Reklamace Dell Streak

Diskuze o zajímavém zařízení Dell Streak
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Reklamace Dell Streak

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Hele to je naprosto normální a dle zákona. Nehledej v tom žádnou záludnost. U nás se také samozřejmě vracejí peníze na dobropis a účet. Doba záleží na tom jak je u nás účetní a dělají se uzavírky vracek. Ale trvá to vždy cca 14 dní až měsíc.
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Reklamace Dell Streak

Příspěvek od Pipa »

tak to mě moc nepotěšilo, ale díky za info



edit:
takže ve finále vše v pohodě, peníze dorazily asi za 3 neděle
Ondatree
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: úte dub 12, 2011 13:49
Zařízení: Dell Streak

Reklamace Dell Streak

Příspěvek od Ondatree »

To iste sa mi stalo...Takze to s reklamaciou ani nemusim skusat, len co s tym zabijem cas? Podla mna nie je normalne aby sa display kazil pocas normalneho pouzivania len tak...skoda toho... Btw. nejaky tip na ebay predajcu displayov?
wietter
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: stř pro 07, 2011 23:24
Zařízení: Dell Streak 5 mini

Reklamace Dell Streak

Příspěvek od wietter »

Opravdu luxusní servis Dellu

Reklamace u Dellu (konkretně reklamace Dell Streak 5 mini) je jeden z nejpříjemnějších zážitků, co si můžete přát. Nestojí vás to ani korunu na vašich nákladech a ani na minutu nemusíte přerušit práci.
Napsal jsem na technickou podporu "[email protected]" ,popsal problém a napsal mu svůj Service Tag uvedený na přistroji nebo krabici, operátor ihned rozhodl o zaslání nového kusu. Nový Dell Streak 5 mini mi přivezl kurýr třetí den od odeslaní emailu zcela zdarma a ten současný si odvezl. Reklamace vyřešena.
xtonda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 314
Registrován: čtv srp 30, 2007 10:47
Zařízení: Lumia 435, Huawei Mate7
Bydliště: Praha - Letňany

Reklamace Dell Streak

Příspěvek od xtonda »

Zajímavý, dřív se tady i jinde několikrát objevilo, že Dell ČR Streaky nedistribuuje a tedy se od nich distancuje a že reklamaci je nutno řešit nikoliv přes Dell ale přes prodejce.
wietter
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: stř pro 07, 2011 23:24
Zařízení: Dell Streak 5 mini

Reklamace Dell Streak

Příspěvek od wietter »

je to sice hezke ze se reklamace vyřesila ,ale bouzel ten novy kus je taky nic moc ,mam važně stesti na ty špatné kusy ,takže DALSI REKLAMACE a doufam ze ji opět uznaji ,pomalu mě to zacina stvat :( .

jde o tohle: měl jsem možnost porovnat oba Streaky a na tom novém je displej nažloutlý a barvy nejsou tak jasné jak na tom starém. Přikládám fotku jak to vypadá když jsem porovnával ty dva displeje.

Obrázek

co se týče displeje a celkově celého zařizení tak jsem na to puntičkář. Byl bych rad kdyby se to dalo opět vyřešit reklamací.
Marel
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte črc 17, 2012 16:28
Zařízení: Dell Streak 5

Reklamace Dell Streak

Příspěvek od Marel »

Rád bych přidal také mou nedobrou zkušenost s reklamací telefonu. Po ani ne ročním používání se poškodil dokovací a nabíjecí konektor, konkrétně se ohnul jeden z kontaktů. Tomu předcházelo vypadnutí vnitřní umělé hmoty, která má za úkol vymezit správné zasunutí konektoru. To jsem však zjistil až poté na internetu, jelikož mi telefon donesla dcera jako nefunkční. Pokud by se mi toto stalo osobně a všiml si, že z konektoru cosi vypadlo, okamžitě bych přestal používat nabíjecí konektor a ihned reklamoval. Takto mi byl prodejcem asi po měsíci vrácen, že je to mechanická závada a na tu se záruka nevztahuje. Poukazoval jsem na spousty stížnosti na tuto poruchu, které jsem sesbíral na internetu a také to, že k závadě těžko došlo například tím, že by se těmi kontakty někdo probíral špedlíkem, ale normálním používáním, mezi které, jak doufám, patří zapojování a vypojování nabíjecího kabelu. Bez výsledku. Společnost, u které jsem telefon zakoupil a která mi takto nechala nepoužitelný přísroj za 10 tisíc se jmenuje Sunnysoft. Nezbylo než hledat pomoc sám. Koupil jsem na eBay za směšný peníz nový konektor, abych se rozhodl, zda se do výměny pustím sám. Musím ale říct, že to nevidím moc schůdně. Nejde ani tak o nepatrnou rozteč kontaktů, ale to, že jsou to jen plošky, schované pod tělem konektoru. Takže jen horkovzdušnou pájkou a z druhé strany desky. Našel jsem také anglickou firmu, která opravuje právě Streak a výměnu konektoru nabízí za 75 Liber. Asi to tam pošlu. A účet pak Sunnysoftu.
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Re: Reklamace Dell Streak

Příspěvek od Pipa »

Zkuste kontaktovat české zastoupení Dell. Za pokus nic nedáte a třeba to vyjde, i když oficiálně Streak nepodporujou.
dalli01
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob říj 06, 2012 17:28
Zařízení: Dell Streak 5

Reklamace Dell Streak

Příspěvek od dalli01 »

Existuje jeste nejaka opravna streaku, kde by vymenily displey
- mobilni pohotovost 4300
- sardell 3600
levnejsi?
Odpovědět

Zpět na „Dell Streak“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů