ZTE Tania

Další telefony se systémem Windows Phone
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

ZTE Tania

Příspěvek od htcjirka »

Flynn píše:V tomto se, Jirko, z větší části mýlíš. Právě BT Share mi nefunguje obousměrně (mohu pouze přijímat soubory). Pod záložkou Přijaté ale nemám nic. Naštěstí tento druh komunikace mezi telefony nepoužívám a nikdy jsem příliš nepoužíval ani na blbých telefonech. :-D
Aha,myslel jsem ,ze na custom rom je toto davno poresene a funkcni obousmerně,aspon co jsem cetl na xda u nekterych telefonu ;-)
Take to nepouzivam,ale obcas se nekdo najde,kdo tovyzaduje a o to tu predevsim jde.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

ZTE Tania

Příspěvek od Flynn »

Tak v tomto smyslu jsem to používával také, ale kde nic není, tam ani smrt nebere. V custom ROM je to pořešeno tak, že alespoň přijaté soubory najdu v My Documents (díky manažeru souborů).
misanek1
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob úno 02, 2013 23:17
Zařízení: ZTE Tania

ZTE Tania

Příspěvek od misanek1 »

Ako sa vám ponúkol ten update? Ja aj keď ho dám manuálne skontrolovať, tak mi píše, že môj telefón je aktuálny a pri tom mám stále len Mango :-(
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

ZTE Tania

Příspěvek od mimonaut »

vydrž.. :)
misanek1
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob úno 02, 2013 23:17
Zařízení: ZTE Tania

ZTE Tania

Příspěvek od misanek1 »

Teraz skúšam toto: http://www.wpcentral.com/forcing-window ... d-patience" onclick="window.open(this.href);return false;

Snáď mám dostatočnú patience :wink:
misanek1
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob úno 02, 2013 23:17
Zařízení: ZTE Tania

ZTE Tania

Příspěvek od misanek1 »

Tá metóda popísaná v článku pomohla a už za chvíľu budem mať 7.8 :tlem: :tlem: :tlem:
sacika87
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon zář 10, 2012 18:35
Zařízení: ZTE Tania

ZTE Tania

Příspěvek od sacika87 »

JJ funguje to. :D
JHSko
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pon úno 04, 2013 22:41
Zařízení: Windows Phone 8S by HTC
Bydliště: Velim, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

ZTE Tania

Příspěvek od JHSko »

mě ten postup teda nefunguje, ale neumím dobře anglicky, takže nevím zda to dělám správně, kdyby to tu někdo napsal zkráceně česky bylo by to super :)
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

ZTE Tania

Příspěvek od nofu »

Pokud myslíš návod na vynucení aktualizace, tak je to easy. Telefon přepni do Airplane mode, připoj k zune, v zune klepni na aktualizovat a během 2-3s odpoj v počítači kabel od netu, případně vypni wifinu. Čím pomalejší internet, tim je potřeba odpojit po delším čase. Pokud máš nějak extra rychlej net, tak je to zas skoro nemožné trefit, já na 120mbitu sem neměl šanci, po půl hoďce sem to vzdal, zapojil mobilní připojení co mám a dal sem to na druhej pokus.

Aktualizace jsou tři až čtyři, takže tento postup několikrát opakuj.
sacika87
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon zář 10, 2012 18:35
Zařízení: ZTE Tania

ZTE Tania

Příspěvek od sacika87 »

Do airplane modu jsem nemusel přepínat a stejně to šlo.
JHSko
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pon úno 04, 2013 22:41
Zařízení: Windows Phone 8S by HTC
Bydliště: Velim, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

ZTE Tania

Příspěvek od JHSko »

Rychlost mám 54mbit .... zkouším už to tak půlhodiny a zatím jsem se trefil pouze jednou, ale zřejmě to byl nějaký menší update, protože v telefonu je stále 7.5. Už se mi nechce to pořád zkoušet, nejde nějak zjistit, kdy ZTE uvolní aktualizace, aby šli stáhnout hned ?
*ta aktualizace měla označení (8779)
DeNNI85
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř lis 21, 2012 10:48
Zařízení: Nokia E51

ZTE Tania

Příspěvek od DeNNI85 »

Zdravím, mám krátce ZTE Tania, je to můj první windows phone, do te´d jsem měl androidy. Vkládám často inzerci přes mobil, ale bohužel z tohoto telefonu mi nejdou ani do mailu ani na net vkládat fotky. To je nějaké omezení přímo od microsoftu? Foto mohu posílat jen emal klientem, který mám v mobilu.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

ZTE Tania

Příspěvek od Flynn »

Fotky můžeš opravdu posílat z e-mail klienta v mobilu. Ty ale píšeš, že ti fotky nejdou do mailu vkládat, takže, jak to tedy je? Jak je tam dostáváš?
Jde to poměrně snadno dvojím způsobem. V mailu klepneš na tlačítko s ikonkou sponky, čímž se dostaneš do galerie obrázků, odkud vybereš ten, který potřebuješ připojit. Za druhé: otevřeš galerii, najdeš obrázek, který chceš poslat a buďto jej dlouho podržíš, dokud nevyskočí nabídka, kde vybereš položku Sdílet. Totéž se stane, když dole vpravo stiskneš tři tečky.
Pak by měly jít sdílet obrázky přes SkyDrive, ale já to v praxi nepoužívám, takže nic víc nevím.
Fireman
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 103
Registrován: pon led 26, 2009 15:12
Zařízení: Samsung Omnia W

ZTE Tania

Příspěvek od Fireman »

Myslím že DeNNI85 chtěl poslat (nahrát) fotku na nějaký inzertní web přes "upload form".
DeNNI85
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř lis 21, 2012 10:48
Zařízení: Nokia E51

ZTE Tania

Příspěvek od DeNNI85 »

Přes email klienta to jde, ale nechápu, proč to nejde přes webový formulář inzertního serveru? co to zas proboha v microsoftu vymysleli? To musím na vše používat ten jejich povedený skydrive? je snad má věc kam si upnu své fotky pořízené telefonem ne? tohle mě docela naštvalo.
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

ZTE Tania

Příspěvek od matoman »

Uploadovat v browsru dlhe roky nevedel ani iOS ani Android... a ktovie, ci to teraz uz vedia :)
DeNNI85
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř lis 21, 2012 10:48
Zařízení: Nokia E51

ZTE Tania

Příspěvek od DeNNI85 »

Tak android tohle umi uz pekne dlouho ;-) tak to me trosku zklamalo. To bych povazoval za zakladni funkci. Tak nic no :/ pro me velke minus. Ale treba to casem zmeni nejaka aktualizace. No a taky me nastvalo, ze nokia mapy jsou az pro win8 ja mam 7.8 a ty navigace bezplatne to je bida a zal. A ty pouzivam docela casto.
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

ZTE Tania

Příspěvek od matoman »

Nokia mapy su i pre WP7.x ale nie su offline, iba online..., Nokia drive je i pre WP7.x, a pride mi celkom dobra...
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

ZTE Tania

Příspěvek od Flynn »

...ale pouze pro telefony Lumia s WP7.8.
DeNNI85
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř lis 21, 2012 10:48
Zařízení: Nokia E51

ZTE Tania

Příspěvek od DeNNI85 »

Právě, já mám ZTE Tania, takže mám s navigací od nokie smůlu. Ještě mám jeden problém. V práci se přihlásím na wifi. Když přijdu druhý den a chci se přihlásit znovu, tak to nejde, dokud nerestartuji telefon. Jinak mi to píše, že se nemůže k wifi síti připojit i když dávám správné heslo. To je trošku divné, ne?
Odpovědět

Zpět na „Ostatní zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů