Bluetooth (not suppported)

Diskuze o komunikátoru HTC HD7
Odpovědět
TAZMEN
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv dub 14, 2011 22:56
Zařízení: HTC HD7

Bluetooth (not suppported)

Příspěvek od TAZMEN »

Zdarvim, chtel bych se zeptat, mám htc hd7 a kdykoliv chci neco poslat pres BT tak to nejde, stale to pise not supported pokud se pokusim sparovat s jinym telefonem, docela me uz stve ze si s nikym nemuzu nic poslat, nevedel by nekdo co stim? :?: diky
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Bluetooth (not suppported)

Příspěvek od Jiří Hrma »

Tohle je bohužel omezení WP7, systém se soubory přes BT zatím neumí pracovat, proto ti to nefunguje.
TAZMEN
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv dub 14, 2011 22:56
Zařízení: HTC HD7

Bluetooth (not suppported)

Příspěvek od TAZMEN »

No tak to je pekny :( doufam ze to pozdeji opravy nakej update, a diky za informaci
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Bluetooth (not suppported)

Příspěvek od Jiří Hrma »

Také v to doufám, i když nic konkrétního k tomu zatím nepadlo. Bylo by prima, kdyby existovala alespoň nějaká aplikace, která by měla rezervovanou určitou část paměti, do které by se mohly ukládat třeba jen dokumenty a obrázky přijaté přes Bluetooth (+ možnost odesílání), ale to je asi zatím jen zbožné přání.
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Bluetooth (not suppported)

Příspěvek od steelspace »

Snad by mohlo něco vydat HTC, ti mají přístup k API, teď například vydali aplikaci umožňující připojit skrytou wifinu.
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

Bluetooth (not suppported)

Příspěvek od 007ToMMaS »

osobne by ma to tiež potešilo keby je neaká taká app ktorá by pracovala alebo keby sám systém obsahoval posielanie a prímanie neakých tých dokumentov.... lebo si myslím že keď to nejde... tak ten BT je v telefone zbytočý...
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Bluetooth (not suppported)

Příspěvek od dwbmb »

BT v telefone je na handsfree. Jestli jezdíš na koloběžce, tak ho možná nevyužiješ, pro většinu ostatních lidí je to ale zásadní. Jinak co se týká posílání souborů, tak to není implementováno zejména z bezpečnostních hledisek (bluejacking dneska zvládne se správnou aplikací i předškolák) a podle mě nebude už ani nikdy. Doba posílání zaručeně cool vyzvánění mezi spolužáky je už dávno pryč, dneska si lidi stahují, co potřebují, přímo z netu nebo emailu. Na nějaký párování a kopírování rychlostí 1kB/rok už v dnešní době není nikdo zvědavej. Jak je vidno výše, tak jsou vyjímky, ale kvůli nim nikdo bezpečnostní díry dělat nebude. Snad :)
Uživatelský avatar
pejvl
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: úte kvě 19, 2009 20:46
Zařízení: Lumia 635, Band 2, Surface RT

Bluetooth (not suppported)

Příspěvek od pejvl »

tak toto je funkce, kterou jsem nikdy v životě nepotřeboval. ale je pravda, že BT neni pro tyto učely určené, na posílání souborů je email a ten ve WP7 naštestí funguje bez problému :wink:
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Bluetooth (not suppported)

Příspěvek od steelspace »

Souhlasím, pravděpodobnost implementace bluetooth file transfer je 0. Jedině, pokud bude v Mangu k dispozici API, tak se objeví i nějaká aplikace.
Odpovědět

Zpět na „HTC HD7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů