OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Diskuze o komunikátoru HTC HD7
Stevik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 768
Registrován: ned črc 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Příspěvek od Stevik »

Je to porad stejne, jen soubor RUU_signed.nbh se od jednotlivych tvurcu lisi. Jen hlidej, je-li rom verze 16, nebo 17. Tahle ma 17.
Postup treba zde: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=177&t=29550" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
CreAtive_34
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: ned úno 19, 2012 22:48
Zařízení: HTC Radar
Bydliště: Mám

OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Příspěvek od CreAtive_34 »

Mám tuto romku na HTC radar. Nepozoruji žádné vážné problémy, dokonce ani ten problém s dlaždicí obrázků... Jediné, co mi trošku vadí, že minefunguje HTC hub, ale ten jsem stejně měl v plánu nahradit meteoservisem, takže alespoň telefon rozhodl za mě :D
Ty malé dlaždice se mi vážně moc líbí, přijdou mi na homescreenu děsně sexy. Jen by mě zajímalo, proč mi u některých aplikací nefungují jako live.
ugro
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned zář 30, 2012 21:52
Zařízení: hd7

OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Příspěvek od ugro »

Ahojte mam htc hd 7 a rad by som si dal tuto romku .. Presiel som z androidu a ten som si dokazal na vela telefonoch flashovat sam bez problemov ale , na tuto rom si po anglicky netrufam .. Mohol by niekto dat navod po nasom dakujem pekne
Filipp92
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned zář 30, 2012 9:37
Zařízení: HTC HD7

OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Příspěvek od Filipp92 »

Byl by prosím tady někdo tak ochotný a pomohl mi s nahrátím téhleté ROM ? Jsem ochotný poslat dejme tomu 100kč, jako symbolickou cenu za pomoc, za napsání návodu jak na to ... Své HTC HD7 jsem koupil s nahranou ROM od DFT 7.5 ... Díky
Uživatelský avatar
CreAtive_34
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: ned úno 19, 2012 22:48
Zařízení: HTC Radar
Bydliště: Mám

OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Příspěvek od CreAtive_34 »

Pokud jsi telefon koupil s nahranou custom rom, máš v podstatě o největší část práci ulehčenou.
Stáhneš si balík s ROM kterou bys rád a rozbalíš do nějaké složky například na ploše. Telefon spustíš v "USB mode" - Při zapínání držíš vol- a foťák, až se objeví "USB host mode". Pak jen připojíš k pc a spustíš “ROMUpdateUtility.exe” z té složky co jsi rozbalil a proklikáš se skrz.
Nezapomeň na plně nabitou baterku.
A pokus by ti něco nebylo jasné, tak klidně napiš.
Filipp92
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned zář 30, 2012 9:37
Zařízení: HTC HD7

OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Příspěvek od Filipp92 »

Díky :) tak jsem to zkusil, telefon jsem hodil do USB modu, v momente se objevilo Enter USB mode ... sem mobil propojil s PC, ale nezaznel zadny zvuk ohledne pripojeni (jako treba kdyz pripojis flashku) ... spustil sem ROMUpdateUtility a asi ve 3.kroku kdy se snazi propojit s mobilem vyskocila chyba ze se nelze k mobilu pripojit ... poradil bys mi co stim ?
Stevik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 768
Registrován: ned črc 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Příspěvek od Stevik »

Mas nainstalovano Windows Mobile Device Center?
http://www.stahuj.centrum.cz/podnikani_ ... ce-center/" onclick="window.open(this.href);return false;
Tam jsou potrebne ovladace.
Filipp92
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned zář 30, 2012 9:37
Zařízení: HTC HD7

OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Příspěvek od Filipp92 »

Jojo mám, hraju si stím už asi 3hodiny ... Po připojení mobilu k PC, se normalne otevre ZUNE, synchronizace vsecko OK, ale kdyz otevru ten windows mobile device center tak tam mi to hlasi nepripojeno ... zkousel sem uz i odebrat ovladace k telefonu, a nainstalovat znovu ale porad se to ktomu WMDC nechce pripojit :/ :(
Stevik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 768
Registrován: ned črc 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Příspěvek od Stevik »

Zkus jiny port USB, ty ovladace se musi nacist. Pripadne jiny kabel - cim kratsi a tlustsi, tim lepe.
Filipp92
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned zář 30, 2012 9:37
Zařízení: HTC HD7

OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Příspěvek od Filipp92 »

Tak jsem zkusil WMDC odinstalovat a nainstalovat znovu. Jeste pred instalaci se zacne instalovat ovladac, v mem pripade mi to zobrazuje instalaci pro nezname zarizeni, po chvilce hledani to ovladac jakoby najde, ale pri instalovani vyhodi chybu stim, ze nezname zarizeni bylo odpojeno, pote se zacne instalovat samotny program WMDC. V kazdem USB portu i na druhem PC mi to dela to samé. Skocim si zitra koupit novy USB kabel, ale pochybuju ze to pomuze :(

EDIT: Našel jsem tenhle návod jak to resit, nicmene problem se nevyresil ...

41.Při prvním připojení zařízení k PC s Windows7 nedojde k instalaci ovladačů.
Systém Windows 7 v PC si sám při připojení zařízení a funkčním připojení PC k internetu automaticky stáhne a nainstaluje ovladače WM a aplikaci WMDC z webu Microsoftu. Pokud k tomu nedojde je nutné povolit automatické aktualizace Windows. Ve vyskakovacím okně s hláškou, že Software ovladače zařízení nebyl úspěšně nainstalován -> Podrobnosti zobrazíte kliknutím sem -> Změnit nastavení -> Provádět automaticky (doporučeno) -> Uložit změny -> Potom dojde k připojení k webu Microsoftu a stažení a instalaci ovladačů a aplikace. Anebo pro 32-bitový systém nainstalovat toto.
Uživatelský avatar
Dragi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 53
Registrován: stř srp 08, 2012 6:18
Zařízení: HTC HD7, Nokia Lumia 625
Bydliště: Kravín n. Vlt.

OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Příspěvek od Dragi »

Cs mam problém,

chtěl bych do hd7 dát tuto rom. Telefon jsem koupil už s nahranym mangem a češtinou. Jak mam zjistit jaký mám spl? viz XDA
popř. co mam dělat?


If you have MANGO with SPL 4.xx or 5.xx in your device, flash a NODO Rom first to downgrade SPL otherwise you´ll brick it.
Uživatelský avatar
CreAtive_34
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: ned úno 19, 2012 22:48
Zařízení: HTC Radar
Bydliště: Mám

OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Příspěvek od CreAtive_34 »

Pokud jsi telefon koupil s mangem, tak máš vyšší verzi - NODO byl předchůdce manga. Do SPL se dostaneš zapnutím telefonu se zmáčklým vol- a fotoaparátem.
Filipp92
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned zář 30, 2012 9:37
Zařízení: HTC HD7

OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Příspěvek od Filipp92 »

Tak můj problem přetrvává i po změně USB kabelu a vyzkoušení jiných USB portů. Telefon je k PC normálně připojený ale při spuštění WMDC se hlásí jako nepřipojený a při přeinstalaci WMDC instaluje ovladače pro neznámé zařízení nakonec s chybou ... Tudíž se nedostanu přes 2.krok v RomUpdateUtiliti ... Neměl by někdo nějakou radu ? :(
VNavrátil
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 196
Registrován: úte zář 06, 2011 19:06
Zařízení: Samsung Galaxy Nexus
Bydliště: Praha

OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Příspěvek od VNavrátil »

Nevsiml si nekdo, jestli se v seznamu volanych konecne objevuje cas hovoru?
Uživatelský avatar
CreAtive_34
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: ned úno 19, 2012 22:48
Zařízení: HTC Radar
Bydliště: Mám

OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Příspěvek od CreAtive_34 »

Objevuje se pouze čas v kolik. Doba hovoru ne. To by jsi od jednoho systému chtěl moc ;-)
VNavrátil
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 196
Registrován: úte zář 06, 2011 19:06
Zařízení: Samsung Galaxy Nexus
Bydliště: Praha

OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Příspěvek od VNavrátil »

Teda taková základní věc, a oni to ani po tolika updatech nejsou schopní dodělat. Co si pak člověk má myslet o zbytku systému? :(
CreAtive: Na Omnii je taky problém se SPL? Zvuk- s power a kamerou mi spustí Hardreset nabídku a na XDA u návodů k nahárávní rom na Omnii o SPL nic nepíšou, tak jestli tenhle krok můžu přeskočit. Díky
Uživatelský avatar
CreAtive_34
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: ned úno 19, 2012 22:48
Zařízení: HTC Radar
Bydliště: Mám

OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Příspěvek od CreAtive_34 »

VNavrátil: nene, SPL je problém HTC. U omnií se to řeší jinak.
Scadar
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv črc 31, 2008 17:33

OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Příspěvek od Scadar »

Filipp92: U mě na HD7 se drží jenom tlačítko Vol-. Objeví se trikolora, a dole napsáno "serial". Nainstalují se ovladače, misto serial se objeví USB, a lze začít s update ROM. Pro jistotu si ověř, jestli ti to na tý trikoloře píše HSPL. :-)

Jinak já jsem z ROMky nadšenej. Výdrž šla celkem znatelně nahoru, nové dlaždice jsou prostorově daleko efektivnější, a jako bonus Nokia drive. :-) Přemejšlel jsem o HTC 8S, ale myslím, že to nebude nutný. Nedivil bych se, kdyby na xda časem vymysleli, jak do hd7 narvat wp8... :-)
parni
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát lis 16, 2012 10:57
Zařízení: HTC HD7

OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Příspěvek od parni »

ahoj tak mám také problém s nahráním WP 7.8 postupoval jsem podle návodu a bohužel se mi nepoštěstilo, vyskočila mi chyba viz obrázek http://parni.rajce.idnes.cz/Plocha/#chyba.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; , teď mám momentálně WP 7.5 ale bez češtiny, spl-5.11.2250.0 , poraďte někdo jak to nahrát , předem díky
parni
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát lis 16, 2012 10:57
Zařízení: HTC HD7

OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Příspěvek od parni »

ještě bych dodal:
Device: HTC HD7
System:7.10.8773.98
Firmware: 2250.21.51101.401
Hardwarerevision: 0002
Bootloader: 5.11.2250.0 (134578)

PD29100 SS-BC (4K)
SPL-5.11.2250.0(134400) MNG
MicroP(LED) 0x07
TOUCH S1(v1.8,#1624)

nějak si s tím nevím rady, už se v tom patlám dlouho tak kdyby byla nějaká rada byl bych velice rád. Předem děkuji
Odpovědět

Zpět na „HTC HD7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů