (Froyo); Asus A686 (WM 6.0)
Bydliště: Praha 3, Vinohrady

Streak na ND

Příspěvek od Jirka Ch »

Ahoj Quicku, jak se to přihodilo?, to se stane samo od sebe?, den ze dne najednou konec? Tak to je Tvůj poslední příspěvek ve fóru o Streaku? :cry: To by bylo smutný, vždycky jsi napsal nějakou zajímavost, znáš hodně a byl jsi ochotný poradit, budeš mně tu chybět! Co si jako (snad lepší) náhradu pořídíš?
quick
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: čtv led 20, 2011 19:08
Zařízení: Galaxy Note, Mio A-701, Ainol Novo7 Fire
Kontaktovat uživatele:

Streak na ND

Příspěvek od quick »

Bohužel mojí vlastní blbostí, na náhody nevěř... :-( K digitizéru vede taková sviňská kšanda, která se nalomila, když jsem se ji pokusil narovnat, po odpojení... Jako technik jsem si chtěl okamžitě pár vrazit, ale nejsem masochista, tak jsem se spokojil s duševní trýzní a zatracenou investicí do nového stroje...

Pustil bych se do opravy, zvlášť když nový display není nijak drahý, ale nemůžu si dovolit čekat na zásilku z Číny a fungovat jen na obstarožním Mio A701... Koupil jsem si teda Samsung Note... Co také jiného po Streakovi, že jo... :) V pondělí, nebo v úterý by měl snad dorazit...

Jinak samozřejmě je na prodej i Streakovo dvouvrstvé "brnění", kryt Otterbox Defender: http://www.otterbox.com/Dell-Streak-Def ... reak-cases" onclick="window.open(this.href);return false;
Před blbostí bohužel nechrání, jinak před vším... Pokud má někdo zájem, platí stejné podmínky jako v prvním příspěvku...

Co se týká mého dalšího "účinkování" na tomto fóru, tak máš asi pravdu. Nicméně se pouze přesunu na fórum o Samsungu Note, takže pokud bude zapotřebí, stále tady pro všechny budu...
elátko
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: stř črc 20, 2011 8:39
Zařízení: samusng omnia 7

Streak na ND

Příspěvek od elátko »

ahoj,
prijmi mou uprimnou soustrast :/
A zaroven se te zeptam na zadni hlinikovy kryt a case na tlfon.
Prosim kdyztak odpovedet na meil: [email protected]
Diky!
quick
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: čtv led 20, 2011 19:08
Zařízení: Galaxy Note, Mio A-701, Ainol Novo7 Fire
Kontaktovat uživatele:

Streak na ND

Příspěvek od quick »

Nazdar.
Máš na mysli case, jako kryt telefonu (housing), nebo case jako obal? (tomu obalu se také říká case...)
Ten zadní kryt bych pochopil... :)

Jinak někdo mi napsal, že má zájem o obal, ale bohužel nějak jsem si smazal zprávu než jsem si ji stihl pořádně přečíst. Takže bych ho poprosil, ať napíše znovu, ale tentokrát na SZ (soukromou zprávu) tady na fóru, abych to zase neztratil...

Díky... :)
Odpovědět

Zpět na „Dell Streak“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů