Dell Venue Pro

Další telefony se systémem Windows Phone
Odpovědět
kunasch
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: úte říj 25, 2011 19:57
Zařízení: DELL Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od kunasch »

Ještě jednou čus smartmaniaci :-)
Tak jsem to zjistil, staci pouze napsat do pole APN "internet" a vše maká!!!!!!!!!
Gájič
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned led 05, 2014 0:58
Zařízení: Arc S

Dell Venue Pro

Příspěvek od Gájič »

zdravim zdravim :) mám problém se sluchátkem. Na netu nemůžu za boha najít náhradní díl. Tim pádem netušim, jestli mi to v servisech vemou. Telefon nemám u sebe tak to nemohu teď hned zjistit a o víkendu zavříno. Prosim o radu jestli s tim někdo má zkušenosti, opraví to bez problému nebo aspoň mi pomoct najít na netu funkční sluchátko. Díííík za každou pomoct :)
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Dell Venue Pro

Příspěvek od koumes »

Chvilka googleni a http://www.ebay.com/itm/Earpiece-Ear-Pi ... 2eca17894e" onclick="window.open(this.href);return false;
Gájič
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned led 05, 2014 0:58
Zařízení: Arc S

Dell Venue Pro

Příspěvek od Gájič »

Abych pravdu rek tak sem tohle presne nasel ale nemam s tim zkusenosti tak sem to zase zavrel. Ale diky ebay sem zjistil ze je to stejny jako u streaku mini 5 ale na netu taky neni znamka tohohle dilu i kdyz se furt jeste prodava. Psal sem i do dellu na to, co s tim. Jestli mi dil dodaj, nebo mi to opravi atd..
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od nofu »

Co máš za problém s uchátkem? Nevydává zvuk? Měl jsem to samé a nakonec to byl konektor od sluchátek, se dycky nějak zašpéroval a foun si myslel, že jsou v něm sluchátka.
Gájič
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned led 05, 2014 0:58
Zařízení: Arc S

Dell Venue Pro

Příspěvek od Gájič »

Vubec nejde. Jen pres handsfree nebo na hlasity odpolech. Jen tu prave zjistuju informace.. Mam nabidku koupit tenhle telefon skoro zadarmo oproti tem 14000 co se prodaval:D ale to znamena dat dohajzlu muj telefon a pak akorat utru, protoze telefon nikdo nespravi a ja to s poskozenym sluchatkem uz neprodam:D ale telefon je unikat, proto vsude hledam informace kde nebo jak to spravit :)
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od nofu »

To by fakt mohlo bejt tim konektorem.
Gájič
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned led 05, 2014 0:58
Zařízení: Arc S

Dell Venue Pro

Příspěvek od Gájič »

A jak si to spravil nebo jak si to poznal, že to je tim? Kdyby konektorem tak je ukázaná ikonka sluchátek ne?
Gájič
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned led 05, 2014 0:58
Zařízení: Arc S

Dell Venue Pro

Příspěvek od Gájič »

A ještě mě napadlo... Nemůže to být flex kabelem ? Kdysi u n95 8GB mi přestala fungovat kamerka na video hovory a při vysunutí klávesnice nebo zasunutí mi cvakal... ale nechtěl sem kupovat flex kabel za 1200 tak sem to radši prodal a vytřískal z toho telefonu o dost víc :D
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od nofu »

Dycky sem to profoukl, poklepal s founem, prošťouchnul párátkem a bylo to vpoho. Zas se to časem vytentilo, tak opáčko. Taky sem si nejdřív myslel, že sluchátko, no nebylo to jím.
Gájič
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned led 05, 2014 0:58
Zařízení: Arc S

Dell Venue Pro

Příspěvek od Gájič »

No doufám že to tím bude. Prej ale s tím telefonem různě hýbal, ohýbal atd.. a místama něco slyšel... tak buď ěm napadá flex, oxidace, utržený kontakt nebo asi to co řikáš :)
Odpovědět

Zpět na „Ostatní zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů