ZTE Tania

Další telefony se systémem Windows Phone
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

ZTE Tania

Příspěvek od Flynn »

Ty obrázky na zamykací obrazovku jsou jen na dvě věci. Nechci říkat na jaké. Každý den se tam prostřednictvím služby Bing změní tapeta. Toť veškerý efekt. A stažení obrázku pochopitelně sežere nějaká data. Protože nemám zájem, aby se mi tam objevovaly nějaké kýčovité fotografie a znemožňovaly mi čtení toho mála, co na obrazovce je, používám jednu tapetu, která se mi líbí, čili si takovéto "vychytávky" po aktualizaci systému může Microsoft vetknout za klobouk.
ent3r
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát úno 01, 2013 21:37
Zařízení: ZTE Tania

ZTE Tania

Příspěvek od ent3r »

Ahoj všem,
mám stejný problém po dnešní aktualizaci na WP 7.8:/ Změna na Google není na výběr v nastavení kde má být ani jinde.
Dále byla řeč o sdílení souborů přes Bluetooth, ale taky tam jaksi zapoměli páni implementovat :( Změna dlaždic a BING tapety jsou OK, ale to je aktualizace o ničem když dvě hlavní věci na který jsem se těšil nefungují :(

Nějaké nápady? :-(
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

ZTE Tania

Příspěvek od htcjirka »

Sdileni souboru pres Bluetooth je ale jen pro Lumie,tuto aplikaci si udelala Nokia sama pro sve Lumie.Microsoftem pro ostatni nikdy nebyla slibena.To jen uzivatele šířili fámy az z toho kazdy zacal delat,ze to bude pro vsechny.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

ZTE Tania

Příspěvek od Flynn »

Pokud tvůj telefon vyrobila firma Nokia, tak se BT sdílení jistě dočkáš. Mohu tě ale ujistit, že podle názvu přístroje, který máš v profilu, se nejedná o žádný z modelů Nokie, čili na BT zapomeň. Česky řečeno BT sdílení je pouze pro uživatele Nokií (Lumia).
EDIT: Jirka byl rychlejší :tlem:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

ZTE Tania

Příspěvek od htcjirka »

Česky řečeno BT sdílení je pouze pro uživatele Nokií (Lumia).
A pro uzivatele custom rom jako Flynn :tlem:
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

ZTE Tania

Příspěvek od Flynn »

V tomto se, Jirko, z větší části mýlíš. Právě BT Share mi nefunguje obousměrně (mohu pouze přijímat soubory). Pod záložkou Přijaté ale nemám nic. Naštěstí tento druh komunikace mezi telefony nepoužívám a nikdy jsem příliš nepoužíval ani na blbých telefonech. :-D
sacika87
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon zář 10, 2012 18:35
Zařízení: ZTE Tania

ZTE Tania

Příspěvek od sacika87 »

Můžu se jenom zeptat, jak to že mám taky ZTE Tania a zune mi nenabizi abych aktualizoval na 7.8?
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

ZTE Tania

Příspěvek od Flynn »

Musíš čekat, nelze zajistit, aby všechny telefony měly najednou aktualizaci. Při tom čekání si zde pročítej příslušná vlákna o aktualizaci na WP 7.8 a dozvíš se spoustu zajímavého.
ent3r
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát úno 01, 2013 21:37
Zařízení: ZTE Tania

ZTE Tania

Příspěvek od ent3r »

Díky za info. Všude po internetu byl hrozný "flame" ze bude BT sdílení pro všechny WP 7.8. Když už nic, tak proč alespoň ten prohlížeč nejde změnit na výchozí Google vyhledávač? Taky jen pro vyvolené? :) Pojď mi hop Microsoft!
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

ZTE Tania

Příspěvek od Flynn »

Tak nevím, o jakém flame všude po netu mluvíš. Já jsem nikde nečetl, že by BT share měl být globálně pro všechny telefony. Všude se uvádějí cca 4 body "vylepšení" pro WP 7.8, mezi nimiž BT není. O tom se dočteš pouze na webech Nokie.
Zkus se na také smířit s tím, že Google budeš tedy spouštět třeba dlaždicí, protože on ten Bing tím, že se neustále vylepšuje, zase tak k zavržení není (anebo je to příliš pracné stisknout místo tlačítka s lupou ikonu na ploše?). Minimálně tam máš čtečku QR a čárových kódů a to vyhledávání odkazů také není teď už nejhorší.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

ZTE Tania

Příspěvek od htcjirka »

Flynn píše:V tomto se, Jirko, z větší části mýlíš. Právě BT Share mi nefunguje obousměrně (mohu pouze přijímat soubory). Pod záložkou Přijaté ale nemám nic. Naštěstí tento druh komunikace mezi telefony nepoužívám a nikdy jsem příliš nepoužíval ani na blbých telefonech. :-D
Aha,myslel jsem ,ze na custom rom je toto davno poresene a funkcni obousmerně,aspon co jsem cetl na xda u nekterych telefonu ;-)
Take to nepouzivam,ale obcas se nekdo najde,kdo tovyzaduje a o to tu predevsim jde.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

ZTE Tania

Příspěvek od Flynn »

Tak v tomto smyslu jsem to používával také, ale kde nic není, tam ani smrt nebere. V custom ROM je to pořešeno tak, že alespoň přijaté soubory najdu v My Documents (díky manažeru souborů).
misanek1
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob úno 02, 2013 23:17
Zařízení: ZTE Tania

ZTE Tania

Příspěvek od misanek1 »

Ako sa vám ponúkol ten update? Ja aj keď ho dám manuálne skontrolovať, tak mi píše, že môj telefón je aktuálny a pri tom mám stále len Mango :-(
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

ZTE Tania

Příspěvek od mimonaut »

vydrž.. :)
misanek1
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob úno 02, 2013 23:17
Zařízení: ZTE Tania

ZTE Tania

Příspěvek od misanek1 »

Teraz skúšam toto: http://www.wpcentral.com/forcing-window ... d-patience" onclick="window.open(this.href);return false;

Snáď mám dostatočnú patience :wink:
misanek1
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob úno 02, 2013 23:17
Zařízení: ZTE Tania

ZTE Tania

Příspěvek od misanek1 »

Tá metóda popísaná v článku pomohla a už za chvíľu budem mať 7.8 :tlem: :tlem: :tlem:
sacika87
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon zář 10, 2012 18:35
Zařízení: ZTE Tania

ZTE Tania

Příspěvek od sacika87 »

JJ funguje to. :D
JHSko
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pon úno 04, 2013 22:41
Zařízení: Windows Phone 8S by HTC
Bydliště: Velim, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

ZTE Tania

Příspěvek od JHSko »

mě ten postup teda nefunguje, ale neumím dobře anglicky, takže nevím zda to dělám správně, kdyby to tu někdo napsal zkráceně česky bylo by to super :)
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

ZTE Tania

Příspěvek od nofu »

Pokud myslíš návod na vynucení aktualizace, tak je to easy. Telefon přepni do Airplane mode, připoj k zune, v zune klepni na aktualizovat a během 2-3s odpoj v počítači kabel od netu, případně vypni wifinu. Čím pomalejší internet, tim je potřeba odpojit po delším čase. Pokud máš nějak extra rychlej net, tak je to zas skoro nemožné trefit, já na 120mbitu sem neměl šanci, po půl hoďce sem to vzdal, zapojil mobilní připojení co mám a dal sem to na druhej pokus.

Aktualizace jsou tři až čtyři, takže tento postup několikrát opakuj.
sacika87
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon zář 10, 2012 18:35
Zařízení: ZTE Tania

ZTE Tania

Příspěvek od sacika87 »

Do airplane modu jsem nemusel přepínat a stejně to šlo.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 hostů